Sari la conținut

Renata 28 ani slim miniona stadionul giulesti


Postări Recomandate

Ce conteaza daca este de etnie??? Daca are mult mai mult bun simt decat o persoana care nu este de etnie, cu ce te-ar deranja?

Daca vezi ca nu iti raspunde nimeni nu iti pui si tu o intrebare...?

 

Este o fata cu mult bun simt si sincer nu cred ca este de etnie, asta pentru linistea ta. ;)

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce conteaza daca este de etnie??? Daca are mult mai mult bun simt decat o persoana care nu este de etnie, cu ce te-ar deranja?

Daca vezi ca nu iti raspunde nimeni nu iti pui si tu o intrebare...?

 

Este o fata cu mult bun simt si sincer nu cred ca este de etnie, asta pentru linistea ta. ;)

Mie mi-ar fi plăcut să fie. Țigăncile sunt femei focoase. 

Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Și după ușa nr *** se afla o diavolița simpatica rău !

 

Am tot încercat sa mă programez în ultima săptămâna dar nimic , reîncercat ca așa sunt eu, pana nu îmi fac damblaua nu mă las. Programare făcută și respectata de amândoi fără nicio problema. Punct de reper Strada Zboinea Neagra https://goo.gl/maps/kr43hhQ6aA92 zona liniștita fără curioși la parter sau alte minunații.

După ușa se afla o tipa cu mult mai ok  de cum credeam eu, habar nu am de ce pentru ca este comunicativa, draguta foc la chip. Problemele pe care le-au scris și colegii pe aici cu ceva arsuri, eu unul personal nici nu le-am băgat în seama. Tipa are ceva aparte al ei... nu știu cum sa zic dar are ceva, ceva bun desigur.

 

Locația : 8.5  - Destul de curata as zice, baia este ok cu geluri de dus și prosop mare și curat.. sugestie * ar fi mai bine prosop din bumbac pentru ca cele sintetice sunt mai aiurea la absorbire apa.  În baie se afla o mașina de spălat așa ca este ok, prosoapele sunt spălate.

 

Aspect : 8  - fata este drăguța, corp undeva la 50kg aproximativ și posibil 165 cm , are un chip drăguț un zâmbet mai aparte.

 

Oral : 8 - Este o chiar daca este făcut doar cu prezervativul , încercă si cate un deep si aproape ca ii reușește pana la cotor, rămâne sa vedem data viitoare daca va ajunge pana la cotor ,atenta la zonele adiacente se duce fără sa ii ceri tu… aici ii simți limbuta si gurița pe oua la greu, noroc ca nu exista prezervativ pentru testicule . Am stat vreo 10-15 minute cred, aici am avut o cădere de erecție prezervativul a început sa se facă simțit. A încercat iarăși limbute pe oua si apoi supt pe rând când unul când altul si a început sa se pompeze sânge in penis.

 

Normal : 8.5  - Am începu cu „missionary” unde tipa se implică frumos rău, te trage în ea cu picioarele, daca ești ok te și săruta destul de pătimaș. La cererea mea am cerut pe gat pe umeri etc... primele 5 minute parca au fost mai reținute apoi cu mici mușcături cum îmi place mie. Cred ca după 10 minute erecția a fugit încet, încet mergea pe alte meleaguri. Am trecut la mângâieri ,sărut FK și apoi pe gat , umăr etc... gata mi-am revenit așa ca iarăși pompat poate un 6-8 minute și iarăși  eroare software de penis. Iar încercat pupaturi etc și iarăși revenit dar un 70% din erecție așa ca am încercat vreo 4-5 minute și am zis sa o las balta ca nu are rost sa chinui fata degeaba. Diana, nu a arătat sub nicio forma ca ar trebui sa ne oprim sau ca este așteptată de nea Vasile, ori  ca are de butonat telefonul sa programeze vreun client ceva. Consider ca este o fata de nota 10 + la caracter. * recomandare : un geam deschis in camera pentru rece sau măcar o adiere. Aerul in camera era ok, nu mirosea ciudat sau altceva doar ca o mica adiere nu ar strica.
Ma tot intreba daca ma simt ok daca am patit ceva etc :) eu nu am patit nimic dar orgoliul meu stii prea bine ca da :)

 

Anal : Nu face

 

Atitudine GFE : 10 +  – Am avut impresia ca stau de vorba cu o colega de prin facultate, atât de ok m-am simțit. Are extrem de mult bun simt și caută să-ti facă pe plac în limita bunului simt desigur. Chiar daca nu am putut finaliza, eu consider ca a fost doar din vina mea,  un pic obosit și cam nedormit. Am stat aproximativ 50 de minute in care eu unul nu m-am simtit grabit deloc.

 

Serviciul chibrit  : Daruit 100 de bete /1 ora oral si normal

 

Concluzie : De revenit ? Desigur.. chiar îmi doresc sa o revizitez pentru o finalizare în balonaș . Daca reusesc sa merg  si pana la capat atunci clar se afla printre primele din agenda. Este o prezenta super ok.

