Sari la conținut

Buna 0729223727


Vizitator

Postări Recomandate

Numele meu este Alina❤, sunt din București, sunt noua in domeniu.

...nu sunt Profi, scuze!

 

Serviciile mele ... iar prețul este de 150 pt 30 de min și 250 o ora pupici

„Ești nouă în domeniu”, nu ești nici „profi”, și ceri 150. Pe bune ? Nu crezi că e cam mult pentru început ?    

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

vizitat mandra acum cateva minute...locatie Corneliu Coposu programat prin sms respectat ora din ambele parti...ajuns in fatza scarii ...panica...suna sotia🙈🙈 scuza : dupa tigari. nu am vrut sa renunt la vizita cu toate ca aveam cam 20 min de alergat pana acasa si am urcat. ajuns dau peste domnisoara, draguta inalta confirm ca pozele sunt cat se poate de reale... partida din cauza stresului si grabei de a ajunge cu pachet nou de tigari acasa a fost extramegarapida..in 15 min cred ca am fost dusat oral neprotejat si normal protejat. eu unul astept cu nerabdare sa o pot prinde din nou sa ma pot bucura cu adevarat de serviciile ei. este incepatoare lucreaza din cate am inteles doar la ore nocturne iar ca aspect este perfecta pt gusturile mele.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Alina, e bine ca ai mai pus poze, ( eventual poti pune si din alte unghiuri, ca sa ne edificam mai bine), dar tot nu ai raspuns la toate intrebarile, accepti sau nu, French Kiss ( sarut ) ??? Poti sa spui, ca e in functie de igiena, chimie cu partenerul  etc. sau ca nu accepti pur si simplu, nu inteleg de ce, eviti sa raspunzi.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Alina, e bine ca ai mai pus poze, ( eventual poti pune si din alte unghiuri, ca sa ne edificam mai bine), dar tot nu ai raspuns la toate intrebarile, accepti sau nu, French Kiss ( sarut ) ??? Poti sa spui, ca e in functie de igiena, chimie cu partenerul  etc. sau ca nu accepti pur si simplu, nu inteleg de ce, eviti sa raspunzi.

scuze nu am fost atentă cred k am sărit cu scrolul peste. Fk Cred k în funcție de chimie, sa fiu sinceră. Pupici
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu, este puțin cam mult pentru mine pupici

Dar ai putea sa incerci. Poate te obisnuiesti. In fond ce e viata asta daca nu incerci se toate?

Ps: fk am inteles ca e in functie de chimie. Spune mi si mie din 10 clienti cu cati faci fk ca sa stiu ce sanse am. :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Dar ai putea sa incerci. Poate te obisnuiesti. In fond ce e viata asta daca nu incerci se toate?

Ps: fk am inteles ca e in functie de chimie. Spune mi si mie din 10 clienti cu cati faci fk ca sa stiu ce sanse am. :)

ce glumet esti!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

La fata cum arata? Sani are mari? La 178/68 de kg...eu imi imaginez o super bunaciune voluptoasa cu tate mari, fara sa fie grasa deloc...daca a mai facut/face sport...e piesa!

 

68 e cam mult boss, poate doar daca are vreun genotip de-ala cu oasele foarte solide...la 178 standardul ar fi pe la 58 maxim 60 daca sunt asezate unde trebuie...

 

Pacat ca nu posteaza mai multe poze ca sa ne facem o idee... doar alea doua care o avantajeaza...

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

La fata este drăguță par lung sâni potriviți picioare lungi fund bine conturat. După mine arata foarte bune.pozele Sunt reale nerutusate după mine. Eu unul o sa revin sigur la ea și atunci pot detalia și serviciile. Am avut ghinionul sa fiu pe fuga exact când am ajuns așa ca nu pot da note și nici nu prea am ce detalia😂😂. Părerea mea este ca merită încercat. experiență nu are dar este receptivă și se străduie . Pe lângă aspectul fizic punctez și faptul ca are mult bun simț

  • Like 1
Link spre comentariu

Are perspectiva...si mie imi place aspectul fizic, imi plac astea mai zdravene fara sa fie grase. Se si vede din poze ca are contur placut.

 

P.S. Pentru Alexx...Daca ar fi trasa de fiare, la 68 de kg ar fi numai fibra pe 178, crede-ma pe cuvant! :-)...dar e buna si asa, eu o sa o incerc sigur, mai ales ca e de noapte si era mare lipsa pe segmental asta! :-)...usor, usor cred ca se da la de toate, fata, facial a zis ca e dispusa, finalizare orala cred ca urmeaza si la anal cred nu are experienta, insa nu e virgina in bunatate de fund...sa ne lamureasca ea, dar cred ca ii vine randul! :-) 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ro/Buc
  • Oras:Ro/Buc

Salut Alyna. As fi vrut sa te vizitez in seara asta, dar n-am vazut niste poze mai pune si chiar ar fi de folos. M-am saturat sa merg pana la usile doamnelor si sa plec. Trebuie sa ne intelegi si pe noi ca vrem sa vedem ce vinzi ca sa stim cam ce cumparam. 

Baga si tu ceva, cu sani - sa se vada daca-s lasati, tari mari mici medii, un crac, un alt unghi. Ne-ar fi de folos.

 

Mersi frumos.

Link spre comentariu
  • Oras:Ro/Buc
  • Oras:Ro/Buc

Am fost la domnisoara alaltaieri noapte.

Intr-adevar presteaza doar dupa ora 21. 

SMS ptr programare in jur de ora 1 si ceva. Schimbat cateva sms-uri, destul de draguta conversatia si destul de interesata sa faca treaba.

