Sari la conținut

Heei , sunt Roxana 0760827513


Postări Recomandate

  • Oras:romania
  • Oras:romania

Baieti astazi voi fi disponibila de la ora 16 la 21 :*

P.s. O sa fac curand inca un set de poze si fara strapon , deocamdata doar cu el am poze.

Roxănica fată :) mâncați-aș sânișorii ăia, eu vreau sa te vizitez dar vibratorul ăla rău mă mai sperie. =)) Dacă promiți că îl ascunzi promit și eu o vizită. :)
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutari tuturor!

 

Este prima mea postare si recenzie ever pe acest forum, asa ca nu ma luati tare daca am gresit cu ceva. De ceva vreme cautam persoana potrivita pentru sedinte de dominare ( fiecare cu placerile si fetishurile sale). Dupa lungi cautari si multe testari, am gasit-o pe Roxana. La inceput am fist sceptic, trebuie sa recunosc, dar fata aceasta mi-a depasit toate asteptarile. Am sunat-o, mi-a raspuns frumos la toate intrebarile si m-a programat la prima noastra sedinta. Nu intru in prea multe amanunte, cel mai bine e sa le discutati cu ea in ceea ce priveste oferta de servicii pentru dominare, dar eu am fost foarte multumit de prestatia Roxanei. Am si revenit ziua urmatoare la o noua sedinta, pentru ca imi doream sa continuam ceea ce am inceput cu o zi inainte.

 

Locatie: nota 9, in Cantemir, apartament curat, modern. Doar nota 9 pentru ca e la etajul 3 si nu exista lift.

Aspect fizic: nota11 din 10.

Atitudine: nota 10. Vorbeste cu clientul, nu e ingamfata si nu te zoreste. Aveam senzatia ca ne cunoastem de ani de zile.

Igiena: nota 10, impecabila!

Servicii oferite, sedinta de dominare: nota 10*. E foarte open minded la orice solicitare a clientului, fie aceasta cat de kinky.

Cadou: 300 / ora, dar ii merita cu varf si indesat. Eu, unul, mi-as face abonament la ea.

De recomandat: Da, da, da. Si inca o data da.

De revenit: Cat mai des posibil.

 

Iti multumesc Roxana pentru tot. Abia astept sa ne mai vedem. Kisses

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Am fost la aceasta domnisoara cred ca in a doua saptamana cand lucra in Oradea.

 

Apt in zona neuzuala, la bloc mai vechi,  dar conditii bune, am luat o ora, 250 lei.

Fata draguta, din poze arata de 9, dar in realitate de 8,rujata foarte strident si cu dantura cam alandala. Dar curatenie de nota 10. Am stat la discutii vreo 10 min, pare ca-i merge bine mintea, am purtat o conversatie destul de ok.

 

Am intrat la dormitorul cu pat si culori ciudatele. Din start se ferea excesiv sa nu cumva sa o sarut, cu toate ca nu am facut vreun gest brusc sau insistent in acest sens.

Un numar, oral protejat  de nota 6, de abia s-a sculat, normal de 7 cat am fost deasupra si eu si ea care s-a transformat in 8+ cand am luat-o pe la spate.

Asa am si reusit (chinuindu-ma) sa finalizez. Nu i-am spus absolut nimic despre acest lucru pt ca nu parea ca ar interesa-o.

Nici nu s-a pus problema de nr 2. Cu acel oral aproape sigur ca nici nu mi se mai scula.

 

 

Am plecat dupa fix 45 min, stiu pt ca m-am uitat la tel cand coboram scarile si atat trecuse de cand o sunasem din fata scarii.

 

Eu nu m-as mai intoarce, dar cred ca merita incercata o data pt vizita minim tarifata, cea de juma de ora.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am plecat dupa fix 45 min, stiu pt ca m-am uitat la tel cand coboram scarile si atat trecuse de cand o sunasem din fata scarii.

Multumesc pentru recenzie , fie ea una proasta , singura de altfel de pe acest topic , dar nu conteaza .

