Sari la conținut

!!!!!! TOPIC MUTAT LA DE EVITAT PENTRU CLONE SI RECENZII FALSE DE LA PROXENET !!! Cristina


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti


Am fost in vizita la domnisoara Cristina,
Tipa e destul de ok,are un pic de burtica dar care nu deranjeaza,un fund mai maricel si frumos iar sanii suficient de mari incat sa-ti incapa in palma
iar indiferent pe unde pui mana...pui mana pe carne tare :)
La sex ne-am inteles destul de ok,oralul fara maini si foarte soft(foarte placut)dupa am schimbat cateva pozitii(misionar,lot,doggystyle) cu implicare
din ambele parti(niste gemete din partea ei care nu pot sa-mi dau seama cat de reale au fost) iar ambele finalizari in balonas.
si acum notele :
-sex oral : 8(nu e super deep dar e soft si acorda atentie si zonelor adiacente).
-sex normal : 7,receptiva la ce pozitii propui,e ok.
-sex anal : nu am cum sa notez deoarece am avut doar o minitentativa iar cand am observat cat de dureros este pentru ea,am renuntat(insa de mentionat,
deoarece nu ai cum sa-ti dai seama din semnatura ei ,este ca te costa +50 lei)
-gfe : 7,zambareata,incearca sa se faca placuta insa no FK.
-igiena : 8, nu am simtit vreun miros suspect dar nu e epilata ci rasa,ceea ce ii confera alt aspect :)
de revenit? nu am fost o experienta remarcabila de tinut minte insa as mai repeta vizita pt oral si in speranta ca e loc de mai bine.
 

  • Like 10
Link spre comentariu

Am fost in vizita la domnisoara Cristina,

Tipa e destul de ok,are un pic de burtica dar care nu deranjeaza,un fund mai maricel si frumos iar sanii suficient de mari incat sa-ti incapa in palma

iar indiferent pe unde pui mana...pui mana pe carne tare :)

La sex ne-am inteles destul de ok,oralul fara maini si foarte soft(foarte placut)dupa am schimbat cateva pozitii(misionar,lot,doggystyle) cu implicare

din ambele parti(niste gemete din partea ei care nu pot sa-mi dau seama cat de reale au fost) iar ambele finalizari in balonas.

si acum notele :

-sex oral : 8(nu e super deep dar e soft si acorda atentie si zonelor adiacente).

-sex normal : 7,receptiva la ce pozitii propui,e ok.

-sex anal : nu am cum sa notez deoarece am avut doar o minitentativa iar cand am observat cat de dureros este pentru ea,am renuntat(insa de mentionat,

deoarece nu ai cum sa-ti dai seama din semnatura ei ,este ca te costa +50 lei)

-gfe : 7,zambareata,incearca sa se faca placuta insa no FK.

-igiena : 8, nu am simtit vreun miros suspect dar nu e epilata ci rasa,ceea ce ii confera alt aspect :)

de revenit? nu am fost o experienta remarcabila de tinut minte insa as mai repeta vizita pt oral si in speranta ca e loc de mai bine.

 

Multumesc mult si te astept cu drag si altadata.Cu siguranta data viitoare am sa te fac sa te simti mult mai bine :hug1

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna, Cristina. De obicei in ce interval orar lucrezi? Sa stiu cam cand sa incerc sa-mi fac liber pentru o intalnire cu tine...... Multumesc anticipat de raspuns.

Buna, nu am un program batut in cuie de obicei de la ora 12 pana la 22/23 in functie de programari, cel mai bine suni si stabilim o programare 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...