Sari la conținut

Masaj de o tinerica - 0762428986 si 0762430894 - Blvd Unirii


Postări Recomandate

Buna Ma numesc Giulia, locuiesc pe Calea Victoriei intr-o zona foarte linistita si cu oameni civilizati. Sunt aici pentru a ma simtii bine si in acelas timp pentru a-ti indeplini dorintele tale cele mai fierbinti. Am implinit recent 18 ani . Am fundul foarte bombat, gurita micuta-micuta si buzele arzatoare si carnoase. Sunt miniona , am 1.55 si am fata de copilita inocenta dar cu gandul numai la .........prostioare. Daca ai fantezii cu o scolarita micuta ai nimerit bine. Te astept la mine acasa. Sunt singurica , fierbinte si ma plictisesc. Pozele sunt 100 la 100 reale. Sunt eu in fiecare poza ; pozele fiind facute in locatia unde ne vom petrece timpul. Da-mi un telefon sa vorbim mai multe doar daca esti foarte hotarat. Te pup PS unde vrei tu

​Pozele sunt reale din locate. Vizitat domnisoara pentru ce sustine ca face, masaj erotic. Prea mult nu sunt de spus. M-a poftit in casa, amabila, dus etc.

 

​Actiunea destul de restransa, masajul erotic fiind fara experienta (la cum ii vine pe moment), ea deasupra si frecat cu pasarica de penis apoi la cererea mea a facuat cu fundul ( cu spatele la mine si prins intre buci) iar al 3-lea exercitiu cu ea intinsa pe burta si eu strangadu-mi pula intre buci. A urmat un masaj (fara erotism) cu un ulei Johnson destul de placut executat.

 

​Tipa e tinerica, posibil sa aiba ~20 de ani, mica de inaltime, la fata este cam de nota 7 iar in mare parte amabila si pozitiva. Te lasa sa o pupacesti pe corp sau sa o framanti tu pe ea. Ca piesa de rezistenta as puncta fundul pe care il notez cu un 9. Pasarica mi s-a parut putin cam dizgratioasa cu niste labi cam prea timpuri evidentiate.

 

​Ca pret are 30 minute masaj ce se poate face si cu finalizare pentru 100 sau 60 minute cu 200 lei.

 

Nu stiu daca e contra-cost finalizarea si cum ar putea sa iti iasa din acel frecat de tine dar poate ca existata astfel de fetishuri.

 

​Astept intrebari daca aveti.

 

 

 

post-211709-0-14659500-1521838518_thumb.jpg

post-211709-0-47045300-1521838526_thumb.jpg

post-211709-0-62260200-1521838530_thumb.jpg

post-211709-0-84634800-1521838534_thumb.jpg

post-211709-0-33422200-1521838540_thumb.jpg

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Chestiile bune vin in pachete mici. Vizitat azi. Luat masaj - pentru ca asta a zis la telefon ca ofera - dar data viitoare incerc si altele. Face masaj din februarie, "dupa ce am facut 18 ani". Deci e legala, la limita :D 

 

Fac programare, ajung acolo (calea victoriei colt cu splai), sun, urc - ma asteapta in blugi si sutien. 145 cm as zice - "fun sized". Exact cat trebe ca sa faca usoare o gramada de pozitii interesante. Super fit, sani mici dar bine proportionati. Noh, 18 ani. Negociat timp si tarif (200 o ora), si intrat in dus amandoi. Fundul ala in dus e... spectaculos. Am iesit si-am trecut la activitati de masaj erotic care-au durat... poate 10 min? Deh, dupa dusul ala...

 

Si aici a inceput surpriza. In loc de hai la dus si expediat, m-a intors pe partea cealalta si a inceput sa-mi faca masaj de relaxare. Complet lipsit de experienta, dar cu simt de raspundere si evident incercand sa ma faca sa ma simt bine. Am trecut prin vreo 5 pozitii in total, inclusiv eu masaj ei si o aproape a doua finalizare. Pana la urma am lungit cu jumatate de ora, pur si simplu pentru ca era fain si relaxant.

 

 

Aspect: fata/corp 8/9

Locatie: 7. Singurul punct mai slab. E foarte central, dar e bloc vechi. Si n-ar fi stricat de loc pus ceva usor de spalat peste perne. Prosop curat.

Masaj: 8. Dar daca se tine si invata, are potential de mult mai mult

Tarif: 100 lei 30 min, 200 lei o ora. N-am intrat in discutii concrete despre servicii extra.

GFE: 9, FK da.

 

 

De revenit. O sa visez fundul ala.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Salutare!

 

Am vizitat-o si eu pe domniosara Giulia in seara asta ai am avut parte de surprize placute!!!  :icecream  
 

Detalii intalnire:  pe scurt....am sunat la numarul 0762.430.894 cam cu doua ore inainte, a raspuns si m-am programat. Am ajuns la locatie usor, sunat de jos, ghidat, gasit imediat. 

 

Locatia: intrarea pe calea Victoriei din piata Natiunile Unite, blocul cu Ferrari. Blocul este vechi, liftul este nou, scara ingrijita, apartament cu doua cmere, destul de basic. Pozele sunt din locatie.


Giulia, ca asa mi s-a recomandatblonda, miniona, cam 1,5m maxim, sani medii frumosi, fund bombat belea, pizda mica dar cu labii mari :crazylove  si un cur...pacat ca nu vrea sa il dea la devorat!!!. 

Este din Iasi, a mai lucrat la msaj erotic inainte tot in Bucuresti, in locatia asta este de aprox o luna.

