Sari la conținut

Vreau pe cineva pt soția mea


Postări Recomandate

  • Oras:CALATOR PRIN LUME
  • Oras:CALATOR PRIN LUME

am zis eu ca ii fut nevasta dar fara sa vada el, ii spune ea dupa cum a fost... nici asa nu ii place  :laugh2

Omul vrea sa vadă cum îi bagi pula în pizdă  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Am o fant sa imi vad soția cu altul cu o scula sa o sature .. ea nu stie de asta vreau idei cum sa fac sa se întâmple . Va mulțumesc .

Vorbeste cu nevasta-ta despre fantezia asta. Poate te lasa s-o privesti cand se fute cu amantul ei.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aici sunt 2 variante:

 

1. Prima si cea mai probabila anuntul e un fake

 

2. Omul o are prea mica si nu isi poate satisface consoarta

 pai si aia nu a vazut ca o are mica pana sa se casatoreasca cu el? omu are probleme psihice doar 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Cheama-l pe tzipiripi, el e romantic, ii aduce si flori si bomboane... o sa-i placa...

Te deranjează în general persoanele civilizate, sau ai doar o problema cu mine? Trebuie sa fim toți grobieni ca să fim acceptați?

Ar trebui sa te jignesc și eu acum? Uite, ca n-am s-o fac. Chiar încerc sa fiu schimbarea pe care as vrea s-o vad în jurul meu zi de zi!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Este clar că anunțul este postat ”la mișto”. Dacă pică vreun agarici care pune botul, tocmai bine - face mișto de el, îi cere ID de skype, număr de telefon etc. Cei care au fantezii sexuale și vor să le puna în practică, sunt cât de cât trecuți prin diverse experiențe sexuale și știu că lucrurile se întâmplă în viața reală, nu pe forum. Dacă și-ar fi dorit partener pentru soția lui - cu adevărat - ar fi căutat un membru versat, cu experiență, cu recenzii, cu bun simț, și l-ar fi întrebat dacă vrea să îl ajute să își satisfacă această fantezie. over & out

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...