Ajuns in locatie: o garsoniera draguta, curata si spatioasa.

 

Si-acum cel mai important aspect:

 

Daca sunteti amatori de "pustoaice de liceu" bune si pofticioase, ea e combinatia.

E super frumusica la fata. Inalta, cam 177 178, cat zice ea in descriere, carnea tare pe ea, destul de "bine facuta", imbracata in ceva fin si sexy.

M-a primit zambind, am cerut prosop - m-am dus la baie , unde erau 3 geluri de dus din alea bune nu cum gasesti in alte parti ceva de ti-e frica sa te-atingi :))

 

Iesit din baie, dus in dormitor... s-a intins langa mine... usor timida... m-a mangaiat, a vorbit dragut, parca s-a alintat putin... iar eu lacom am vrut sa trec la treaba. 

 

Mi-am pus un prezervativ si ... m-am suit pe ea... ce sa fac. Am inceput sa dau usor... am constatat ca deja era uda si ca dadea contre bune... Ma strangea bine de fund, ma mangaia - se vedea ca are pofta. apoi schimbat pe la spate si pompat bine .. a gafait nebuneste. Am zis sa termin primul numar ca ma excitase rau. L-am terminat... apoi am stat putin de vorba in pat si-am inceput numarul doi. Mi-a facut impresia ca era nerabdatoare sa continuam partida, si nu ca sa treaca timpul sa plec ci ca sa primeasca si ea ceva.... si i-am pompat bine si se vedea ca-i place. Se simte ca e noua in bransa, din cate-am inteles are 2,3 saptamani.

 

Terminat al doilea numar si mai stat putin de vorba. Nu m-a grabit, nu m-a facut sa ma simt aiurea... a fost foarte zambareata si prietenoasa. Am sfatuit-o ca un batran ce sunt sa nu se strice si sa ramana la fel de prietenoasa .. dar slabe sanse.. asa cum pizda ne strica pe noi cred ca si pula pe ele... 

decat daca se retrage la timp :))

 

Una peste alta, m-as mai duce. Nu mi se pare mult 250 pentru o ora, la cum arata si cum presteaza. Si anyways am inmanat 300 ca mi se pare frumos ce-am vazut :)

 

Eu zic s-o incurajam si sa-i dam cat mai multi feedback ca sa-nvete si mai bine.

 

Bafta!

  • Like 6
Link spre comentariu

Am fost la domnisoara alaltaieri noapte.

Intr-adevar presteaza doar dupa ora 21.

SMS ptr programare in jur de ora 1 si ceva. Schimbat cateva sms-uri, destul de draguta conversatia si destul de interesata sa faca treaba.

Ajuns in locatie: o garsoniera draguta, curata si spatioasa.

 

Si-acum cel mai important aspect:

 

Daca sunteti amatori de "pustoaice de liceu" bune si pofticioase, ea e combinatia.

E super frumusica la fata. Inalta, cam 177 178, cat zice ea in descriere, carnea tare pe ea, destul de "bine facuta", imbracata in ceva fin si sexy.

M-a primit zambind, am cerut prosop - m-am dus la baie , unde erau 3 geluri de dus din alea bune nu cum gasesti in alte parti ceva de ti-e frica sa te-atingi :))

 

Iesit din baie, dus in dormitor... s-a intins langa mine... usor timida... m-a mangaiat, a vorbit dragut, parca s-a alintat putin... iar eu lacom am vrut sa trec la treaba.

 

Mi-am pus un prezervativ si ... m-am suit pe ea... ce sa fac. Am inceput sa dau usor... am constatat ca deja era uda si ca dadea contre bune... Ma strangea bine de fund, ma mangaia - se vedea ca are pofta. apoi schimbat pe la spate si pompat bine .. a gafait nebuneste. Am zis sa termin primul numar ca ma excitase rau. L-am terminat... apoi am stat putin de vorba in pat si-am inceput numarul doi. Mi-a facut impresia ca era nerabdatoare sa continuam partida, si nu ca sa treaca timpul sa plec ci ca sa primeasca si ea ceva.... si i-am pompat bine si se vedea ca-i place. Se simte ca e noua in bransa, din cate-am inteles are 2,3 saptamani.

 

Terminat al doilea numar si mai stat putin de vorba. Nu m-a grabit, nu m-a facut sa ma simt aiurea... a fost foarte zambareata si prietenoasa. Am sfatuit-o ca un batran ce sunt sa nu se strice si sa ramana la fel de prietenoasa .. dar slabe sanse.. asa cum pizda ne strica pe noi cred ca si pula pe ele...

decat daca se retrage la timp :))

 

Una peste alta, m-as mai duce. Nu mi se pare mult 250 pentru o ora, la cum arata si cum presteaza. Si anyways am inmanat 300 ca mi se pare frumos ce-am vazut :)

 

Eu zic s-o incurajam si sa-i dam cat mai multi feedback ca sa-nvete si mai bine.

 

Bafta!

Felicitări!

Pb e ca după ora 21....pentru un anume segment de piața e interzisă!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna, dragilor, eu mi-am schimbat atât locația cât și numărul de telefon. Acum mă găsiți pe Nerva Traian,iar noul meu Nr de tel este 0729 223 272. Mă găsiți începând cu orele 18. Oricum voi afișa programul zilnic. Va pup dulce ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

Niste pozici pentru voi ..... Pupici 😘😘😘

Alte poze n-ai? Ca pe astea le-ai mai postat. Nu cred ca ai uitat. Ce ascunzi?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...