Sari la conținut

Renata 28 ani slim miniona stadionul giulesti


Postări Recomandate

  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.

Foarte corect ce au spus amăndoi(Christiano_29 si Fxlx)ðŸ‘Am vizitat o de mai multe ori pe Renata,si situația e cam aÅŸa:

Sex oral+sex normal-ambele protejate

Sex anal-nu face

Cim-nu face

Fk-Face,dar bineînteles...depinde de client.Raspunde foarte repede pe whats app,dar e bine sa i spuneti pană la ce oră poate sa va raspundă.100 ron/ora-oral+normal,ambele protejate.Nu face sex oral neprotejat,sub nici o formă👌

  • Like 21
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Foarte corect ce au spus amăndoi(Christiano_29 si Fxlx)ðŸ‘Am vizitat o de mai multe ori pe Renata,si situația e cam aÅŸa:

Sex oral+sex normal-ambele protejate

Sex anal-nu face

Cim-nu face

Fk-Face,dar bineînteles...depinde de client.Raspunde foarte repede pe whats app,dar e bine sa i spuneti pană la ce oră poate sa va raspundă.100 ron/ora-oral+normal,ambele protejate.Nu face sex oral neprotejat,sub nici o formă👌

O precizare: 100 lei ora cu o finalizare, daca vrei 2 finalizari ora e 150 lei.
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.

O precizare: 100 lei ora cu o finalizare, daca vrei 2 finalizari ora e 150 lei.

Ai dreptateðŸ‘
  • Like 17
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Confirm ce spune christiano_29, daca esti deja in agenda alba :) raspunde foarte repede. Daca nu esti in agenda si altcineva a sunat înaintea ta, fata este deja ocupata si nu va reveni cu apel pt ca este o tipa care tine la discreția ei dar si la a ta.

 

Lasa mesaj in care sa ii scrii ce vrei si pana la ce ora te poate contacta.

 

Ca si servicii, totul este protejat in afara de french kiss :) pe care il face superb.

poate nu are credit:)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Vizitat acum cateva zile si pot spune ca a fost superba intalnirea. Cel putin in pozitia "side to side" excitarea a fost maxima pentru amandoi :) si parca am vazut un sex mai nebun/liber.

 

 

Craciun Fericit, Diana-Reanata !

 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Regret nespus ca mi-am schimbat locul de munca și nu mai pot ajunge la ea ca altă dată. Sa speram ca o voi prinde între crăciun și noul an.

 

Renata oferă servicii simple dar făcute la superlativ lucru ce te face sa pleci de la ea binedispus.

 

 

 

Crăciun fericit și la mulți ani Renata & restul!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...