Sari la conținut

Vreau pe cineva pt soția mea


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

In primul rand poti proceda in felul urmator :...

 

1.Poti vorbi cu o cunostiinta apropiata tie care totusi ai incredere mare ea ..o inviti acasa la o cina si mai de la o discutie mai de la un pahar de vin poate se dezinhibeaza si iese ce-ti doresti ..

 

2. Incearca totusi sa ii spui ce fantezii ai .. poate afli cu aceasta ocazie ce fantezii mai are si nevasta ta.. si poate reusiti cumva sa le puneti in practica.. 

 

3. Da un anunt..

 

Sugestie : E cam greu sa se intample asta daca mai mult e fantezia ta sa o vezi pe nevasta ta.. facand sex cu alta persoana.. Ti-as sugera ceva genul threesome.. 

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

ionut, 0768 660 508

        brunet, 1.84, ochi caprui, f rabdator, omul e din slatina dar lucreaza in craiova, deci nu ar fi o problema, problema e ca ce dotare are pe el depaseste orice imaginatie, daca o sa accepte nu dai gres cu el;

        

        il cunosc pe tip, imi este tovaras!

o sa-l pun in tema cu doleanta ta! bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:CALATOR PRIN LUME
  • Oras:CALATOR PRIN LUME

Eu unul cred ca asta este o vrajeală ieftină si ca tu esti un poponici , un om sănătos la cap nu cred că ar face una ca asta , să-si  trimita sotia sa se futa cu alt barbat si el sa o priveasca  , inseamna ca nu exista iubire pentru acea femeie , fiecare avem fantezi  dar una ca asta mi se pare deja prea mult :))  sa-ti trimiti femeia sa se futa cu un alt barbat in fata ta , consider ca nu esti capabil sa o satisfaci sexual . Punct.

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Eu unul cred ca asta este o vrajeală ieftină si ca tu esti un poponici , un om sănătos la cap nu cred că ar face una ca asta , să-si  trimita sotia sa se futa cu alt barbat si el sa o priveasca  , inseamna ca nu exista iubire pentru acea femeie , fiecare avem fantezi  dar una ca asta mi se pare deja prea mult :))  sa-ti trimiti femeia sa se futa cu un alt barbat in fata ta , consider ca nu esti capabil sa o satisfaci sexual . Punct.

De acord cu tine!!!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...