Sari la conținut

Heei , sunt Roxana 0760827513


Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Am vizionat azi anunțul tău și am văzut acolo o fotografie în care ești incalțata cu niste ghetuțe roș. Deși nu stiam să am vreun fetiș de genu, poza aia m-a stârnit. Sper să ajung să te văd si live

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Am vorbit cu titulara acestui topic, probabil o avea servicii bune, eu nu am avut ocazia deoarece era busy, DAR, a vorbit extrem de arogant la telefon, plictisita si sictirita! Eu am evitat sa o sun seara, ziceai ca ea a inventat pizda! In fine... macar sa aiba servicii bune pt cei care o viziteaza, caci pe mine nu m-a lamurit...

multa sanatate!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am vizionat azi anunțul tău și am văzut acolo o fotografie în care ești incalțata cu niste ghetuțe roș. Deși nu stiam să am vreun fetiș de genu, poza aia m-a stârnit. Sper să ajung să te văd si live

De luni te astept , poate si maine dupa-masa :)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am vorbit cu titulara acestui topic, probabil o avea servicii bune, eu nu am avut ocazia deoarece era busy, DAR, a vorbit extrem de arogant la telefon, plictisita si sictirita! Eu am evitat sa o sun seara, ziceai ca ea a inventat pizda! In fine... macar sa aiba servicii bune pt cei care o viziteaza, caci pe mine nu m-a lamurit...

multa sanatate!

Nu eu am inventat pizda , dar atata timp cat vrei sa ajungi la a mea , ma astept la un anumit comportament . Daca am fost sictirita , cel mai probabil mi-ai dat un motiv . Nu stau sa giugiulesc pe nimeni la telefon , mai ales ca 70% din numerele noi care ajung in 10 minute nu fac decat sa imi amane programari reale. Serviciile mele , eu una consider ca sunt de calitate si de cand lucrez nu cred ca au fost mai mult de 2 persoane care au iesit nemultumite de la mine, din motive mai mult sau mai putin importante , nu pot fi pe placul tuturor
  • Like 5
Link spre comentariu

de cand lucrez nu cred ca au fost mai mult de 2 persoane care au IESIT nemultumite de la mine, din motive mai mult sau mai putin importante , nu pot fi pe placul tuturor

Mi-ar place di mie sa "ies"de la tine. Sper sa am ocazia sa INTRU candva.

  • Like 3
Link spre comentariu

De o luna scrii ultima saptamana su tot aici esti.

Marketing un fel de black Friday si la ea. Acum 2 saptamani scria in disperare ca vrea sa iasa din peisaj ca o afla cunoștințele ce lucrează, acum e iar pe cai mari "ultima saptamana"
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Black friday nu e pentru ca nu promoveaza reducerea de preturi doar ca va disparea din peisaj daca i se alinieaza astrele. Cate luni a fost ultima saptamana Paula de pe Lalescu pana a plecat ? Pana la urma a plecat. Nu va luati de fata,nu ii tin apararea ,dar este o fata ok cu servicii mai mult decat bune.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Black friday nu e pentru ca nu promoveaza reducerea de preturi doar ca va disparea din peisaj daca i se alinieaza astrele. Cate luni a fost ultima saptamana Paula de pe Lalescu pana a plecat ? Pana la urma a plecat. Nu va luati de fata,nu ii tin apararea ,dar este o fata ok cu servicii mai mult decat bune.

Orpheus , cine nu m-a vizitat poate sa comenteze pana nu mai poate :) am mai explicat de ce nu am modificat anuntul dar le e prea lene sa citeasca doua-trei postari . Weekend sexy sa aveti :*
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Nu eu am inventat pizda , dar atata timp cat vrei sa ajungi la a mea , ma astept la un anumit comportament . Daca am fost sictirita , cel mai probabil mi-ai dat un motiv . Nu stau sa giugiulesc pe nimeni la telefon , mai ales ca 70% din numerele noi care ajung in 10 minute nu fac decat sa imi amane programari reale. Serviciile mele , eu una consider ca sunt de calitate si de cand lucrez nu cred ca au fost mai mult de 2 persoane care au iesit nemultumite de la mine, din motive mai mult sau mai putin importante , nu pot fi pe placul tuturor

 

Conteaza ce considera futacii, tu poti sa crezi ca esti printesa.

  • Like 1
Link spre comentariu

Desi a trecut ceva timp, am reusit sa revin cu recenzia despre domnisoara.

Sunat, programat, ajuns la locatie in Cantemir.

Roxana, e foarte ok, chiar te face sa vrei sa o revezi. Ajuns in locatie, am fost primit in sutien si chilotel, dar avea un halat pe deasupra, foarte sexi.Am fost servit cu un pahar cu apa, iar dupa o scurta conversatie si o tigara, ma intreaba daca vreau sa merg la baie, unde totul era curat, prosop curat, gel de dus, etc.

Revenit in camera, ea ma astepta pe pat, spunandu-mi sa ma fac comod. Actiunea a inceput cu un oral protejat foarte pervers, cu priviri in ochi, atentie la oo. Nerezistand mult o intorc, incepem un misionar dupa care o oun capra. O placere, te trage in ea. Nu comenteaza se conformeaza!

Note:

Oral: 10

Normal: 10

Apartament: 10 foarte curat

Baie: 10 curata (dotata cu tot ce tebuie)

Atitudine: foarte ok!

A, era sa uit, avea ceva caine, cred ca pitbull! Tare dragut, dar dupa ce mai creste nu stiu cum mai mergem noi la ea!

Bafta tuturor!

  • Like 3
Link spre comentariu

Desi a trecut ceva timp, am reusit sa revin cu recenzia despre domnisoara.

Sunat, programat, ajuns la locatie in Cantemir.

Roxana, e foarte ok, chiar te face sa vrei sa o revezi. Ajuns in locatie, am fost primit in sutien si chilotel, dar avea un halat pe deasupra, foarte sexi.Am fost servit cu un pahar cu apa, iar dupa o scurta conversatie si o tigara, ma intreaba daca vreau sa merg la baie, unde totul era curat, prosop curat, gel de dus, etc.

Revenit in camera, ea ma astepta pe pat, spunandu-mi sa ma fac comod. Actiunea a inceput cu un oral protejat foarte pervers, cu priviri in ochi, atentie la oo. Nerezistand mult o intorc, incepem un misionar dupa care o oun capra. O placere, te trage in ea. Nu comenteaza se conformeaza!

Note:

Oral: 10

Normal: 10

Apartament: 10 foarte curat

Baie: 10 curata (dotata cu tot ce tebuie)

Atitudine: foarte ok!

A, era sa uit, avea ceva caine, cred ca pitbull! Tare dragut, dar dupa ce mai creste nu stiu cum mai mergem noi la ea!

Bafta tuturor!

câinele nu e pitbull si amstaff
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Buna baieti :*

V-a fost dor de mine ?

Incepand de azi , de la ora 15:30 , ma puteti suna sa va programati la o sedinta de placere cu amanta voastra

O sa stau doar cateva zile , iar locatia va fi alta , pe care am sa v-o comumic la telefon :* pupiceeei

nu ne ai mentionat preturile!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...