Sari la conținut

sonia__love 0736516911


Postări Recomandate

  • Oras:Militari
  • Oras:Militari

Ei na ca am fost si la fata asta frumoasa, are de toate ;mangaieli,sarutari ,priviri gingase,este o placere sa faci dragoste cu ea.Baia foarte curata ,prosop curat si in general nu am avut de ce sa ma plang.

locatie 9

Gfe 9  te face sa te simti bine ai ce sa discuti cu ea cu accentul ei de Chisinau

oral 8 se poate si mai bine

normal 9 foarte receptiva,nu face nazuri,sta cum o pui ,bravo ei

Cadoul 200

O recomand cu placere celor care doresc o fata mai slabuta si am sa mai trec pe la ea cand am timp si sunt prin zona

  • Like 3
Link spre comentariu

Ei na ca am fost si la fata asta frumoasa, are de toate ;mangaieli,sarutari ,priviri gingase,este o placere sa faci dragoste cu ea.Baia foarte curata ,prosop curat si in general nu am avut de ce sa ma plang.

locatie 9

Gfe 9  te face sa te simti bine ai ce sa discuti cu ea cu accentul ei de Chisinau

oral 8 se poate si mai bine

normal 9 foarte receptiva,nu face nazuri,sta cum o pui ,bravo ei

Cadoul 200

O recomand cu placere celor care doresc o fata mai slabuta si am sa mai trec pe la ea cand am timp si sunt prin zona

Multimesc frumos , te mai astept cu drag :*

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Vizitat "caprioara"....

As putea spune, asa cum scria un coleg de pe forum, o experienta din ciclul "vai de p... mea ! "

 

Dar sa o iau cu inceputul...

Programare prin sms.

Prima surpriza : am sunat.

Nu mi-a raspuns.

Dupa 3 min primesc sms de la ea cu toate detaliile ! ! ! (cind am intrebat-o de ce a facut asa mi-a raapuns ca daca imi permit sa o sun , " este treaba ta cum te descurci cu nevasta ! "

 

Pina la urma am ajuns in locatie (usor de gasit, explicatii clare).

M-a asteptat dupa usa.

Prima impresie : nerujata, nefardata, parul neglijent strins intr-o coada, imbracata cu un body gen pijama...

Chiar daca este draguta si la fata si la corp, pozele de pe forum o avantajeaza enorm.

Pe figura o expresie extrem de sobra, spre suparata chiar.

Am intrebat-o de doua ori daca totul este in regula. La a doua intrebare m-a untrebat ea ca ce vreau, sa ma astepte cu famfara si majorete ?

I-am spus ca un zimbet ar fi suficient.

Mi-a replicat ca zimbeste doar cind este cazul.

Deja ma intrebam daca mai stau...

A preluat ea controlul cerundu-mi sa-i achit banii si sa merg la baie.

Mi-a dat un prosop, m-am spalat.

Baia ok, fara a excela.

Intors in camera si-a scos body-ul si a vrut sa treaca direct la oral.

Am incercat o mingiiere, o sarutare ceva.

M-a oprit pretextind ca este racita.

A inceput oralul.

Executat mecanic.

I-am pus muna pe cap (nu am apasat deloc, nu am apucat-o de par ! ).

Si-a smucit capul motivind ca ii deranjez coafura !

Deja siderat i-am spus ca oricum este ciufulita.

A spus : "Pai tocmai de aia ! "

Atunci am intrebat-o daca nu cumva su restul ofertelor (cim,cof, cob) sunt la fel doar cu numele.

Mi-a spus ca bineinteles, ca ea nu face asa ceva.

Am intrebat-o de ce le scrie atunci.

Mi-a replicat ca scrie ce vrea, ca e treaba ei, ca doar noi romanii venim cu pretentiile astea.

Ca ea stie meserie, ca face ce vrea , ca e treaba ei.

Erctia disparuse demult, inca de la inceputul lectiei de marketing pe care o primeam.

Pina la urma i-am cerut banii inapoi.

Vadit enervata s-a ridicat si mi-a inapoiat 100 de lei.

In timp ce ma imbracam am incercat sa o intreb ca de ce procedeaza asa.

Printre alte replici mi-a mai spus si ca nu-i pasa de forum, ca oricum suntem ciudati si scriem doar prostii.

Terminasem cu echiparea si am iesit pe usa.

Dupa tot ce imi spusese eram convins ca mai si trinteste usa in urma mea.

Dar nu a facut-o.

 

Notele : fata 7

Corp 8 (tinara, slabuta, sinii la locul lor dar netonifiata).

