Sari la conținut

Renata 28 ani slim miniona stadionul giulesti


Postări Recomandate

  • Oras:Londra
  • Oras:Londra

1.Locatia - Aproape de metroul de la Crangasi. Se potriveste cu cea care te primeste, este o zona linistita si discreta (numai ca nu sta asa de mult cu nasu' in telefon)

2.Modalitatea de contact Am reusit sa dau de ea la telefon, cand mi-a raspuns zici ca l-am apucat pe Dumnezeu de un picior
3.Detalii La usa mi-a raspuns o fata bruneta si neasteptat de draguta cu trasaturi misto. Am facut un dus, apoi a facut si ea si am trecut la treaba. Actiunea a inceput cu un oral destul de bun, dar care s-a terminat destul de repede, la initiativa ei trecand la pozitia capra. Personal prefer sa fiu intrebat daca mai continuam cu oralul. In a doua parte am mai incercat cateva pozitii, a refuzat una dintre ele. Are o pasarica primitoare. Se implica destul de mult in actiune, dar prefera, desigur, sa te lase sa muncesti. La inceput si dupa primul numar a stat destul de mult pe telefon, nu stiu daca era pe baza de trac sau comunica cu alti clienti. Am si comunicat si a fost ok-ish pentru o prima intalnire, cred.

4.Programul de lucru Intrebati-o pe ea
5.Note Atitudine 8, Corp +fata 8, Oral 7,5, Normal 8. 

6.Tarifare -150/h

 

Norocul sa fie cu voi!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Chiar aproape de 1km :) . Probabil se uita pe Facebook ceva, nu cred ca ar comunica cu vreun client in timp ce e cu tine. Asta ar arata lipsa de respect si din cate stiu eu, fata tine la respect.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Nu a raspuns la telefon, cred ca nu e

1 Cea mai simpla metoda. Contact watsapp in care o întrebi cand este disponibilă. Specifici la sfârșit conversație, ora la care iti poate răspunde pe watsapp. Nu scrii asta, nu iti raspunde.

 

2 Se apropie perioada libera " perioada roz :) a fetei ... 1 saptamana

 

3 Nu v-ati dat seama de tipar ?

Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Mie mi a blocat nr ,

Nu înțeleg de ce pt ca nu am fost un bulangiu când am vizitat o

...

Am cautat sa citesc o recenzie facuta de tine dar nu gasesc " ai fost de cateva ori". Sigur ai fost la ea... Crangasi, Zboina Neagra etc ?

 

Sa nu fi fost la alta.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:buc
  • Oras:buc

Am cautat sa citesc o recenzie facuta de tine dar nu gasesc " ai fost de cateva ori". Sigur ai fost la ea... Crangasi, Zboina Neagra etc ?

 

Sa nu fi fost la alta.

Sherlock stai ușor .....

Vrei sa îți descriu cum e scara de bloc ?

Nu ma apuc sa dau detalii pt ca nu se face așa ceva

Și da ,sigur la ea am fost ......

 

Cum spuneam .... in fine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...