Sari la conținut

Noua in oras


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare ...

 

   Avand in vedere ca nu prea exista recenzii la domnita ... am incercat-o eu de cateva ori .... deci ...

 

Ca locatie ... pentru cine vrea discretie, cu siguranta zic eu ca o are ... este la capatul orasului astfel de pe Ardealului este o trecere cu calea ferata ... restul mai bagati si voi pe GPS (ca de asta aveti smarfone). In rest are pat mare, baie cu dus (geluri, prosoape, etc), ce nu are inca este un AC (era bun).

 

Deci meniu la 100 RON/nr.  avem OP sau ON (banuiesc in functie de igiena si NP ... de anal nu am intrebat. La o ora se dubleaza meniul.

 

Ca si cum arata ... eu am crezut ca era Dana din Sagului (sau macar sora ei geamana) ... este cea din poze pentru doritori.

 

Actiunea buna chiar si saruta ... si se aprinde din cand in cand ... probabil cand simte ca ia "FOC" :)

 

Are o tavita plina cu prezervative asa ca ... CIOCANE TARI ...

 

Note:

 

ON - bunicel dar nu pare a fi ceva mare amatoare deci un -> 7

NP - aici se implica si cum am zis se aprinde -> 9

GFE - bun spre ridicat (banuiesc ca e si in functie de click)

 

Daca mai e ceva va zic ... acum nu mai stiu ce sa zic ... oricum o RECOMAND

  • Like 3
Link spre comentariu

Vizitator relax9
Reputație: 0

Salutare ...

 

   Avand in vedere ca nu prea exista recenzii la domnita ... am incercat-o eu de cateva ori .... deci ...

 

Ca locatie ... pentru cine vrea discretie, cu siguranta zic eu ca o are ... este la capatul orasului astfel de pe Ardealului este o trecere cu calea ferata ... restul mai bagati si voi pe GPS (ca de asta aveti smarfone). In rest are pat mare, baie cu dus (geluri, prosoape, etc), ce nu are inca este un AC (era bun).

 

Deci meniu la 100 RON/nr.  avem OP sau ON (banuiesc in functie de igiena si NP ... de anal nu am intrebat. La o ora se dubleaza meniul.

 

Ca si cum arata ... eu am crezut ca era Dana din Sagului (sau macar sora ei geamana) ... este cea din poze pentru doritori.

 

Actiunea buna chiar si saruta ... si se aprinde din cand in cand ... probabil cand simte ca ia "FOC" :)

 

Are o tavita plina cu prezervative asa ca ... CIOCANE TARI ...

 

Note:

 

ON - bunicel dar nu pare a fi ceva mare amatoare deci un -> 7

NP - aici se implica si cum am zis se aprinde -> 9

GFE - bun spre ridicat (banuiesc ca e si in functie de click)

 

Daca mai e ceva va zic ... acum nu mai stiu ce sa zic ... oricum o RECOMAND

Am fost si eu la ea acum , nu e pe ardealului..la bariera..iti spune ea mai exact unde..100nr,200h,o prezenta placuta,curata,miroase fain,masaj,mi-a si spus.."sper ca faci treaba" am stat vorbit..un masaj,ii place sa se joace, nu pare sa-i placa oral..la normal insa..cum zicea si colegul, ia foc..nu-i place deasupra :)) , deci sa zic asa..am cam rasfatat-o..3-4 pozitii,sanii aia mari zburand..cam 45minute,mie mi-a placut,o sa revin..100 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...