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Și după ușa nr *** se afla o diavolița simpatica rău !

 

Am tot încercat sa mă programez în ultima săptămâna dar nimic , reîncercat ca așa sunt eu, pana nu îmi fac damblaua nu mă las. Programare făcută și respectata de amândoi fără nicio problema. Punct de reper Strada Zboinea Neagra https://goo.gl/maps/kr43hhQ6aA92 zona liniștita fără curioși la parter sau alte minunații.

După ușa se afla o tipa cu mult mai ok de cum credeam eu, habar nu am de ce pentru ca este comunicativa, draguta foc la chip. Problemele pe care le-au scris și colegii pe aici cu ceva arsuri, eu unul personal nici nu le-am băgat în seama. Tipa are ceva aparte al ei... nu știu cum sa zic dar are ceva, ceva bun desigur.

 

Locația : 8.5 - Destul de curata as zice, baia este ok cu geluri de dus și prosop mare și curat.. sugestie * ar fi mai bine prosop din bumbac pentru ca cele sintetice sunt mai aiurea la absorbire apa. În baie se afla o mașina de spălat așa ca este ok, prosoapele sunt spălate.

 

Aspect : 8 - fata este drăguța, corp undeva la 50kg aproximativ și posibil 165 cm , are un chip drăguț un zâmbet mai aparte.

 

Oral : 8 - Este o chiar daca este făcut doar cu prezervativul , încercă si cate un deep si aproape ca ii reușește pana la cotor, rămâne sa vedem data viitoare daca va ajunge pana la cotor ,atenta la zonele adiacente se duce fără sa ii ceri tu… aici ii simți limbuta si gurița pe oua la greu, noroc ca nu exista prezervativ pentru testicule . Am stat vreo 10-15 minute cred, aici am avut o cădere de erecție prezervativul a început sa se facă simțit. A încercat iarăși limbute pe oua si apoi supt pe rând când unul când altul si a început sa se pompeze sânge in penis.

 

Normal : 8.5 - Am începu cu „missionary” unde tipa se implică frumos rău, te trage în ea cu picioarele, daca ești ok te și săruta destul de pătimaș. La cererea mea am cerut pe gat pe umeri etc... primele 5 minute parca au fost mai reținute apoi cu mici mușcături cum îmi place mie. Cred ca după 10 minute erecția a fugit încet, încet mergea pe alte meleaguri. Am trecut la mângâieri ,sărut FK și apoi pe gat , umăr etc... gata mi-am revenit așa ca iarăși pompat poate un 6-8 minute și iarăși eroare software de penis. Iar încercat pupaturi etc și iarăși revenit dar un 70% din erecție așa ca am încercat vreo 4-5 minute și am zis sa o las balta ca nu are rost sa chinui fata degeaba. Diana, nu a arătat sub nicio forma ca ar trebui sa ne oprim sau ca este așteptată de nea Vasile, ori ca are de butonat telefonul sa programeze vreun client ceva. Consider ca este o fata de nota 10 + la caracter. * recomandare : un geam deschis in camera pentru rece sau măcar o adiere. Aerul in camera era ok, nu mirosea ciudat sau altceva doar ca o mica adiere nu ar strica.

Ma tot intreba daca ma simt ok daca am patit ceva etc :) eu nu am patit nimic dar orgoliul meu stii prea bine ca da :)

 

Anal : Nu face

 

Atitudine GFE : 10 + – Am avut impresia ca stau de vorba cu o colega de prin facultate, atât de ok m-am simțit. Are extrem de mult bun simt și caută să-ti facă pe plac în limita bunului simt desigur. Chiar daca nu am putut finaliza, eu consider ca a fost doar din vina mea, un pic obosit și cam nedormit. Am stat aproximativ 50 de minute in care eu unul nu m-am simtit grabit deloc.

 

Serviciul chibrit : Daruit 100 de bete /1 ora oral si normal

 

Concluzie : De revenit ? Desigur.. chiar îmi doresc sa o revizitez pentru o finalizare în balonaș . Daca reusesc sa merg si pana la capat atunci clar se afla printre primele din agenda. Este o prezenta super ok.

data viitoare sa-ti " resoftezi " instalatia, ca nu merge asa domne! Unde sunt performantele?? N-o deziluziona:) saptamana trecuta nici n-a prea lucrat, deci n-aveai cum s-o prinzi! Bafta!

  • Minus 4
Link spre comentariu

  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

data viitoare sa-ti " resoftezi " instalatia, ca nu merge asa domne! Unde sunt performantele?? N-o deziluziona:) saptamana trecuta nici n-a prea lucrat, deci n-aveai cum s-o prinzi! Bafta!

Sa ne zici cand esti gata de prima recenzi a ta :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...