Sari la conținut

Troli, atenție!


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Tu taci fă-n pula mea

Prosti, prosti...prosti, prosti, prosti! Prosti!

Ati vrea sa va zic ca sunteți smecheri, vreti o validare din partea mea băiete? Nu, n-ai sa vezi...

Pentru ca in pula oricarui barbat vreau eu sa fiu, sunt oricum vreau eu! Înțelegeți tu? Nu! Pentru că placerea mea nu se gaseste la marginea drumului...pt. pofta ta tampita!

  • Like 15
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Prosti, prosti...prosti, prosti, prosti! Prosti!

Ati vrea sa va zic ca sunteți smecheri, vreti o validare din partea mea băiete? Nu, n-ai sa vezi...

Pentru ca in pula oricarui barbat vreau eu sa fiu, sunt oricum vreau eu! Înțelegeți tu? Nu! Pentru că placerea mea nu se gaseste la marginea drumului...pt. pofta ta tampita!

 

Pamfil poate fute si fara sa plateasca, e doar in mintea ta ca nu poate ajunge la tine...

Esti cam nervoasa, sevraj? 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

* ții...

 

Ah, da...cum de-am uitat! Asa se scrie, ai dreptate, esti foarte inteligent, te admir Picoane, esti un exemplu pentru toti si toți te privesc ca fiind o ființă iesită din comun si esti atat de minunat încât nici nu stiu ce sa-ti mai zic. Ma plictisești!
  • Like 15
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ah, da...cum de-am uitat! Asa se scrie, ai dreptate, esti foarte inteligent, te admir Picoane, esti un exemplu pentru toti si toți te privesc ca fiind o ființă iesită din comun si esti atat de minunat încât nici nu stiu ce sa-ti mai zic. Ma plictisești!

 

Tu esti cea din poza ? 

Sti cum a zis Adrian Nastase 

Frumusetea trece..continua tu citatul

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Prosti, prosti...prosti, prosti, prosti! Prosti!

Ati vrea sa va zic ca sunteți smecheri, vreti o validare din partea mea băiete? Nu, n-ai sa vezi...

Pentru ca in pula oricarui barbat vreau eu sa fiu, sunt oricum vreau eu! Înțelegeți tu? Nu! Pentru că placerea mea nu se gaseste la marginea drumului...pt. pofta ta tampita!

 

Prosti cum suntem dar sti cum e depinde de care parte esti ca poti sa dai sau poti sa iei ori tu cam iei fara suparare 

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

n-am ce sa recunosc, batrane! In alta ordine de idei, n-as avea cum sa bat o femeie de 1.85, nu crezi? Numai idiotenii!

Băi cretine, cine le hărțuiește la telefon și pe forum, e în stare să și agreseze. A agresa, nu înseamnă doar a bate pe cineva, ci și doar a încerca. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pamfil poate fute si fara sa plateasca, e doar in mintea ta ca nu poate ajunge la tine...

Esti cam nervoasa, sevraj?

 

Nu am zis ca nu poate, am zis doar ca e obligatoriu sa nici nu incerce vreunul care m-a jignit p-aci...ca-l simt in p. lui de dobitoc ce e! Voi nici nu realizați... Am patit-o recent cu unul din Vâlcea, a încercat sa fie călduros, atent si de toate cu mine in întâlnire...iar eu simteam ca ma opreste ceva, o senzație care ma impiedica să ma apropii si sa fiu deschisa. Deci, lasa asa...ca nu e ok!
  • Like 21
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Tu esti cea din poza ?

Sti cum a zis Adrian Nastase

Frumusetea trece..continua tu citatul

Tu citesti ce ai scris? Ce importanță crezi tu ca are pentru mine sa-mi zici tu o vorbă din bătrâni cand eu imi cunosc cel mai bine sufletul, dorința si fapta? Sau asa te simti tu important si n-ai gasit de cine sa te agati pentru ca restulul personajelo virtuale care stau discuții pe-aici, sunt tot niste amărîți care-si fac subiect de barfa si ocara din orice, dovedind doar cat de dereglati sunt.
  • Like 18
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Bine că recunoști că ești prost! Tot de prost agresezi și fetele, gunoiule!

 

Băi cretine, cine le hărțuiește la telefon și pe forum, e în stare să și agreseze. A agresa, nu înseamnă doar a bate pe cineva, ci și doar a încerca.

 

Eu nu pot să va inteleg cum puteti sa va luati de alții cand se observa din avion ca voi faceti aceleasi lucruri, aveti aceleasi atitudini si va copiati intre voi... Cât de idioți puteti sa fiti oare?
  • Like 18
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Prosti cum suntem dar sti cum e depinde de care parte esti ca poti sa dai sau poti sa iei ori tu cam iei fara suparare

 

Ti se pare, te asigur...eu aleg ceea ce trăiesc clipă de clipă în viața mea! Înțelegi tu asa ceva? Nu prea mult, nu cred...
  • Like 17
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Eu nu pot să va inteleg cum puteti sa va luati de alții cand se observa din avion ca voi faceti aceleasi lucruri, aveti aceleasi atitudini si va copiati intre voi... Cât de idioți puteti sa fiti oare?

Cine face la fel prăjito? Nu vezi că tu bagi bățul prin gard? Nu vezi că la anterioara postare nici nu ți-am răspuns?

Culcă-te!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...