Sari la conținut

Heei , sunt Roxana 0760827513


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Roxana nu pune si tu astfel de intrebari. Necunoscute mai sunt caile Domnului. =))

Nu stiu daca ma crezi Adrian dar asa m-am saturat de mistocari ca incep sa le inteleg pe sudiste . Eu pe cat pot de mult , ai vazut si tu , incerc sa fiu cat se poate de amabila si draguta , dar se gaseste cate unu care ma irita rau de tot prin atitudinea lui ...

Shit happens , imi spunea un jandarm candva , ca cele mai grele meserii sunt alea in care ai contact permanent cu oamenii . Bine ca printre ei mai sunt si oameni cu bun simt , pe aceia ii pup si imbratisez 🤗😘

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dragura Roxana, nu are rost sa te enervezi din cauza unor indivizi care comenteaza mult, fara sa te cunoasca,fara sa stie cat de draguta esti. Da-le buna pace. Avem tipare diferite de ideal,mie de exemplu nu imi plac femeile obeze,dar nu incep sa le scriu injurii pentru cum arata si mai ales nu scriu nimic rau despre fetele nevizitate de mine. Intr-adevar e greu sa lucrezi cu oamenii,dar nu baga de seama tot ce se scrie. Ramai tu amanta noastra draguta ,cei care te cunosc nu are ce sa iti reproseze. Te pup frumoaso.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Iti dai seama ca nu am nimic cu oamenii care ma trateaza frumos , sunt pe principiul ochi pentru ochi si dinte pentru dinte 😂 Cine m-a vizitat si a avut o atitudine si un comportament frumos , a fost tratat ca la carte , si tu stii asta :*

post-260422-0-31968700-1528364755_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Iti dai seama ca nu am nimic cu oamenii care ma trateaza frumos , sunt pe principiul ochi pentru ochi si dinte pentru dinte Cine m-a vizitat si a avut o atitudine si un comportament frumos , a fost tratat ca la carte , si tu stii asta :*

attachicon.gifScreenshot_20180531-172127_Instagram.jpg

si eu sunt alaturi de tine! :kiss3

Link spre comentariu
Vizitator pen_zen
Reputație: 0

Shi eu te pup Roxy.

 

Lasa, ca baietii care au fost la tine (printre care shi eu) stiu foarte bine, ca esti o fata super ok.

 

:hug1

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu stiu daca ma crezi Adrian dar asa m-am saturat de mistocari ca incep sa le inteleg pe sudiste . Eu pe cat pot de mult , ai vazut si tu , incerc sa fiu cat se poate de amabila si draguta , dar se gaseste cate unu care ma irita rau de tot prin atitudinea lui ...

Shit happens , imi spunea un jandarm candva , ca cele mai grele meserii sunt alea in care ai contact permanent cu oamenii . Bine ca printre ei mai sunt si oameni cu bun simt , pe aceia ii pup si imbratisez

 

Incearca sa ignori pe cat posibil aceste mistocarii fara sens si sa ramai asa cum ai fost pana acum. Si vorba lui @orpheus ,,Ramai tu amanta noastra draguta ,cei care te cunosc nu au ce sa iti reproseze.''.

:)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

"...vantul bate , apa trece ,

pietrele raman..."

 

Vad ca suntem mai multi care suntem si ramanem alaturi de tine...

Nu mai fi suparata !

 

PS. Abia astept sa ma intorc in tara si sa vin din nou la tine !

Te pup !

Link spre comentariu
Vizitator pen_zen
Reputație: 0

Printisori , de maine dimineata ma gasiti la "birou"

:*attachicon.gifScreenshot_20180531-172924_Instagram.jpg

 

 

Mersi Domnita Roxy pentru astazi. Pe poza asta cu strapon nu o sa-ti dau like, pentru ca straponul nu e genul meu.

 

Dar sa tii minte o chestie:

 

 

Odata shi odata tot o sa reusesc sa fur biciul ala de la tine (ca mi-ai dat 2 peste fund cu el cand am intrat in dormitor, si l-ai pus langa tine [cu amenintari ::)] ca sa fiu cuminte).

 

Eu tzi-am zis, ca gatesc si fac curat, DAR NU IN REGIM DE SCLAVIE, pentru ca NU SUNT SCLAV, la care tu ai zis, ca deocamdata tu ai biciu' ::)

 

 

Mai vedem  :)

 

 

Mersi pentru astazi Domnitza. :)

 

 

PS>>>>

 

 

 

Domnilor, spor la fitze superbe.

 

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...