Sari la conținut

Buna 0729223727


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Numele meu este Alinaâ¤, sunt din București, sunt noua in domeniu și mi-am cam prins urechiușele pe aiciðŸ˜,am găsit forumul pe net, am citit un pic și mi s-a părut că m-aș putea integra. Sunt o fată de 20 de ani, înaltă de 1.78m având 68 de kg,100%naturala,voluptoasa(mă mândresc cu formele mele)😠și caut o ieșire din cotidian putând să ne bucurăm împreună de momente fierbinți. Sunt o fire ușor timida, zâmbăreață și mă pot descrie eu dulcica. Vă aștept cu un telefon pentru mai multe detalii la 0732695727.
PS mă găsiți la piata Unirii începând cu orele 21:00 pozele nu sunt Profi, scuze! ðŸ˜

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:😈
  • Oras:😈

Numele meu este Alinaâ¤, sunt din București, sunt noua in domeniu și mi-am cam prins urechiușele pe aiciðŸ˜,am găsit forumul pe net, am citit un pic și mi s-a părut că m-aș putea integra. Sunt o fată de 20 de ani, înaltă de 1.78m având 68 de kg,100%naturala,voluptoasa(mă mândresc cu formele mele)😠și caut o ieșire din cotidian putând să ne bucurăm împreună de momente fierbinți. Sunt o fire ușor timida, zâmbăreață și mă pot descrie eu dulcica. Vă aștept cu un telefon pentru mai multe detalii la 0732695727.

PS mă găsiți la piata Unirii începând cu orele 21:00 pozele nu sunt Profi, scuze! ðŸ˜

Pune...prețu..servicii
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Serviciile mele includ sex oral protejat, neprotejat în funcție de igiena, normal protejat, masaj de relaxare, erotic și body, finalizarea corporala iar prețul este de 150 pt 30 de min și 250 o ora pupici

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Serviciile mele includ sex oral protejat, neprotejat în funcție de igiena, normal protejat, masaj de relaxare, erotic și body, finalizarea corporala iar prețul este de 150 pt 30 de min și 250 o ora pupici

Noua,Noua!!! dar repede te-ai mai aliniat la preturi cu colegele tale  cu vechime.

PS:hai cu ceva poze mai clare sa vedem si noi ce si cum.

PS2: fk???

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Numele meu este Alina❤, sunt din București, sunt noua in domeniu și mi-am cam prins urechiușele pe aici,am găsit forumul pe net, am citit un pic și mi s-a părut că m-aș putea integra. Sunt o fată de 20 de ani, înaltă de 1.78m având 68 de kg,100%naturala,voluptoasa(mă mândresc cu formele mele) și caut o ieșire din cotidian putând să ne bucurăm împreună de momente fierbinți. Sunt o fire ușor timida, zâmbăreață și mă pot descrie eu dulcica. Vă aștept cu un telefon pentru mai multe detalii la 0732695727.

PS mă găsiți la piata Unirii începând cu orele 21:00 pozele nu sunt Profi, scuze!

De multă vreme urmăresc să duc o luptă grea,adevărată,pe viață și pe moarte cu un "cal nemțesc",adică ceva de genul 1,80 m și 80,90 de kilograme,că luptele cu cele de 45 de kilograme le poate duce oricine!

Tu ești pe aproape,doar că ,deși nu mă sperii cu fizicul,o faci cu "amenzile" de inceput!

Dar vom vedea!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Noua,Noua!!! dar repede te-ai mai aliniat la preturi cu colegele tale cu vechime.

PS:hai cu ceva poze mai clare sa vedem si noi ce si cum.

PS2: fk???

Ce vrei si tu acum daca asa a hotarat pestele ca merita? Stii cum se spune....prost e cel care da nu cel care cere...
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Alina, te intreb sincer....ce iti place mai mult? Sa sugi pula sau sa te futi? Este foarte important sa pui pasiune in ceea ce faci. Intelegi?

asta e una dintre intrebarile retorice sau pur si simplu idioata? cred ca cel mai mult ii place sa faca bani, care-i produc orgasm... :slap2

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Alina, te intreb sincer....ce iti place mai mult? Sa sugi pula sau sa te futi? Este foarte important sa pui pasiune in ceea ce faci. Intelegi?

Nu pot spune k îmi place una mai mult că alta, îmi plac amândouă la fel de mult.... Pasiune eu pun... Daca vrei hai sa te convingi

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pune poze mai goala...finalizare faciala faci? pana la ce ore te gasim? Lucrezi de seara/noapte in general?

Că și program eu am ales seara/noaptea... Cam 8-9, as incerca și facial. Ne auzim la tel

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Noua,Noua!!! dar repede te-ai mai aliniat la preturi cu colegele tale  cu vechime.

PS:hai cu ceva poze mai clare sa vedem si noi ce si cum.

PS2: fk???

O să postez mâine și pozici mă goala
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...