Sari la conținut

Vizita Daria Oral Deep Cu finalizare


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

S-au terminat banii?😂😂😂

Nu nebuno încă nu toți dar trb sa fac iarăși provizii dacă tot vrei sa purtam o discuție hai la o cafea în SB. Pot oricând la orice ora pt tine. Eliberează-ți mesageria aici și vb noi mai multe. ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

daria . ai postat pe 1 nov ca vii in pitesti . cauti locatie si incepi . suntem pe 8 nov si nici o urma de tine :( . aici nu dai un raspuns desi te am intrebat. te rog imi spui cand vii ?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Până ieri a fost în Iași.

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

Până ieri a fost în Iași.

pune si tu link cu anuntul deacolo daca mai e repostat si merge sa l vedem sa omai vedem si noi macar in poze daca nu ne onoreaza cu prezenta ei cum a promis acum 2 saptamani ..
Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

apropo . a zis pe 1 ca e in cautare de locatie si cum gaseste ne anunta . si cand colo e la iasi . ne "ameninta" ca vine eu o astept mai ceva ca pe painea calda . si e doar chestiune de putin timp sa gaseascs loc . si e n alt oras . numai inteleg .

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Zău?? Nu vin sa mai stau la hotel!

Dacă nu am locație bună și sigura nu vin!, chiar dacă sunt unii membrii aici ce au locații! Nu vreau sa mai am experiente urate(....)

 

 

 

Depinde de persoanele interesate! Și de nr lor nu vin numai pentru 2 3 persoane... Cine dorește alte explicații sa îmi lase PM

Link spre comentariu
Vizitator daniel031285
Reputație: 0

Zău?? Nu vin sa mai stau la hotel!

Dacă nu am locație bună și sigura nu vin!, chiar dacă sunt unii membrii aici ce au locații! Nu vreau sa mai am experiente urate(....)

 

 

 

Depinde de persoanele interesate! Și de nr lor nu vin numai pentru 2 3 persoane... Cine dorește alte explicații sa îmi lase PM

daria . nu doreste nimeni explicatii frumoaso . cel putin eu . ti am tot scris pt ca eram si sunt nerabdator sa te vad mi a placut tare mult data trecuta â¤ðŸ˜˜ si deaia vreau sa vii cand ai postat ca revii ce mult m am bucurat .si app de hotel nu stiu ce sa zic eu cand am fost la tine am fost la un apartament in centru la parter daca nu ma insel . deci n a zis nimeni sa iei la hotel dimpitriva e mai ok garsoniera apartament etc . si eram dezamagit ca au trecut 2 sapt si n ai ajuns ca e greu de crezut ca in tot orasul pitesti sa ju gasesti locatie la un apartament . am vazut ca pleci din iasi . vii aici ? te 😘😘 peste tot
Link spre comentariu

Vizitator daniel031285
Reputație: 0

totusi e ciudat . ai zis ca vii inseamna ca atunci cand ai fost a fost ok altfel nu mai vroiai sa vii . si sigur nu au fost 2 3 insi . acum sunt 3 persoane . pacat ca gandesti asa erai binevenita .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...