Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Ana - 0754346894

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
26 raspunsuri in acest thread

#21 lion69sexyman

lion69sexyman

Adonis din Ploiesti

• VIP Member
  • 2862 Postari:
  • Inscris la:
    18 September 2016
  • Reputatie: 1216

Postat 30 March 2018 - 06:48 PM

Dragi tovarăși,
    Răsfoind anunțurile dau peste don'soara aceasta. Vad ca e ultima zi si mi spun ca nu trebuie sa o scap...văzând si recenzia lui lion(care probabil a fost la alta fata...)
    Cea mai neinspirata alegere pe care puteam sa o fac.
    La fața e drăguță, la fizic cam plinuta ...ce sa zic...burtica de lauza, sani bretele, posteriorul unei femei de 70 de ani...
    Macar este curata si epilata.
    De oral nu mai zic pt ca nu mi am dat seama ce făcea...o gusta, o molfaia..bine ca nu a început să o roadă.
    Oral 1 (pt ca am optat pt ON...nu vreau sa mi imaginez daca o putea scula si cu prezervativ)
    Normal 2...lubrifiant la greu si ținea mana sa nu o bag toata (breaking news...bărbații vin sa ti o bage dragă, nu doar sa o înmoaie în tine).
    Gfe 0. Nu a scos 2 vorbe.

Scor 100 lei tragere.
    Sa plece mai repede!
    Poate alti colegi au prins o cu chef...Eu am avut ghinion.
    "Succesuri"

Cum adica sa ma duc la alta fata?? M-am dus la aia din poza/poze!!! De burta am zis ca are cicatrice de la sarcina prin cezariana, sanii sunt mari, ar fi trebuit sa te duci pana acum pentru ca ia zis fraierul ala de pește, pardon iubit ca trebuie sa plece la Pitesti, dar mai intai la parintii ei undeva pe langa Mizil
    • 1

Lion is back! Paziti-va sotiile, surorile, amantele ... posibil sa ajunga in patul lui  :slap2   :blushing2

Noaptea ca hotii!!! 

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 laurentiuumf

laurentiuumf

VIP Member

• VIP Member
    • 4158 Postari:
    • Inscris la:
      25 June 2017
  • Reputatie: 2992

Postat 30 March 2018 - 07:05 PM

Cum adica sa ma duc la alta fata?? M-am dus la aia din poza/poze!!! De burta am zis ca are cicatrice de la sarcina prin cezariana, sanii sunt mari, ar fi trebuit sa te duci pana acum pentru ca i-a zis fraierul ala de pește, pardon iubit ca trebuie sa plece la Pitesti, dar mai intai la parintii ei undeva pe langa Mizil

Doua motive pentru care n-ar trebui sa te duci, cred eu. Deja sunt cel putin 4 doar din ce a scris tov. lion69sexyman dar nu vreau sa fiu exagerat de caustic la adresa lor. 

• 1

18436577.gif

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 cobby85

cobby85

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 18 Postari:
    • Inscris la:
      25 November 2015
  • Reputatie: 12

Postat 30 March 2018 - 10:28 PM

Lion, fiecare cu gusturile lui...oricum ne am ars câțiva luându ne după recenzia ta sau poate i a plăcut fetei mult de tine de s a comportat altfel. Si "burtica" ei cum zici arata de parca a născut de cateva zile...cat despre sani mari..daca asta are sani mari, adina de la mega image republicii cum ii are ? Sa nu mai spun ca nu este mare diferenta intre ei si 2 pungi de sandvis umplute jumătate cu apă. Fix asa se simt. Cand stătea în misionar își ținea mâinile lipite de corp sa nu i fuga sânii in lateral...
    Poate a fost doar cu mine asa...ghinion...cum ar spune johannis

Cum adica sa ma duc la alta fata?? M-am dus la aia din poza/poze!!! De burta am zis ca are cicatrice de la sarcina prin cezariana, sanii sunt mari, ar fi trebuit sa te duci pana acum pentru ca ia zis fraierul ala de pește, pardon iubit ca trebuie sa plece la Pitesti, dar mai intai la parintii ei undeva pe langa Mizil

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 catelul.dinamo

catelul.dinamo

Serious Contributor

• VIP Member
    • 654 Postari:
    • Inscris la:
      19 May 2015
  • Reputatie: 1032

Postat 30 March 2018 - 11:14 PM

Lion, fiecare cu gusturile lui...oricum ne am ars câțiva luându ne după recenzia ta sau poate i a plăcut fetei mult de tine de s a comportat altfel. Si "burtica" ei cum zici arata de parca a născut de cateva zile...cat despre sani mari..daca asta are sani mari, adina de la mega image republicii cum ii are ? Sa nu mai spun ca nu este mare diferenta intre ei si 2 pungi de sandvis umplute jumătate cu apă. Fix asa se simt. Cand stătea în misionar își ținea mâinile lipite de corp sa nu i fuga sânii in lateral...
    Poate a fost doar cu mine asa...ghinion...cum ar spune johannis

Daca arata asa nasol de ce nu ai plecat? Ca doar nu te-a obligat cineva sa ramai. Mie nu mi s-a parut naspeta fata asta. Cum am scris si in recenzie, merge o data sa-ti bagi pula in ea, asa in lipsa de altceva.. A doua oara nu ma mai prinde nici daca se fute pe 50 lei. Ai dreptate, nu vorbeste deloc, doar daca o intrebi ceva iti raspunde. Pana la urma, te duci sa o futi, nu sa vorbesti de fotbal cu ea. :) 

Problema nu e ea, problema e ca nu mai avem de unde sa alegem. Am mai zis asta. Daca aveam 7-8 fete ok in oras, proastele astea mureau de foame. Pentru mine, singura ok la ora asta e Izabela. Restul sunt degeaba.

• 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 george87lg

george87lg

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 47 Postari:
    • Inscris la:
      15 April 2017
  • Reputatie: 4

Postat 15 April 2018 - 06:10 PM

La pitesti nu mai vii claudia
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 lion69sexyman

lion69sexyman

Adonis din Ploiesti

• VIP Member
    • 2862 Postari:
    • Inscris la:
      18 September 2016
  • Reputatie: 1216

Postat 16 April 2018 - 03:51 PM

La pitesti nu mai vii claudia

O cheama Ana .... Aaaa claudia e nume de scena, scuzati-ma :D
    • 0

Lion is back! Paziti-va sotiile, surorile, amantele ... posibil sa ajunga in patul lui  :slap2   :blushing2

Noaptea ca hotii!!! 

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 berege2

berege2

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 46 Postari:
    • Inscris la:
      06 August 2017
  • Reputatie: 40

Postat 20 April 2018 - 07:33 AM