Sa nu crezi ca imi caut scuze sau ceva dar vreau doar sa clarific niste lucruri . Nu prea inteleg de ce dupa aprox. 3 luni scrii recenzia si nu ai scris-o atunci , cine a venit la mine de la bun inceput nu s-a plans , ba chiar din contra . Nu am sa comentez despre oral , miscari sau alte chestii , gusturile difera de la om la om si evident ca trebuie sa existe macar un click micut-micut intre doua persoane cand fac sex . Dar spune-mi te rog , te-am dat eu afara din apartament dupa 45 min ???? Sunt clienti care platesc o ora si vor doar un numar , chiar daca termina in 10 min , nu invit pe nimeni afara daca nu i-a expirat timpul .

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Nu vad de ce recenzia este proasta. Iti dadeam usor note de 4 daca le meritai.

Dar dpmdv experienta cu tine este departe de 10. E de nota 7, average. Nu esti corigenta si nici premianta. Totusi nu oferi ceva autentic, care sa ma faca pe mine sa revin. Se simte clar ca doar banii conteaza. Chestia asta nu ma deranjaza de loc, insa nici nu ma incanta cand e prea lasata la vedere.

 

De ce recenzez dupa 3 luni? pentru ca asa vreau, pe aici in felul asta merg lucrurile. Face fiecare ce are chef, atunci nu aveam deloc chef de forum.

Daca nu-ti convine poti sa-ti cumperi drept de moderare si mi-o stergi. Macar mai intra ceva bani la sait si nu am scris degeaba.

 

Nu m-ai invitat sa plec, dar am fost la (prea) multe fete ca sa nu-mi dau seama de ceea ce pluteste in aer. Din perspectiva ta totul era ok, facusesi destul, aveam vreo juma de ora de actiune la activ asa ca ceasul nu conta.

Eu iar nu m-am mutat din nou la masa, doar incepusem cu asta, cu ingurgitatul de lichide.

 

Deci la 250/ora sunt pentru mine ofete muuult mai interesante, cum este Kim, Roxana de la top, Roxana ce urmeaza sa vina, etc.

 

PS: am vazut ca oferi la un pret extra si oral neprotejat, deci totusi sanatatea are pret??- ca ceva de genul mi-ai spus atunci :dontgetit

asta e o mica ipocrizie din partea ta

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

PS: am vazut ca oferi la un pret extra si oral neprotejat, deci totusi sanatatea are pret??- ca ceva de genul mi-ai spus atunci :dontgetit

asta e o mica ipocrizie din partea ta

Daca esti cine cred eu ca esti , cred ca in urma intersectari intamplatoare la locul tau de munca , ti-ai adus aminte de mine 😂 Iar o alta varianta ar mai fi un alt domn care insista sa i se ofere ON chiar daca avuse probleme de la asa cv , oferite de alte colege de pe aici ..btw.. Dragul meu , daca astea sunt opiniile tale , eu ti le respect , nu m-am crezut niciodata perfecta , dar repet , de multe ori trebuie sa existe cel mai mic click intre doua persoane . Chestia cu oralul a fost dezbatuta cateva pagini mai in spate , nu revin asupra ei .
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Stiu eu ce stiu 😂

Apropo , tu ai dezertat de la mine din harem ? ðŸ˜ðŸ˜‚😂 Sau te-ai speriat de bici ? ðŸ˜

Nu ma speriu eu asa de usor dar mai fac si eu mici pauze. :D

Chiar acum 10 minute am trecut cu masina pe langa locatia ta. Daca promiti ca faci o cafea buna, cand mai trec pe sub geamul tau iti dau de veste. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Nu ma speriu eu asa de usor dar mai fac si eu mici pauze. :D

Chiar acum 10 minute am trecut cu masina pe langa locatia ta. Daca promiti ca faci o cafea buna, cand mai trec pe sub geamul tau iti dau de veste. :)

Hehe , tot asa te nimeresc , pe sub geamul meu , F.B.I. mic ce esti 😂
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hehe , tot asa te nimeresc , pe sub geamul meu , F.B.I. mic ce esti 😂

Nu eu sunt de vina ca geamul tau este asa expus. :D

P.S. De cafea vad ca nu zici nimic, ceapa ta. =))

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Fac si cafea , pai nu fac eu 😆

Atunci cu proxima ocazie cand mai trec pe sub geamul tau.....dau de stire, sau vrei o mica serenada? =))
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...