Sari la conținut

Cont Roz Kendra


Postări Recomandate

  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Se pare ca amo clona silențioasă. Mi-a folosit nicku si fotografia, cumulând peste 600postări

Jesus, baby singuri motiv pt care nu urlu la tine e ca abia acum l.am vazut. But what the hell is wrong with you?? De peste trei ani fugi trezit către mine si nu ai v azut cont cu id si avatar fictiv?!?!;!!;;

 

Contul de mai jos nu are legătură cu mine..Doamne... Psihopatule/o nu așa te vei apropia de mine.geez

http://nimfomane.com/forum/user/252686-roz%20%20kendra/

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Se poate bana la comanda ? Daca da baneaz-o si pe Betty ca are herpes si e proxeneta.

Multumesc

Nu se baneaza la comandă,insa este firesc si normal sa o facă atunci cand cineva fura o identitate chiar si virtuală și se folosește de ea.

Stau sa ma întreb cate rozkendre false s-au perindat pe aici in ultimii 2ani am fost mai mult absentă.

Pai daca defectul se apuca de porcării, sa se certe,sa dea date reale ale userilor etc iarăși lătra toți la mine. Tie ți-ar plăcea?

Am cerut doar ce s-a făcut si in cazul altora, atâta tot.

Sa reușești sa faci aproape 700postari nestingherit,folosindu-te de datele altei persoane cand eu sunt utilizator cunoscut si activitatea mea este urmărită mereu de admin mi se pare ridicol. Si un comportament obsesiv sa ma urmărească pe un alt site si sa imi culeagă unele trăiri.

Link spre comentariu

Nu se baneaza la comandă,insa este firesc si normal sa o facă atunci cand cineva fura o identitate chiar si virtuală și se folosește de ea.

Stau sa ma întreb cate rozkendre false s-au perindat pe aici in ultimii 2ani am fost mai mult absentă.

Pai daca defectul se apuca de porcării, sa se certe,sa dea date reale ale userilor etc iarăși lătra toți la mine. Tie ți-ar plăcea?

Am cerut doar ce s-a făcut si in cazul altora, atâta tot.

Sa reușești sa faci aproape 700postari nestingherit,folosindu-te de datele altei persoane cand eu sunt utilizator cunoscut si activitatea mea este urmărită mereu de admin mi se pare ridicol. Si un comportament obsesiv sa ma urmărească pe un alt site si sa imi culeagă unele trăiri.

Binenteles ca nu domnisoaro. E un haos pe acest forum de nedescris.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Se pare ca amo clona silențioasă. Mi-a folosit nicku si fotografia, cumulând peste 600postări

Jesus, baby singuri motiv pt care nu urlu la tine e ca abia acum l.am vazut. But what the hell is wrong with you?? De peste trei ani fugi trezit către mine si nu ai v azut cont cu id si avatar fictiv?!?!;!!;;

 

Contul de mai jos nu are legătură cu mine..Doamne... Psihopatule/o nu așa te vei apropia de mine.geez

http://nimfomane.com/forum/user/252686-roz%20%20kendra/

nu o lua personal.. sunt mai multe conturi clonate in acelasi stil ..oameni fara ocupatie...iti dai seama..bine ..exista un scop ascuns in asta..inducerea in eroare a celor neatenti la detalii si starnirea de conflicte...dar asta e alta poveste

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

nu o lua personal.. sunt mai multe conturi clonate in acelasi stil ..oameni fara ocupatie...iti dai seama..bine ..exista un scop ascuns in asta..inducerea in eroare a celor neatenti la detalii si starnirea de conflicte...dar asta e alta poveste

Pai eu știu ca au fost nenumărate clone care nu doar insultau userii, ba chiar aveau cretinismul sa ma citeze pe mine sa ma insulte, pretinzând ca sunt eu. Dar nu aveau viață lungă pt ca eram activă, le raportam imediat sau in scurt timp

Asta nu cred ca a făcut așa ceva,desi nu i se vede reputația. Mai mult obsedat de imi pândește postările pe info.

Eu cand v-am spus ca forumul asta e plin de stalkeri si psihopați credeți ca exagerez.

Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

nu o lua personal.. sunt mai multe conturi clonate in acelasi stil ..oameni fara ocupatie...iti dai seama..bine ..exista un scop ascuns in asta..inducerea in eroare a celor neatenti la detalii si starnirea de conflicte...dar asta e alta poveste

A descoperit balena apa caldă.

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu se baneaza la comandă,insa este firesc si normal sa o facă atunci cand cineva fura o identitate chiar si virtuală și se folosește de ea.

Stau sa ma întreb cate rozkendre false s-au perindat pe aici in ultimii 2ani am fost mai mult absentă.

Pai daca defectul se apuca de porcării, sa se certe,sa dea date reale ale userilor etc iarăși lătra toți la mine. Tie ți-ar plăcea?

Am cerut doar ce s-a făcut si in cazul altora, atâta tot.

Sa reușești sa faci aproape 700postari nestingherit,folosindu-te de datele altei persoane cand eu sunt utilizator cunoscut si activitatea mea este urmărită mereu de admin mi se pare ridicol. Si un comportament obsesiv sa ma urmărească pe un alt site si sa imi culeagă unele trăiri.

Baga-mi-as palosul in Pisicuts, nenorocitul naibii! Dar oare cine-i Pisicuts asta pe tot internetul? Cum adica sa te urmareasca si pe alte site-uri? 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu se baneaza la comandă,insa este firesc si normal sa o facă atunci cand cineva fura o identitate chiar si virtuală și se folosește de ea.

Stau sa ma întreb cate rozkendre false s-au perindat pe aici in ultimii 2ani am fost mai mult absentă.

Pai daca defectul se apuca de porcării, sa se certe,sa dea date reale ale userilor etc iarăși lătra toți la mine. Tie ți-ar plăcea?

Am cerut doar ce s-a făcut si in cazul altora, atâta tot.

Sa reușești sa faci aproape 700postari nestingherit,folosindu-te de datele altei persoane cand eu sunt utilizator cunoscut si activitatea mea este urmărită mereu de admin mi se pare ridicol. Si un comportament obsesiv sa ma urmărească pe un alt site si sa imi culeagă unele trăiri.

 

cine plm crezi tu ca te urmareste pe tine importanto ? :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...