Sari la conținut

!!!!!! TOPIC MUTAT LA DE EVITAT PENTRU CLONE SI RECENZII FALSE DE LA PROXENET !!! Cristina


Postări Recomandate

Vizitat acum 2 minute aceasta femeie.

 

Varsta confirmata de dansa:34 (nu am verificat documente :)), dar arata de varsta asta)

Aspect: 7.5 aspect de asiatica la fata( ma rog ochi sunt mici ca de asiatica, mi.a spus ca e româncă) corp de 8 si depinde de gusturi, nu sunt fan minione de aceea si media de 7.5

 

ON: atentie la oua, il suge bine dar nu prea deep, trebuie ghidata, ca sa gasesc o modalitate de exprimare, daca nu faceti asta e seaca se misca doar sus jos, daca o indrumi incepe sa se miste bine. Nota 8

 

NP: am incercat 3pozitii, acela fiind doggy style, dintr-o parte si misionar clasic. Acceptă orice pozitie in afara de sa stea ea peste tine. Da contre, geme placut de altfel, (posibil sa fie fals, dar macar respecta ritmul :)) )

Se implica in act. Nota 9

 

ANAL: nu am incercat deci nu comentez

 

Comportamentul (sau gfe cum mai se zice pe aici): fara sarutari, dar aici nici eu nu vreau asa pentru ca nu ma intereseaza. Se comportă frumos, dar greu scoti o vorba de la ea, la capitolul acesta e cam seaca.

 

Per total o medie de 8 este ok.

Preț 200 de lei ora ( cam mult daca ne raportam la capitolul aspect) un preț corect ar fi 150 de lei, si doar daca vrei anal sa platesti 200....

 

La intrebarea daca merita sa revin eu personal o sa spun pas pt ca nu-mi plac minionele..... In rest este o fata ok, cred ca tine foarte mult de gusturi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...