Sari la conținut

Renata 28 ani slim miniona stadionul giulesti


Postări Recomandate

  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

Doar pana la 16?! De ce?

 

 

Să întrebe oligofreni ca tine

 

 

 

panaramicule, sa aiba fata timp sa se futa si de placere, nu numai cu bosorogi si maimute slinoase

 

Când zici maimuțe slinoase zici de panAramic, cumva?

esti rapidista probabil si mergi la meci:))

Dobitoc
Link spre comentariu
  • Oras:Diverse
  • Oras:Diverse

Am ajuns la Renata duminica 25/03.

Programare prin whatsapp cu 2 ore inainte, am ajuns pe Zboina neagră fără nici o problema, de la intersecție am sunat si imediat urcat la domnișoara.

 

Cand mi-a deschis am rămas fără cuvinte, aspect la față super naturală cum imi place. O dulceața de fata cum s-a mai spus. Subțirica, si foarte iubăreață. Niste ochi de poți sa te pierzi in ei imediat.

 

Așa, referitor la acțiune, am fost la dus, revenit a început pe fotoliu la cererea mea, OP bunicel cu toate ca nu a fost nevoie de prea mult pana sa trecem la acțiune, apoi normal si a fost fenomenal de bine, cu gemete, sărutări pe gât, strâns de pe unde apuca, foarte delicata.

 

Am continuat pe pat normal, m-a prins cu picioarele pentru penetrare mai adânca, atenție la piersicuta, si in general corpuri apropiate. Terminat in doggy, se onduleaza foarte apetisant, am schimbat viteza si nu am mai rezistat. Acum notele:

Locație 9.5 (+1 pentru fotoliu :D )

ON 9

Normal toate pozițiile 10

 

Mersi Renata, ești o floricica de fata. Te pup si sigur ne revedem :)

  • Like 5
Link spre comentariu

Am ajuns la Renata duminica 25/03.

Programare prin whatsapp cu 2 ore inainte, am ajuns pe Zboina neagră fără nici o problema, de la intersecție am sunat si imediat urcat la domnișoara.

 

Cand mi-a deschis am rămas fără cuvinte, aspect la față super naturală cum imi place. O dulceața de fata cum s-a mai spus. Subțirica, si foarte iubăreață. Niste ochi de poți sa te pierzi in ei imediat.

 

Așa, referitor la acțiune, am fost la dus, revenit a început pe fotoliu la cererea mea, OP bunicel cu toate ca nu a fost nevoie de prea mult pana sa trecem la acțiune, apoi normal si a fost fenomenal de bine, cu gemete, sărutări pe gât, strâns de pe unde apuca, foarte delicata.

 

Am continuat pe pat normal, m-a prins cu picioarele pentru penetrare mai adânca, atenție la piersicuta, si in general corpuri apropiate. Terminat in doggy, se onduleaza foarte apetisant, am schimbat viteza si nu am mai rezistat. Acum notele:

Locație 9.5 (+1 pentru fotoliu :D )

ON 9

Normal toate pozițiile 10

 

Mersi Renata, ești o floricica de fata. Te pup si sigur ne revedem :)

:* :*
  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...