Atitudine sincera specifica varstei, rade frumos si a fost click din start.  :yl2jump


Actiune: intru, ma primeste domnioara goala :gifs_ojos  si foarte joviala...discutam ce e in meniu pa langa masaj...si hotarasc sa raman la o finalizare, SO si SN protejate la pretul de 150 de ron (mai era varianta de masaj erotic 30 de min la 100 ron sau 1h la 200 de ron parca) Zis si facut, ma dezbrac, nu mai fac dush pt ca eram deja dushat...aleg sa ramanem in sufragerie pe canapea unde a debutat cu un handjob facut in timp ce stateam pe spate, imagine foarte excitanta cu domnisoara miniona cu amandoua mainile alea mici pe pula...care s-a sculat instant, am pus prezervativ si a inceput sa o suga...mai bine zis a inceput sa-i suga capul pt ca mai mult nu ii intra in gura  :bye Nerabdator fiind, hotarasc sa trecem la normal, se da cu uleiuri ca sa pregateasca si da-i...cu greu o bag...incet, incet se mai relaxeaza/largeste dar tot stramta...continui sa-i dau, ne mutam in dormitor, mai schimbam pozitia...insa, la un moment dat, vad ca Giulia o lua din ce in ce mai greu asa ca hotarasc sa o scot si sa i-o dau sa o ia la laba! In cateva minute finalizez glorios pe tatele ei (COF, CIM ne-fiind in meniu).  :clap2

Cam asta e tot ce am facut...per total pt mine a fost o experienta placuta, am comunicat ok, am ras, m-am simitit bine si asta ma face sa o recomand celor care prefera minionele funny :girly ! 

 

Note: 
Locatie: 8,5 - central, acces usor, locuri de parcare aproape inexistnete, camera si baie curate
Aspect fizic: 9 - daca va plac minionele
Prestatie: 9 - pt experienta totala

GFE: 9 

 

Spor!

Lucian

 
Pozele cu care apare in anuntul de unde am luat numarul. Ea e in poze, in realitate e mai mica decat pare aici  :cool:
 

 

post-37391-0-72566500-1523398898_thumb.jpg

post-37391-0-87278000-1523398905_thumb.jpg

post-37391-0-82812600-1523398934_thumb.jpg

post-37391-0-56909400-1523398942_thumb.jpg

post-37391-0-77356600-1523398950_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Salutare!

 

Am vizitat-o si eu pe domniosara Giulia in seara asta ai am avut parte de surprize placute!!!  :icecream  

 

Detalii intalnire:  pe scurt....am sunat la numarul 0762.430.894 cam cu doua ore inainte, a raspuns si m-am programat. Am ajuns la locatie usor, sunat de jos, ghidat, gasit imediat. 

 

Locatia: intrarea pe calea Victoriei din piata Natiunile Unite, blocul cu Ferrari. Blocul este vechi, liftul este nou, scara ingrijita, apartament cu doua cmere, destul de basic. Pozele sunt din locatie.

Giulia, ca asa mi s-a recomandatblonda, miniona, cam 1,5m maxim, sani medii frumosi, fund bombat belea, pizda mica dar cu labii mari :crazylove  si un cur...pacat ca nu vrea sa il dea la devorat!!!. 

Este din Iasi, a mai lucrat la msaj erotic inainte tot in Bucuresti, in locatia asta este de aprox o luna.

Atitudine sincera specifica varstei, rade frumos si a fost click din start.  :yl2jump

Actiune: intru, ma primeste domnioara goala :gifs_ojos  si foarte joviala...discutam ce e in meniu pa langa masaj...si hotarasc sa raman la o finalizare, SO si SN protejate la pretul de 150 de ron (mai era varianta de masaj erotic 30 de min la 100 ron sau 1h la 200 de ron parca) Zis si facut, ma dezbrac, nu mai fac dush pt ca eram deja dushat...aleg sa ramanem in sufragerie pe canapea unde a debutat cu un handjob facut in timp ce stateam pe spate, imagine foarte excitanta cu domnisoara miniona cu amandoua mainile alea mici pe pula...care s-a sculat instant, am pus prezervativ si a inceput sa o suga...mai bine zis a inceput sa-i suga capul pt ca mai mult nu ii intra in gura  :bye Nerabdator fiind, hotarasc sa trecem la normal, se da cu uleiuri ca sa pregateasca si da-i...cu greu o bag...incet, incet se mai relaxeaza/largeste dar tot stramta...continui sa-i dau, ne mutam in dormitor, mai schimbam pozitia...insa, la un moment dat, vad ca Giulia o lua din ce in ce mai greu asa ca hotarasc sa o scot si sa i-o dau sa o ia la laba! In cateva minute finalizez glorios pe tatele ei (COF, CIM ne-fiind in meniu).  :clap2

Cam asta e tot ce am facut...per total pt mine a fost o experienta placuta, am comunicat ok, am ras, m-am simitit bine si asta ma face sa o recomand celor care prefera minionele funny :girly ! 

 

Note: Locatie: 8,5 - central, acces usor, locuri de parcare aproape inexistnete, camera si baie curateAspect fizic: 9 - daca va plac minionelePrestatie: 9 - pt experienta totala

GFE: 9 

 

Spor!

Lucian

 

Pozele cu care apare in anuntul de unde am luat numarul. Ea e in poze, in realitate e mai mica decat pare aici  :cool:

Btavo colegu. Felicitari ...o avem in vedere

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...