Sari la conținut

Draga Nimfomano.....trista-i viata ta!


Postări Recomandate

Draga Nimfomano, 

 

Poate ca nu platesti impozit la stat, dar cheltuiesti pe multe altele:  

 

10% din profitul tau se duce  pe PREZERVATIVE ! 

30% pe produse de igiena, haine, coafor,  incaltaminte, tratamente chirurgicale si consultatii  medicale,  abonament la sala  si cosmetice  ca sa-ti intretii corpul sanatos! 

30% pe taxe,  intretinere si chirie

20% se duc la peste sa te plimbe in vacante, prin oras  si sa te apere  

10% iti raman tie  de un KFC , de un sushi  si o plimbarica prin club sau mall  

 

 

 

 

Trista trebuie sa fie viata ta, indiferent ca castigi peste 5000-8000 lei lunar! 

 

 

Poate castigi mai bine decat un bancher, lucrator petrolier sau decat un programator IT, dar tu nu te poti bucura deloc de banii aia sau  decat  in proportie de 10%! 

 

 

Pana si angajatii tineri  de la call center, fast-food si supermarkete   cu salarii minime de 1400-2000 lei   si care stau cu parintii   se pot bucura in intregime de banii respectivi daca nu au rate la banci , vicii gen fumat sau alte probleme ce necesita cheltuieli suplimentare.  

 

 

Ei nu trebuie sa cumpere 10 cutii de prezervative, o duzina de sapunuri si geluri de dus sau prosoape, nu trebuie sa-si cumpere haine si lenjere sexy, dar inutile, doar de aspect  pentru a provoca erectie,  sa-si schimbe dildo-ul , vibratorul si biciul periodic,  nu trebuie sa se duca la un coafor zi de zi si sa cheltuiasca mii de euro prin rate la banci  pe operatii chirurghicale de marire a sanilor si buzelor , nici nu trebuie sa se duca de 5 ori pe luna la consultatii dermato-venerice si nici sa-si dea un sfert din profit la PROXENET! 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ia uite ce tristă sunt!

Artistic domne, émouvant...

 

post-143417-0-69979800-1521585169_thumb.jpg

  • Like 24
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Aceeași privire tâmpă, același zâmbet tâmp!

#nutemaidrogaprăjito

...Si-acelasi dobitoc sare cu gura in p.!
Link spre comentariu
  • Oras:Cuburești
  • Oras:Cuburești

Aceeași privire tâmpă, același zâmbet tâmp!

#nutemaidrogaprăjito

 

A inceput cu una mica, a trecut la nivelul urmator si intr-un final a ajuns sa se prajeasca.

 

Nicio problema, maine dupa ora 15 pamantul revine la viteza normala, momentan e pe turbo!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Aceeași privire tâmpă, același zâmbet tâmp!

#nutemaidrogaprăjito

Lume bună! Picon e femeie! I-am facut profilul psihologic si din atitudinea pe care o are vis-a-vis de mine.. asa reiese, din pacate! Dar nu cred ca intereseaza pe nimeni de individu' asta grotesc, caricatura forumului nimfomane! Trebuie pusa caricatura care i-a facut-o iubitu' lui Adina...langa poza lui Delia, clar! Asta este reprezentatul de varf al acestui site si vocea sa, nimeni nu trece dincolo de el! Ne-am inteles toți? Om dereglat care n-are ce face... Da-i măi moșulete din gura mereu pe lângă mine că vad că te excita! 😊

Hai ca îți deblochez PM-ul, ca esti deja prea prost...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

A inceput cu una mica, a trecut la nivelul urmator si intr-un final a ajuns sa se prajeasca.

 

Nicio problema, maine dupa ora 15 pamantul revine la viteza normala, momentan e pe turbo!

Tu vorbesti despre penisul tau sau iti e frica sa-mi pronunti numele meu? Cred ca Picon in fiecare dimineata ii da palme si il numeste "visulet, fetita tatii"! Al naibii de pervers...mi-l si amintesc, asta-i problema! ðŸ˜
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

@carla dristor, iesi! Sau pune o poza făcută cu simt artistic sa-i facem in ciuda lăbărosului ala care a deschis topicul!

Link spre comentariu
  • Oras:Cuburești
  • Oras:Cuburești

Tu vorbesti despre penisul tau sau iti e frica sa-mi pronunti numele meu? Cred ca Picon in fiecare dimineata ii da palme si il numeste "visulet, fetita tatii"! Al naibii de pervers...mi-l si amintesc, asta-i problema!

 

Alexandra, linisteste-te!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Alexandra, linisteste-te!

Păi nu mai comentați cand vedeti si voi ca nu e cazul...Ce naiba, nu aveti unde? Va plictisesc "ale voastre"? Faceti-vă altele dar nu pe mine! Si nici sub mine... 😅

PS. Eu măcar "vorbesc" adevărul adevărat și numai adevărul!

PPS. Mmm, ce imi place melodia asta...o bag in playlistul meu, clar!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Lume bună! Picon e femeie! I-am facut profilul psihologic si din atitudinea pe care o are vis-a-vis de mine.. asa reiese, din pacate! Dar nu cred ca intereseaza pe nimeni de individu' asta grotesc, caricatura forumului nimfomane! Trebuie pusa caricatura care i-a facut-o iubitu' lui Adina...langa poza lui Delia, clar! Asta este reprezentatul de varf al acestui site si vocea sa, nimeni nu trece dincolo de el! Ne-am inteles toți? Om dereglat care n-are ce face... Da-i măi moșulete din gura mereu pe lângă mine că vad că te excita!

