Sari la conținut

Vicious Girl Experience Erotic Massage - 0758731867


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Descriere anunţ
 
Vicious Girl Experience Erotic Massage

o experienta de masaj diferita, intr-o locatie atent aranjata cu tematica ce te va purta in jurul lumii. Amplasat central - Gradina Icoanei, te asteptam cu free bar si maseuze frumoase

Detalii suplimentare
 
Vicious Girl - Experience Erotic Massage

Vrem ca sedinta ta de masaj sa fie mai mult, vrem sa fie o experienta care sa te transporte in Maroc sau Asia. De aceea am creat un salon situat central, curat si aranjat cu atentie. Decorul te va purta departe iar maseuzele te vor ajuta sa uiti de orice altceva.

Poti veni singur, cu prietenii sau putem organiza petreceri private sau de burlaci.

Maseuzele, cu adevarat frumoase si ospitaliere, te vor intampina cu un pahar de sampanie si te vor invita sa descoperi adevarata relaxare.

Free bar cu bauturi variate si o zona lounge in care sa le poti incerca comod pe toate.

Elibereaza-ti inhibitia, si vino sa-ti lasi imaginatia sa dicteze.

 

Pret  - 250 Lei...... :slap2

 

post-242022-0-91618500-1522095289_thumb.jpg

post-242022-0-41079900-1522095300_thumb.jpg

post-242022-0-24432900-1522095305_thumb.jpg

post-242022-0-43767100-1522095310_thumb.jpg

post-242022-0-00848600-1522095315_thumb.jpg

post-242022-0-55776800-1522095325_thumb.jpg

post-242022-0-03524500-1522095339_thumb.jpg

post-242022-0-18700200-1522095351_thumb.jpg

post-242022-0-74324300-1522095362_thumb.jpg

post-242022-0-65700800-1522095369_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Se poate mai mult decat un masaj? Mar interesa si pe mine?

Cine a fost...scump si poze oha !

Ar fi Exclusiv masaj pe Str. D Zosima , aproape de Piata Domenii.

150 Lei masaj erotic.

250 Lei masaj + sex oral si normal protejate.

Te intreaba in camera.

Asa spun pe aici cei care au fost.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ieri fiind închise saloanele pe unde sunt abonat am zis să văd unde aș putea să găsesc un masaj decent duminica. Black Velvet și Mon Amour pun accent pe aspectul fizic și GFE este uneori lamentabil, salonul din Rodiei e un loz în plic (la 10 extrageri tragi ceva decent), la Secret (ca backup de urgență) era nu'ș ce petrecere privată... așa că aveam de ales să iau o pocnitoare de tip P-ta Alba Iulia sau, mai bine, am zis să o declar zi R&D. :D

 

Mi-a picat ochii pe Vicious Girl și am zis să mă hotărăsc în funcție de prima impresie, cea telefonică. Experiență care a fost bună. Recepționera plăcută, amabilă, mi-a spus că are doar două fete disponibile, mi-a indicat numele lor (aveau pozele pe site) și că în 30 de minute vor fi patru, dar una dintre ele încă nu are poze pe site. Mi-a plăcut cum a decurs și am făcut o programare.

 

La fața locului, da, erau patru fete. Au venit, s-au prezentat, am dat mâna cu fiecare (nu ca în alte cazuri: absente, nu se prezintă, cu ochii pe pereți, parcă abia așteaptă să iasă dintr-o situație jenantă). Le-am remarcat pe două dintre ele. Sofia (înăltuță, sexy) tipul top model și Irina (frumoasă, sexy) ceva mai micuță). Am ales-o pe Irina pentru că are o căldură în voce și atitudine și mi s-a părut mai tandră și senzuală. Nu m-am înșelat. Adică a fost tandră și senzuală, nu știu dacă mai mult sau mai puțin decât Sofia... cu care, încă, nu am intrat.

 

Locația este de 10. Hai, 10 minus. Asta pentru că ușa de la duș are o problemă (boala saloanelor :)) și nu se închide complet. Vreo 4 geluri de duș (bune - am ales Nivea Men). În recepție un Tv (mare) cu FTv, Victoria's Secret Models (deși la ora aia nu putea fi în program așa ceva - era probabil o înregistrare). Inspirațional, ce să zic. Mi se pare mai potrivit pentru un soi de preludiu decât o telenovelă turcească...