Gfe 4

Oral 5

Normal etc nu a mai fost cazul...

Igiena 8 (depunctez 1 pc din cauza mirosului de tigara)

Locatie 8.

Halatul 200-100= 100 lei pt max 3 min de oral foarte banal.

 

Am insiruit totul exact asa cum a fost,

fara a exagera sau a omite ceva.

 

Ciocane tari si spor la fete faine !

  • Like 17
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vizitat "caprioara"....

As putea spune, asa cum scria un coleg de pe forum, o experienta din ciclul "vai de p... mea ! "

 

...............

.................................

 

Dar vai, este o onoare sa stiu ca recenziile din ciclul "vai de p... mea!" nu au disparut in obscur. =))

 

Lasa, noi sa fim sanatosi. Dupa 2-3 nasoale, apare una "mana cereasca", ca deh, se autosesizeaza universul si inclina putin balanta unde trebuie. :D

 

Bafta!

Link spre comentariu

Ooops .. si parea ceva foarte profi si de vizitat ‍♂

Sonia ne lamuresti si pe noi de ce procedezi asa ?‍♂

Orice a s scrie eu ar fi gresit sau nu ar fi ok . Nu pot fi " perfecta " in ochii fiecaruia si mai ales cu cei care au o atitudine de "Presedinte" care are impresia ca daca plateste 200Lei eu ar trebui sa ma arunc in cap de pe balcon la comanda LUI . Sunt om nu robot :) . O zi placuta tuturor

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Orice a s scrie eu ar fi gresit sau nu ar fi ok . Nu pot fi " perfecta " in ochii fiecaruia si mai ales cu cei care au o atitudine de "Presedinte" care are impresia ca daca plateste 200Lei eu ar trebui sa ma arunc in cap de pe balcon la comanda LUI . Sunt om nu robot :) . O zi placuta tuturor

Sonia...

 

Nu am avut nici pe departe o atitudine de " presedinte " !

Am fost civilizat, prietenos si mai ales corect in interactiunea cu tine.

Nu ti-am cerut nici pe departe sa te arunci in cap de pe balcon !

In realitate nu ti-am cerut nimic !

Nici macar ceea ce promiti tu in lista ta de minciuni (masaj, momente minunate, finalizari de tot felul, GFE...)

Doar mi-am permis sa te intreb de ce procedezi asa.

Si in permanenta am avut doar o atitudine cit se poate de civilizata.

Nu ti-am adresat nici in cuvint nelalocul lui, nu am facut nici macar un singur gest nepotrivit.

In descrierea pe ti-am faut-o tie si intilnirii cu tine am cautat sa fiu cit se poate de obiectiv, evidentiind si partile bune (acolo unde a fost cazul).

Nu ti-am pus nici un fel de eticheta, nu am tras nici un fel de concluzie.

Doar am descris ceea ce am intilnit.

Concluziile le trag singuri cei care citesc !

Daca poti fi la fel de simcera si obiectiva, simte-te libera sa-ti exprimi parerea ( ma refer la faze concrete, nu la harfe de genul ca tu nu " te arunci in cap de la balcon" -miciuna care nu are nici o legatura cu intilnirea cu mine ).

Eu personal (si aici devin subiectiv...) nu consider ca esti nici priasta si nici nesimtita.

Ci doar ca nu iti place deloc ceea ce faci si nu faci nimic sa asunzi acest dezgust si dispret. Chiar m-am gindit daca ceva de la mine te-a afectat... Dar este greu de crezut. Chiar daca nu sunt o frumusete, in nici un caz nu sunt respingator. Sunt curat si parfumat. Am foas punctual, am incercat sa glumesc ca sa mai destind atmosfera (tot eu, Presedintele ! ), am incercat sa te invat ce nu faci bine si sa te calmez cind te enervai de una singura, vorbind.

Am plecat pur si simplu fara mahala si reprosuri chiar daca mi-ai luat 100 lei pt 12 min DTD din cate max 3 min de oral banal !

Ca sa ma mentin in aria subiectiva imi permit sa-ti dau si un sfat : daca este atit de mare dezgustul fata noi clientii tai (in conditiile in care eu nici pe departe nu sunt un client rau !), schimba-ti meseria !

Daca ai alte probleme ( esti fortata sau cine stie ce), indrazneste sa ceri ajutor !

S-ar putea sa fie mult mai simplu decit crezi...

Oricum ar fi, eu iti doresc sa iti gasesti fericirea, alaturi de noi sau oriunde iti doresti tu !

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...