Sari la conținut

Vizita Daria Oral Deep Cu finalizare


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Maine e ultima zi si nu muncesc toata ziua. Si vreau sa nu mai fiu deranjata inutil pt detalii.. pretul e acelasi, servicii aceleasi si nu negociez . si cine ma mai suna inutil nu.i voi mai raspunde... multumesc pt intelegere

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu prea credem draguta,cred ca tu ai principala vina ca ti-ai tinut telefonul inchis chiar daca tu incerci sa te "scuzi" cand erai la birou dar de fapt tu te ocupai cu altceva:))

Colegule eu zic să te duci și tu să fuți (mai pe românește)decât să comentezi pe pagina cuiva și sa ne lași o recenzie că de vorbe goale suntem sătui,de aceea există forumul ăsta pt.recenzii în compania unei femei !!! Hai să ai spor ȘI DUTEEEE NU MAI STA !!! IAR DACĂ NU-ȚI RĂSPUNDE LA TELEFON POȚI SĂ ÎNCERCI ȘI LA ALTCINEVA,NU SĂ PRIMEȘTI RĂSPUNS : DE CE,CUM,CARE E.T.C.
  • Like 1
Link spre comentariu

Eu unul am sunat,mi-a răspuns drăguț si bine-nteles am ajuns la Daria, iar ca prestație "JOS PĂLĂRIA "nu are rost să-i fac o recenzie deoarece totul este pozitiv după cum si alți colegi au fost foarte mulțumiți!!! TE PUP Daria și spor.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...