 

Așa... masajul. Relaxare 10 minus. I-am spus Irinei de ar fi putut fi acolo ca să fie perfect (pentru mine) și nu mai scriu aici pentru că, eu cred, că e de domeniul trecutului.

 

Masaj erotic... n-am mai apucat foarte mult pentru că ne-am luat cu vorba. Cât a fost a fost foarte bine... aș zice 9, dar asta doar pentru că a fost foarte scurt pentru că s-a auzit o bătaie în ușă. Asta nu e plăcut, dar când am consultat ceasul (la ieșire) am constatat că am stat în salon 1h 20'. După ce am venit de la duș nu am așteptat deloc și Irina a apărut, la fel după dușul de la final, a apărut imediat nu am așteptat. Deci, probabil, am stat în masaj 1h 10'.

 

Nu dă bine bătaia în ușă, dar nu am simțit deloc vreo întristare sau disconfort. Pur și simplu a zburat timpul. Din păcate nu puteam să prelungesc.

 

Cât despre GFE, ce să zic... excelent. O atitudine caldă, plăcută, senzuală, tandră. O să revin cu mare plăcere.

Așa că zic să încurajăm acest vlăstar care nu a beneficiat de atenția noastră în trecut. :)

  • Like 2
Link spre comentariu

Ieri fiind închise saloanele pe unde sunt abonat am zis să văd unde aș putea să găsesc un masaj decent duminica. Black Velvet și Mon Amour pun accent pe aspectul fizic și GFE este uneori lamentabil, salonul din Rodiei e un loz în plic (la 10 extrageri tragi ceva decent), la Secret (ca backup de urgență) era nu'ș ce petrecere privată... așa că aveam de ales să iau o pocnitoare de tip P-ta Alba Iulia sau, mai bine, am zis să o declar zi R&D. :D

 

Mi-a picat ochii pe Vicious Girl și am zis să mă hotărăsc în funcție de prima impresie, cea telefonică. Experiență care a fost bună. Recepționera plăcută, amabilă, mi-a spus că are doar două fete disponibile, mi-a indicat numele lor (aveau pozele pe site) și că în 30 de minute vor fi patru, dar una dintre ele încă nu are poze pe site. Mi-a plăcut cum a decurs și am făcut o programare.

 

La fața locului, da, erau patru fete. Au venit, s-au prezentat, am dat mâna cu fiecare (nu ca în alte cazuri: absente, nu se prezintă, cu ochii pe pereți, parcă abia așteaptă să iasă dintr-o situație jenantă). Le-am remarcat pe două dintre ele. Sofia (înăltuță, sexy) tipul top model și Irina (frumoasă, sexy) ceva mai micuță). Am ales-o pe Irina pentru că are o căldură în voce și atitudine și mi s-a părut mai tandră și senzuală. Nu m-am înșelat. Adică a fost tandră și senzuală, nu știu dacă mai mult sau mai puțin decât Sofia... cu care, încă, nu am intrat.

 

Locația este de 10. Hai, 10 minus. Asta pentru că ușa de la duș are o problemă (boala saloanelor :)) și nu se închide complet. Vreo 4 geluri de duș (bune - am ales Nivea Men). În recepție un Tv (mare) cu FTv, Victoria's Secret Models (deși la ora aia nu putea fi în program așa ceva - era probabil o înregistrare). Inspirațional, ce să zic. Mi se pare mai potrivit pentru un soi de preludiu decât o telenovelă turcească...

 

Așa... masajul. Relaxare 10 minus. I-am spus Irinei de ar fi putut fi acolo ca să fie perfect (pentru mine) și nu mai scriu aici pentru că, eu cred, că e de domeniul trecutului.

 

Masaj erotic... n-am mai apucat foarte mult pentru că ne-am luat cu vorba. Cât a fost a fost foarte bine... aș zice 9, dar asta doar pentru că a fost foarte scurt pentru că s-a auzit o bătaie în ușă. Asta nu e plăcut, dar când am consultat ceasul (la ieșire) am constatat că am stat în salon 1h 20'. După ce am venit de la duș nu am așteptat deloc și Irina a apărut, la fel după dușul de la final, a apărut imediat nu am așteptat. Deci, probabil, am stat în masaj 1h 10'.

