Sari la conținut

Postări Recomandate

Salut,

Am vizitat-o și eu pe puștoaică azi, zic puștoaică pentru că fata din tot ce am mai văzut e super naturala, cred k avea doar un pic de rimel pe gene, in rest nimic.

Am făcut programare prin sms, s.a respectat ora stabilită și de mine și de duduie, sta pe o străduță cu intrare din nerva Traian, am găsit și loc de parcare relativ ușor... In fine ajuns la ușă nu mă așteptam la o figură foarte drăguță, dat fiind k nu are poze cu fața, dar chiar m-a surprins plăcut, la fel și părul care în poze nu se vede, e natural până la Funduletul ăla obraznic. Gagica îmbrăcată sexy in mătăsică, zâmbăreață ceea ce mi-a plăcut nu a avut nici macar o secunda un sictir pe fata, m.a invitat înăuntru are o garsoniera simpla dar foarte curata, la parter, papucei, prosop, gel dush etc tot ce e nevoie.... Am făcut dush când am ieșit din baie mă aștepta în ușă dormitorului cu un crac din ăla lung la vedere de aproape k mi.a sculat.o instant. Am intrat în dormitor mi-a propus masaj, mangaieri plăcute erotice, l-a sculat pe asta mic și a trecut la supt neprotejat, no după care a pus prezervativ. Am vrut inițial misionar sa ii vad fata și sânii cum sar pentru vreo 15 minute, după care am întors.o capra, poziție în care s-a implicat și ea timid dar placut, am mai dat vreo 5 minute și am terminat pe curul ei. Nu am întrebat de altfel de finalizare k a fost prea înfocat in situație.

Note

Locație 9 curata, dar puțin retrasă, totuși ușor de ajuns ( am băgat pe Waze)

Oral 9: nu face foarte Deep dar își mișcă limba frumos pe el

Normal 10 păsărică strâmtă și implicare, schimbat 2 poziții

Cadoul 150 lei finalizarea

Sper sa va ajute părerea mea

Salut

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Nerva traian
  • Oras:Nerva traian

Salut,

Am vizitat-o și eu pe puștoaică azi, zic puștoaică pentru că fata din tot ce am mai văzut e super naturala, cred k avea doar un pic de rimel pe gene, in rest nimic.

Am făcut programare prin sms, s.a respectat ora stabilită și de mine și de duduie, sta pe o străduță cu intrare din nerva Traian, am găsit și loc de parcare relativ ușor... In fine ajuns la ușă nu mă așteptam la o figură foarte drăguță, dat fiind k nu are poze cu fața, dar chiar m-a surprins plăcut, la fel și părul care în poze nu se vede, e natural până la Funduletul ăla obraznic. Gagica îmbrăcată sexy in mătăsică, zâmbăreață ceea ce mi-a plăcut nu a avut nici macar o secunda un sictir pe fata, m.a invitat înăuntru are o garsoniera simpla dar foarte curata, la parter, papucei, prosop, gel dush etc tot ce e nevoie.... Am făcut dush când am ieșit din baie mă aștepta în ușă dormitorului cu un crac din ăla lung la vedere de aproape k mi.a sculat.o instant. Am intrat în dormitor mi-a propus masaj, mangaieri plăcute erotice, l-a sculat pe asta mic și a trecut la supt neprotejat, no după care a pus prezervativ. Am vrut inițial misionar sa ii vad fata și sânii cum sar pentru vreo 15 minute, după care am întors.o capra, poziție în care s-a implicat și ea timid dar placut, am mai dat vreo 5 minute și am terminat pe curul ei. Nu am întrebat de altfel de finalizare k a fost prea înfocat in situație.

Note

Locație 9 curata, dar puțin retrasă, totuși ușor de ajuns ( am băgat pe Waze)

Oral 9: nu face foarte Deep dar își mișcă limba frumos pe el

Normal 10 păsărică strâmtă și implicare, schimbat 2 poziții

Cadoul 150 lei finalizarea

Sper sa va ajute părerea mea

Salut

Mulțumesc mult pentru părere! Te aștept cu un telefon oricând dorești să revii
Link spre comentariu
Vizitator izabellasex&bdsm
Reputație: 0

Sti ca auto-corectul telefonului tau in limba romana unde apare ț ă ș...la fel ca si in aceasta prima recenzie a unui user ce ti-a facut review la 10 min din momentul inscrierii...cam lasa loc de ...multe.

P.s. Nu mai grabi lucrurile. Daca tu esti ok, baietii isi vor da seama de acest lucru in timp,asa ca nu e nevoie sa apelezi la...alte "variante".

Bafta!

  • Like 18
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

Am vizitat-o și eu pe puștoaică azi, zic puștoaică pentru că fata din tot ce am mai văzut e super naturala, cred k avea doar un pic de rimel pe gene, in rest nimic.

