Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

https://media2.giphy.com/media/l0O9zBvk5nZ71Molq/giphy.gif

Îți dai seama cât de de dement kinuitu'?  Ori a stat să scotocească prin tot forumul pentru o postare de acum aproape 3 ani, ori a salvat-o (câte or mai fi!), pentru că "mai trebuie și alt'dată".  :slap2

Dacă asta nu e demență, atunci nu mai știu care o fi! Vai de viețișoara lui, de cimpanzeu opărit!

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

Îți dai seama cât de de dement kinuitu'? Ori a stat să scotocească prin tot forumul pentru o postare de acum aproape 3 ani, ori a salvat-o (câte or mai fi!), pentru că "mai trebuie și alt'dată". :slap2

Dacă asta nu e demență, atunci nu mai știu care o fi! Vai de viețișoara lui, de cimpanzeu opărit!

 

Lăsați-l să-și vadă de responsabilități, vă rog.

  • Like 1
Link spre comentariu

Îți dai seama cât de de dement kinuitu'? Ori a stat să scotocească prin tot forumul pentru o postare de acum aproape 3 ani, ori a salvat-o (câte or mai fi!), pentru că "mai trebuie și alt'dată". :slap2

Dacă asta nu e demență, atunci nu mai știu care o fi! Vai de viețișoara lui, de cimpanzeu opărit!

Nu am vazut sa comentezi la up-urile lacheului Aurel pe topicul, unde te injuri de parinti, de pe cont clona.

 

In rest, ma pis pe tine si pe neamul tau de tarla, asa, sa ai motiv de victimizare.

 

Slujbasul lui Pilipica, vai de :)))))))))))) mea.

 

Cat despre Pamfil...Repet, esti mai prost decat pakistanezu' de la Concierge.

Link spre comentariu
  • Oras:belgravistan
  • Oras:belgravistan

 

Cat despre Pamfil...Repet, esti mai prost decat pakistanezu' de la Concierge.

Să moară mă-ta dă trist ce ești 😂😂

 

 

Băăă, roagă-te să trăiască picon cât mai mult,că fără el s-a dus pe pula rostul vieții tale

 

 

 

 

 

 

Ospatare

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Io am scris, ca esti prost, dar nu trebuia sa te grabesti sa si confirmi.

Stai bland si nu te obraznici.

Singuru’ care confirmă ești tu, muistule. Mai bagă d-alea cu responsabilități, nedreptăți, refugiați, pare că te pricepi.

 

Bă, da’ prost ești !

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...