 

Nu dă bine bătaia în ușă, dar nu am simțit deloc vreo întristare sau disconfort. Pur și simplu a zburat timpul. Din păcate nu puteam să prelungesc.

 

Cât despre GFE, ce să zic... excelent. O atitudine caldă, plăcută, senzuală, tandră. O să revin cu mare plăcere.

Așa că zic să încurajăm acest vlăstar care nu a beneficiat de atenția noastră în trecut. :)

Vlastarul cine e ? Irina sau salonul ?

Si totusi, cu permisivitatea cum e ?

Comparativ cu Mon Amour, Black Velvet, Natashasecret, se prezinta bine ?

Ms

  • Like 1
Link spre comentariu

Mi-a picat ochii pe Vicious Girl și am zis să mă hotărăsc în funcție de prima impresie, cea telefonică. Experiență care a fost bună. Recepționera plăcută, amabilă, mi-a spus că are doar două fete disponibile, mi-a indicat numele lor (aveau pozele pe site) și că în 30 de minute vor fi patru, dar una dintre ele încă nu are poze pe site.

Care e adresa siteului, te rog? google nu a returnat nimic :(

Merci

Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

Locatie de nota 10???

pai e cu saltelele pe parchet, cum sa fie de 10?

 

iar la 250 sunt cam cele mai sumpe din oras.

 

nu e de mirare ca au scazut pretul la 200, pentru clientii noi!

atunci aia vechi platesc 250???

cred ca n-or sa reziste mult pe piata in stilul asta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Locatie de nota 10???

pai e cu saltelele pe parchet, cum sa fie de 10?

 

iar la 250 sunt cam cele mai sumpe din oras.

 

nu e de mirare ca au scazut pretul la 200, pentru clientii noi!

atunci aia vechi platesc 250???

cred ca n-or sa reziste mult pe piata in stilul asta

Pe mine nu m-a deranjat niciodată că salteaua e pe jos. Ba chiar îmi convine că nu mai scârție patul. E curat, e totul nou... uatevă... de aia am zis că e 10. Dacă asta depunctează, ok, așa e.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Locatie de nota 10???

pai e cu saltelele pe parchet, cum sa fie de 10?

 

iar la 250 sunt cam cele mai sumpe din oras.

 

nu e de mirare ca au scazut pretul la 200, pentru clientii noi!

atunci aia vechi platesc 250???

cred ca n-or sa reziste mult pe piata in stilul asta

Mie mi-au luat 250 fiind client nou. Treaba cu reducerile afișate pe site pentru clienții noi e vrăjeală.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vlastarul cine e ? Irina sau salonul ?

Si totusi, cu permisivitatea cum e ?

Comparativ cu Mon Amour, Black Velvet, Natashasecret, se prezinta bine ?

Ms

La salon m-am referit când am zis "vlăstar".

 

Am fost și cu Sofia (aspect: 10, masaj relaxare: 8, masaj erotic 8, GFE 9). Permisivitatea bună. Și în cazul Irinei a fost ok permisivitatea. Bun, nu e stilul meu să acționez în zonele intime... doar dacă decurge treaba firesc, deci alții s-ar putea să aibă alte standarde.

 

P.S. La Mon Amour permisivitatea e foarte jos, adică slabă. La Natasha în general permisivitatea e ok, altele sunt bubele.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum câteva zile am fost din nou pentru că am trecut prin zonă și am zis să văd cum a evoluat vlăstarul...

 

Am ajuns la intrare, am sunat și am văzut că poarta e deschisă. Asta se întâmplă pe la saloane când nu merge soneria, nu se deschide poarta etc. Așa că am intrat considerându-mă client de-al casei.

 

Când am ajuns în dreptul ușii erau niște copilași care se jucau prin salon și o doamnă (de etnie) care a început să se agite: "A intrat, a intrat!" A apărut și o divă care m-a luat un pic cam tare "De ce ai intrat înainte să deschid?"

