Sari la conținut

curios


Postări Recomandate

sunt nou pe forum si sunt curios daca e vreo femeie care vrea sa ma vada in pula goala.

 

 

pune si tu ceva sa vedem daca meriti sa te flenduri cu ea in fata noastra

 

aici asa merge, intai ne delectam, dupa care jurizam (liniste, nu am zis ca juisam)

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

pune si tu ceva sa vedem daca meriti sa te flenduri cu ea in fata noastra

 

aici asa merge, intai ne delectam, dupa care jurizam (liniste, nu am zis ca juisam)

Macar in poze sa mai vezi si tu o pula.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

pai ce... io asa am inteles... vrea sa-si flendure zgarciu cu tot cu boase.... cine nu-l lasa... si apai, io nu's femeie?

 

vreau si eu sa vad putin din ceea ce are .... nu am voie ?

Hai si nu fii rea cu omu'. cu ocazia asta mai vezi si tu o maciuca si niste coaie vii nu moarte pe ecranul de la monitor.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

sunt nou pe forum si sunt curios daca e vreo femeie care vrea sa ma vada in pula goala.

La mine ai încercat si nu ti-a mers?

  • Like 17
  • Minus 15
Link spre comentariu

Ma uitam pe profilul meu si vad ca scrie “curvar ucenic”. eu personal nu ma consider curvar, dar nici ne-curvar. 

Va multumesc pentru raspunsuri, insa imi dau seama ca nu a fost cea mai buna idee de-a mea sa vin pe-aici. Locul asta, si altele asemenea, mi se par toate fff triste! :no2

Cautam de fapt o femeie, una singura, care sa ma vada doar pe mine si sa poata fi doar a mea. Sexul cu mai multe nu ma excita!

Link spre comentariu

La mine ai încercat si nu ti-a mers?

Nu am incercat. Nu cred ca ar merge. Nu te supara, dar mi-ar fi teama sa nu dau cumva, cand as intra in tine, de un altul care a fost pe-acolo inaintea mea. Cum am zis mai sus, nu-mi place sexul in grup.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ma uitam pe profilul meu si vad ca scrie “curvar ucenic”. eu personal nu ma consider curvar, dar nici ne-curvar. 

Va multumesc pentru raspunsuri, insa imi dau seama ca nu a fost cea mai buna idee de-a mea sa vin pe-aici. Locul asta, si altele asemenea, mi se par toate fff triste! :no2

Cautam de fapt o femeie, una singura, care sa ma vada doar pe mine si sa poata fi doar a mea. Sexul cu mai multe nu ma excita!

Paaaaa!
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Nu am incercat. Nu cred ca ar merge. Nu te supara, dar mi-ar fi teama sa nu dau cumva, cand as intra in tine, de un altul care a fost pe-acolo inaintea mea. Cum am zis mai sus, nu-mi place sexul in grup.

Atunci ce pula mea vrei!  

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...