Hai ca îți deblochez PM-ul, ca esti deja prea prost...

ai de poola mea, ai luat supradoză?
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

ai de poola mea, ai luat supradoză?

Nu drag robotel sunt mai multe moduri de a face curățenie! Cum iei tu trenul acum si te duci la apartamentul meu de întâlniri din Vâlcea, ne întâlnim sa-ti dau cheia si te duci sa-mi faci curățenie. Atentie, e mare deranj dar nu e mizerie daca înțelegi! Am inceput sa ma îndoiesc de înțelegerea ta, esti in faza ultimă clar...

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu drag robotel sunt mai multe moduri de a face curățenie! Cum iei tu trenul acum si te duci la apartamentul meu de întâlniri din Vâlcea, ne întâlnim sa-ti dau cheia si te duci sa-mi faci curățenie. Atentie, e mare deranj dar nu e mizerie daca înțelegi! Am inceput sa ma îndoiesc de înțelegerea ta, esti in faza ultimă clar...

Ai stat toată noaptea să te cerți cu mine ... singură, este?  :slap2

Culcă-te! :laugh2

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ai stat toată noaptea să te cerți cu mine ... singură, este? :slap2

Culcă-te! :laugh2

Dragule, nu mă poți acuza ca vreau sa văd care-i problema acestui forum! Poate esti tu, cine stie...sau un fel de cinestie2, nu mai e mult si nu se mai face distincția dintre voi doi. Doar că el e posibil sa aibă suflet, tu nu cred ca mai ai sanse sa se recupereze asa ceva... Vezi ca eu vorbesc întotdeauna adevarul si te-ai fript daca nu esti mai cuminte, cel putin o perioada! Daca nu, nici o problemă ca mai sunt d-ăstia si stim unde le este locul.
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

... sa-si dea un sfert din profit la PROXENET

"Iubitul" ia tot, stai calm. El le permite ce sa mai faca, ca doar e "barbatul" dupa mintea lor  :laugh2 , ala descurcaret si care invarte si face si desface... de fapt, nici ca povestitor nu-i mare lucru de capu' lor, cred ca undeva exista o mafie a textierilor pentru loverboys, asa cum era in "Filantropica" meseria de textier pentru cersetori: au 2, 3 replici (ceva cu "intemeierea unei familii", "facem un copil" etc.) si cu astea fac ravagii. Am vazut in materialele unei anchete ca 2 pustanei d-astia cu muci in par, "moartea femeilor" (la propriu), aveau 2 mesaje in telefon si p-alea le dadeau, iar "zanele" cadeau invariabil (inclusiv femei mature, cu situatie materiala aproape buna, chiar si cu plod de varsta micutilor jjmecherasi!). 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

😅 Au si ei un risc al meseriei ca i-as angaja daca tu acum ai facut definitia "petentarii"!? Hm...

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Draga Nimfomano, 

 

Poate ca nu platesti impozit la stat, dar cheltuiesti pe multe altele:  

 

10% din profitul tau se duce  pe PREZERVATIVE ! 

30% pe produse de igiena, haine, coafor,  incaltaminte, tratamente chirurgicale si consultatii  medicale,  abonament la sala  si cosmetice  ca sa-ti intretii corpul sanatos! 

30% pe taxe,  intretinere si chirie

20% se duc la peste sa te plimbe in vacante, prin oras  si sa te apere  

10% iti raman tie  de un KFC , de un sushi  si o plimbarica prin club sau mall  

 

 

 

 

Trista trebuie sa fie viata ta, indiferent ca castigi peste 5000-8000 lei lunar! 

 

 

Poate castigi mai bine decat un bancher, lucrator petrolier sau decat un programator IT, dar tu nu te poti bucura deloc de banii aia sau  decat  in proportie de 10%! 

 

 

Pana si angajatii tineri  de la call center, fast-food si supermarkete   cu salarii minime de 1400-2000 lei   si care stau cu parintii   se pot bucura in intregime de banii respectivi daca nu au rate la banci , vicii gen fumat sau alte probleme ce necesita cheltuieli suplimentare.  

 

 

Ei nu trebuie sa cumpere 10 cutii de prezervative, o duzina de sapunuri si geluri de dus sau prosoape, nu trebuie sa-si cumpere haine si lenjere sexy, dar inutile, doar de aspect  pentru a provoca erectie,  sa-si schimbe dildo-ul , vibratorul si biciul periodic,  nu trebuie sa se duca la un coafor zi de zi si sa cheltuiasca mii de euro prin rate la banci  pe operatii chirurghicale de marire a sanilor si buzelor , nici nu trebuie sa se duca de 5 ori pe luna la consultatii dermato-venerice si nici sa-si dea un sfert din profit la PROXENET! 

 

pre_1521616111__gip8hy.gif

  • Like 3

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Eventual, dum-dum.

Stiam eu ca este cazul sa fim prieteni, parteneri...  :hug1  Sistemul a fost verificat, poate doar sa-i aducem imbunatatiri cf. sec. XXI (automatizarea procesului, droizi, "Soilent Green" style?).

 

https://img00.deviantart.net/087a/i/2015/176/5/d/chappie_shield_optics_pearce_by_christianpearce-d8yoe3p.jpg

 

 http://innoculous.com/wp-content/uploads/2016/07/chappie-cop.jpg

Parca vad replica: "Soylent Green is...  PIMPS AND LOVERBOYS!"  :FIREdevil 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Expresivitate dă pește. Cred că-i da la SPP asta.

Ete o dedicație:

Intr-o balta neagra,

Patru ochi luceste.

Ce sa fie oare?

Cred ca e doi peste.

Vrei sa-ti spun si eu una despre ciora aia...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...