 

Asta, recunosc, m-a făcut să mă bușească râsul spre enervarea divei care s-o fi gândit cât de nesimțit sunt pentru că ea mă muștruluiește și eu râd. Însă până și Ionesco ar fi fost invidios pe o asemenea replică din care mai făcea o piesă de teatru absurd.

 

Uatevă... Am intrat din nou cu Sofia cu care avusem o experiență plăcută.

 

În cameră nu mai era muzică ci se auzea de pe hol (boxa era dată ceva mai tare). Se auzea muzica printre chicoteli de copilași care se hârjoneau. Tot doamna cu voce agitată s-a mai auzit de câteva ori: "Nu acolo, mama, nu acolo, nu e voie!" Apoi a apărut și o voce masculină baritonală care părea că e șef pe acolo. După accent... rrom.

 

Diva cam fără chef. Permisivitatea căzută pe la zero. Mai pe scurt: lemn.

 

În superba atmosferă am terminat-o iute (cam 20 min.) și am avut câteva gânduri ca prin vremurile de haiducie de la începutul anilor 2000 când era subțire cu saloanele (Kharma la P-ta Alba Iulia, Tao pe Carol, ceva pe la Romană și cam atât din câte țin minte) și de voie de nevoie ajungeam prin diverse apartamente și mă gândeam dacă scap de acolo cu hainele pe mine (deh, the power of love!).

 

Când mă îmbrăcam și era lumină ceva mai multă am observat că diva luase un pumn în ochiul drept și era fardată puternic ca să nu se vadă. Mi-a părut rău pentru ea și m-am gândit iar la anii 2000.

 

Cam asta a fost istoria acestui salon pentru mine....

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Acum câteva zile am fost din nou pentru că am trecut prin zonă și am zis să văd cum a evoluat vlăstarul...

 

Am ajuns la intrare, am sunat și am văzut că poarta e deschisă. Asta se întâmplă pe la saloane când nu merge soneria, nu se deschide poarta etc. Așa că am intrat considerându-mă client de-al casei.

 

Când am ajuns în dreptul ușii erau niște copilași care se jucau prin salon și o doamnă (de etnie) care a început să se agite: "A intrat, a intrat!" A apărut și o divă care m-a luat un pic cam tare "De ce ai intrat înainte să deschid?"

 

Asta, recunosc, m-a făcut să mă bușească râsul spre enervarea divei care s-o fi gândit cât de nesimțit sunt pentru că ea mă muștruluiește și eu râd. Însă până și Ionesco ar fi fost invidios pe o asemenea replică din care mai făcea o piesă de teatru absurd.

 

Uatevă... Am intrat din nou cu Sofia cu care avusem o experiență plăcută.

 

În cameră nu mai era muzică ci se auzea de pe hol (boxa era dată ceva mai tare). Se auzea muzica printre chicoteli de copilași care se hârjoneau. Tot doamna cu voce agitată s-a mai auzit de câteva ori: "Nu acolo, mama, nu acolo, nu e voie!" Apoi a apărut și o voce masculină baritonală care părea că e șef pe acolo. După accent... rrom.

 

Diva cam fără chef. Permisivitatea căzută pe la zero. Mai pe scurt: lemn.

 

În superba atmosferă am terminat-o iute (cam 20 min.) și am avut câteva gânduri ca prin vremurile de haiducie de la începutul anilor 2000 când era subțire cu saloanele (Kharma la P-ta Alba Iulia, Tao pe Carol, ceva pe la Romană și cam atât din câte țin minte) și de voie de nevoie ajungeam prin diverse apartamente și mă gândeam dacă scap de acolo cu hainele pe mine (deh, the power of love!).

 

Când mă îmbrăcam și era lumină ceva mai multă am observat că diva luase un pumn în ochiul drept și era fardată puternic ca să nu se vadă. Mi-a părut rău pentru ea și m-am gândit iar la anii 2000.

 

Cam asta a fost istoria acestui salon pentru mine....

Mda, total diferit fata de prima recenzie. Si Sofia, mai sus primea note bune, acum.....

Tigani ? Copii prin salon, probabil puradei. Bizar.

Si tariful ? Tot 250 ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...