Am făcut programare prin sms, s.a respectat ora stabilită și de mine și de duduie, sta pe o străduță cu intrare din nerva Traian, am găsit și loc de parcare relativ ușor... In fine ajuns la ușă nu mă așteptam la o figură foarte drăguță, dat fiind k nu are poze cu fața, dar chiar m-a surprins plăcut, la fel și părul care în poze nu se vede, e natural până la Funduletul ăla obraznic. Gagica îmbrăcată sexy in mătăsică, zâmbăreață ceea ce mi-a plăcut nu a avut nici macar o secunda un sictir pe fata, m.a invitat înăuntru are o garsoniera simpla dar foarte curata, la parter, papucei, prosop, gel dush etc tot ce e nevoie.... Am făcut dush când am ieșit din baie mă aștepta în ușă dormitorului cu un crac din ăla lung la vedere de aproape k mi.a sculat.o instant. Am intrat în dormitor mi-a propus masaj, mangaieri plăcute erotice, l-a sculat pe asta mic și a trecut la supt neprotejat, no după care a pus prezervativ. Am vrut inițial misionar sa ii vad fata și sânii cum sar pentru vreo 15 minute, după care am întors.o capra, poziție în care s-a implicat și ea timid dar placut, am mai dat vreo 5 minute și am terminat pe curul ei. Nu am întrebat de altfel de finalizare k a fost prea înfocat in situație.

Note

Locație 9 curata, dar puțin retrasă, totuși ușor de ajuns ( am băgat pe Waze)

Oral 9: nu face foarte Deep dar își mișcă limba frumos pe el

Normal 10 păsărică strâmtă și implicare, schimbat 2 poziții

Cadoul 150 lei finalizarea

Sper sa va ajute părerea mea

Salut

Recenzie facuta de o femeie :)))

Rimel, matasica, papucei :)))

Pe bune???

Urat

Foarte urat

Link spre comentariu

  • Oras:Ro/Buc
  • Oras:Ro/Buc

Recenzia de mai jos, i-am mai dat-o la cealalta postare a ei: https://nimfomane.com/forum/topic/111207-buna/page-3?do=findComment&comment=4003755

 

=====

 

Am fost la domnisoara alaltaieri noapte.

Intr-adevar presteaza doar dupa ora 21. 

SMS ptr programare in jur de ora 1 si ceva. Schimbat cateva sms-uri, destul de draguta conversatia si destul de interesata sa faca treaba.

Ajuns in locatie: o garsoniera draguta, curata si spatioasa.

 

Si-acum cel mai important aspect:

 

Daca sunteti amatori de "pustoaice de liceu" bune si pofticioase, ea e combinatia.

E super frumusica la fata. Inalta, cam 177 178, cat zice ea in descriere, carnea tare pe ea, destul de "bine facuta", imbracata in ceva fin si sexy.

M-a primit zambind, am cerut prosop - m-am dus la baie , unde erau 3 geluri de dus din alea bune nu cum gasesti in alte parti ceva de ti-e frica sa te-atingi  :))

 

Iesit din baie, dus in dormitor... s-a intins langa mine... usor timida... m-a mangaiat, a vorbit dragut, parca s-a alintat putin... iar eu lacom am vrut sa trec la treaba. 

 

Mi-am pus un prezervativ si ... m-am suit pe ea... ce sa fac. Am inceput sa dau usor... am constatat ca deja era uda si ca dadea contre bune... Ma strangea bine de fund, ma mangaia - se vedea ca are pofta. apoi schimbat pe la spate si pompat bine .. a gafait nebuneste. Am zis sa termin primul numar ca ma excitase rau. L-am terminat... apoi am stat putin de vorba in pat si-am inceput numarul doi. Mi-a facut impresia ca era nerabdatoare sa continuam partida, si nu ca sa treaca timpul sa plec ci ca sa primeasca si ea ceva.... si i-am pompat bine si se vedea ca-i place. Se simte ca e noua in bransa, din cate-am inteles are 2,3 saptamani.

 

Terminat al doilea numar si mai stat putin de vorba. Nu m-a grabit, nu m-a facut sa ma simt aiurea... a fost foarte zambareata si prietenoasa. Am sfatuit-o ca un batran ce sunt sa nu se strice si sa ramana la fel de prietenoasa .. dar slabe sanse.. asa cum pizda ne strica pe noi cred ca si pula pe ele... 

decat daca se retrage la timp  :))

 

Una peste alta, m-as mai duce. Nu mi se pare mult 250 pentru o ora, la cum arata si cum presteaza. Si anyways am inmanat 300 ca mi se pare frumos ce-am vazut  :)

 

Eu zic s-o incurajam si sa-i dam cat mai multi feedback ca sa-nvete si mai bine.

 

Bafta!

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...