Sari la conținut

!!!!!! TOPIC MUTAT LA DE EVITAT PENTRU CLONE SI RECENZII FALSE DE LA PROXENET !!! Cristina


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost la titulara topicului acum vreo luna; pe la unu noaptea neavand somn deschid forumul nu studiez prea mult plm sun pe Cristina zice ca e disponibila săr in masina in 15 min eram la ea la usa. Pana sa-mi deschida auzeam cum isi invita colegele să dispară din peisaj; la prima impresie...meh...ma asteptam la mai mult dar am decis sa raman. In camera i-am zis ca stau o ora mi-a cerut 200 lei deși in anunt avea 150...primul turn off..i-am reprosat ca altfel aparea in anunt mi-a spus ca atat era inainte dar acum atat e halatul...prostia mea ca n-am intrebat la telefon ...totusi am ramas (deh...coaiele pline)...primit prosop&papuci ma duc la dus,baia cam nașpa in sensul ca era cam simplista...un singur gel de dus dar curata... whatever...s-a dus si ea la dus dupa mine...intors in camera...incepem actiunea...2-3 pupici pe piept asa de forma apoi coborat la ăla micu care oricum eram deja erect, eu fiind nefutut de ceva timp...continua cu un ON ok ..ceva limbi pe oute in 2-3 minute termin CIM...mândra dispare să scuipe apoi merg si eu la baie sa-l spal pe Gogu...dupa am stat vreo 10 minute la discutii diverse fata destul de comunicativa ...faza e ca dupa ce m-am descarcat mi-a revenit ratiunea la capul ăl de sus si am cam inceput sa regret ca am luat o ora in sensul in care donsoara nu ma incita de nicio culoare...dar plm...plătisem...round 2: incepe iar un oral N și suge și suge și suge vreo 15 min mai niste limbi pe oua mai o laba de la mine...nimic...ce-i drept in general eu imi revin mai greu pt al doilea nr dar cum am spus mai sus...nu aveam nicio chimie cu fata de niciun fel...colac peste pupăză pe la ultimele tentative ale mandrei sa-l ridice pe ala micu a crapat o colega de a ei usa ”fată...mai ai?” R: ”Da...ieși afară!”...turn off total...am decis să pun capat intalnirii...

 

Locația: 8 - duplex mobilat la modul simplist,curat,depunctez pentru baie

Cristina 5  - micuta de statura, sani mici, cam grăsuță, fata este de etnie ...pozele sunt reale dar din unghiuri care o avantajează

Oral      7  - cu CIM destul de ok,ceva atentie si pe la anexe...

Normal.....n-am ajuns in punctul ala

Igiena  10 - n-am simtit niciun miros suspect...ce-i drept nici nu ne-am luat in brate nici nu ne-am futut ...nu m-am pus in postura sa ”o miros mai bine”

GFE     7 - prietenoasă ,destul de comunicativa , nu am incercat sa ma apropii de ea deoarece cum am spus mai sus..nu prea ma atragea

 

Concluzie: la banii ăștia exista optiuni mult mai bune....nu mai revin

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...