Sari la conținut

Troli, atenție!


Postări Recomandate

  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

Nu am zis ca nu poate, am zis doar ca e obligatoriu sa nici nu incerce vreunul care m-a jignit p-aci...ca-l simt in p. lui de dobitoc ce e! Voi nici nu realizați... Am patit-o recent cu unul din Vâlcea, a încercat sa fie călduros, atent si de toate cu mine in întâlnire...iar eu simteam ca ma opreste ceva, o senzație care ma impiedica să ma apropii si sa fiu deschisa. Deci, lasa asa...ca nu e ok!

 

 

Fă frumusețe, ultima pizdă pe pământ să rămâi, și nu te-aș fute, cu riscul să mi-o iau la labă până fac bașici la pulă. 😂😂

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Ti se pare, te asigur...eu aleg ceea ce trăiesc clipă de clipă în viața mea! Înțelegi tu asa ceva? Nu prea mult, nu cred...

 

Vrei sa vezi ca pe banii mei faci ce vreau eu  :blushing2 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nu am zis ca nu poate, am zis doar ca e obligatoriu sa nici nu incerce vreunul care m-a jignit p-aci...ca-l simt in p. lui de dobitoc ce e! Voi nici nu realizați... Am patit-o recent cu unul din Vâlcea, a încercat sa fie călduros, atent si de toate cu mine in întâlnire...iar eu simteam ca ma opreste ceva, o senzație care ma impiedica să ma apropii si sa fiu deschisa. Deci, lasa asa...ca nu e ok!

 

De asta ce zici ?

VisTantric fata fudula 

Care umbla dupa _)_  siii aoleuuu si vai vai vai 

Cum te pun asa sa stai

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Fă frumusețe, ultima pizdă pe pământ să rămâi, și nu te-aș fute, cu riscul să mi-o iau la labă până fac bașici la pulă.

Vezi? Proba se afla in cuvintele tale! Si ziceți de mine ca sunt complicata...Pfff! 😥

  • Like 21
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pamfile mie groaza...tu ti dai seama ce sarba face celulita pe ea daca se pune pe mel asta

 

"https://youtu.be/ME6hqh-nWbM"

https://youtu.be/ME6hqh-nWbM

  • Like 18
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

"

 

Ce vrea sa insemne username-ul tau adica partea cu vis eu sunt sincer daca as avea vreun vis in cea ce te priveste cred ca nu m.as mai trezi a 2a zi iar cauza ar fi decesul 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...