Sari la conținut

Renata 28 ani slim miniona stadionul giulesti


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Imi aduc si eu contributia...vizitat domnisoara azi.

Locatie curata,decenta,dus, prosop.curat

Se poate fuma...socializat un pic la o tigare dupa aceea dus (si eu si ea un plus aici)

Ce sa spun...fk din plin,superb..oral bun protejat cu atentie la adiacente...nu am apucat nimic ca am rugat o sa finalizez cu mana fara prezervativ...frumos

Oral si eu super curata,merita

Note

Locatie 8,5

fata 10 pt mine pe linie

100 ora cu o finalizare fara niciun fel de graba

150 e ora cu 2 finalizari.

De revenit cu siguranta eu

Spor

Ai intrebat cumva daca se poate CIM, COF si anal? Merci.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salutare,

Vizitat Renata in urma cu scurt timp. O sa fiu scurt deoarece nu prea stau bine cu timpul. Programare pe watsap respectata, cu telefon pentru a afla scara si interfon cand am ajuns pe Zboina Neagra. Renata este o fetita frumusica, mica si firava, deci purtati-va cu blandete. Am socializat un pic, dus apoi am trecut la actiune. Fratilor ce vreau sa va spun este ca asa deep nu am primit niciodataaa. Deci gurita aia micuta a ei ascundea toata pula fara sa se chinuie foarte tare. Nici eu nu sunt vreun Terente dar asa cum am precizat cel mai bun deep. Apoi scurta igienizare si am fugit. Nu te grabeste nici o clipa.

Note:

Locatie: 7.5

Fata: 8.5 (draguta la fata)

Oral: 10

Normal: 9

Gfe: 9.5

Cadou 100 / aprox 40 min, un numar

Multumesc Renata! Ne revedem curand :*

Toata stima,

Liviu

ai reusit s-ajungi ca fata asta nu stie sa explice...o zona dubioasa. Nu prea m-as aventura...

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ai reusit s-ajungi ca fata asta nu stie sa explice...o zona dubioasa. Nu prea m-as aventura...

Nu este nimic dubios în zona respectivă, iar de ajuns se ajunge foarte ușor. Cât despre fată nu pot spune decât că are gustul dulceții de vișine. 

  • Like 2
  • Minus 12
Link spre comentariu

Nu este nimic dubios în zona respectivă, iar de ajuns se ajunge foarte ușor. Cât despre fată nu pot spune decât că are gustul dulceții de vișine.

 

Nu ai inteles, el e dubios de prost si oricat ii explici devine mai complicat.

  • Like 8
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Asa de acra?

Dulceața nu poate fi acră prin definiție, mai degrabă dulce-acrișoară. Pentru mine este gustul perfect. Dar fiecare cu percepția lui. 

  • Like 2
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Dulceața nu poate fi acră prin definiție, mai degrabă dulce-acrișoară. Pentru mine este gustul perfect. Dar fiecare cu percepția lui. 

Dulceata de aronia/scorus ai mancat vreodata? Zahar aproape ca nu compenseanza acreala si astringenta. Cat de Renata .... iau de buna partea cu dulceata ei.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dulceata de aronia/scorus ai mancat vreodata? Zahar aproape ca nu compenseanza acreala si astringenta. Cat de Renata .... iau de buna partea cu dulceata ei.

Te asigur că mulți adoră dulceața de vișine. Eu așa am perceput-o pe Renata. Sunt convins că alții au alte preferințe. Analizatorul meu gustativ nu suportă dulcegăria.  

  • Like 2
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Te asigur că mulți adoră dulceața de vișine. Eu așa am perceput-o pe Renata. Tu sau alții o veți gusta într-un alt fel.  

Am priceput. O sa ma duc sa o gust si eu sa vad pe unde e acrisoara si pe unde e dulce....

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...