Sari la conținut

Cont Roz Kendra


Postări Recomandate

  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Hai ca poti mai bine oligo :)))

 

Inca cativa ani si vei fi capabil sa spui si tu ceva bun

 

Vei fi un castigator 

 

AI de pula mea :))))

 

https://www.youtube.com/watch?v=I33u_EHLI3w

 

Salutare, cimpanzeule!:)

Ai fost sub tratament, ca nu prea te-am vazut pe-aici in ultima vreme?

 

PS Nu mai ai bani de cont verde?:))

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Picoane, traiti-ar chelia, scrie, bre, de pe contul tau principal!!!!!!!!!!!!!!

 

PS Esti un lache! :laugh2

 

Ești pur-și-simplu idiot! Nici nu e din București, din câte știu.
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Se pare ca amo clona silențioasă. Mi-a folosit nicku si fotografia, cumulând peste 600postări

Jesus, baby singuri motiv pt care nu urlu la tine e ca abia acum l.am vazut. But what the hell is wrong with you?? De peste trei ani fugi trezit către mine si nu ai v azut cont cu id si avatar fictiv?!?!;!!;;

 

Contul de mai jos nu are legătură cu mine..Doamne... Psihopatule/o nu așa te vei apropia de mine.geez

http://nimfomane.com/forum/user/252686-roz%20%20kendra/

De ce cersesti atentie? Pacat de tine, pareai mai verticala la un moment dat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

De ce cersesti atentie? Pacat de tine, pareai mai verticala la un moment dat.

De cerșit poate ai tu obiceiul, eu abia am timp sa imi împart atenția pe bani. Simte-te liber de acum sa nu imi dai nicio atenție,nu o sa tolerez ca cineva vu care nu am minima legătură sa posteze in numele meu.

Oricum e destul, Pisicuts a remediat problema.

Mille grazie pisoi!

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Esti un troll care se baga in toate gaurile de fund si cand respectivul se scarpina, tot tu sari de cur in sus.

Si mai iesi din lumea ta imaginara, ia aer, lasa tastatura.

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Esti un troll care se baga in toate gaurile de fund si cand respectivul se scarpina, tot tu sari de cur in sus.

Si mai iesi din lumea ta imaginara, ia aer, lasa tastatura.

Tu te-ai lovit la cap tarane de cauți ceartă cu mine fara anume motive? Am zis ca problema e rezolvată, insistând cs nu am legătură cu clona a primit posting diabled.

Du-te fa-ti femeia daca ai chef sa freci pe cineva la cap gratuit eu nu am timp si chef de un prostănac tare in gura cu femei. Daca nu poti obține lună plătește și gata.

Ia de lătra singur pana una alta,nu am timp de toți fraierii.sa te iei in gură cu femei e materie genetică de pulifrici jerpelit

Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Tu te-ai lovit la cap tarane de cauți ceartă cu mine fara anume motive? Am zis ca problema e rezolvată, insistând cs nu am legătură cu clona a primit posting diabled.

Du-te fa-ti femeia daca ai chef sa freci pe cineva la cap gratuit eu nu am timp si chef de un prostănac tare in gura cu femei. Daca nu poti obține lună plătește și gata.

Ia de lătra singur pana una alta,nu am timp de toți fraierii.sa te iei in gură cu femei e materie genetică de pulifrici jerpelit

 

:laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

Prea tare!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

de unde stim ca sub contul rozz kendra e adevarata Rozica ???

Păi cand ma vedeți ca vorbesc cu el pe topice știți ca sunt eu.

Pisicuts imi știe dispozitivele de logare si moi vb si pe forum si pe mail cim ne vine la îndemână.

Doar nu l-ați vazut socializând cu clona...

Link spre comentariu

De cerșit poate ai tu obiceiul, eu abia am timp sa imi împart atenția pe bani. Simte-te liber de acum sa nu imi dai nicio atenție,nu o sa tolerez ca cineva vu care nu am minima legătură sa posteze in numele meu.

Oricum e destul, Pisicuts a remediat problema.

Mille grazie pisoi!

Adica labagiul ala de Miky nu a fost banat , dar pe tine te asculta grasu ?!? Ai de :) mea

Link spre comentariu

Păi cand ma vedeți ca vorbesc cu el pe topice știți ca sunt eu.

Pisicuts imi știe dispozitivele de logare si moi vb si pe forum si pe mail cim ne vine la îndemână.

Doar nu l-ați vazut socializând cu clona...

Demonstreaza ca tu esti ! Pune poze,ceva sa te credem, altfel esti doar un troll care pretinde ca esti Rozica. Culmea e ca daca se ia Pisicuts dupa ce zici tu ar trebuie sa baneze pe toata lumea ?! Cum ma ?!? Ai de :) mea Pisciuts, esti praf de tot

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Păstrează-ti schizofreniile pt tind. Tu ai fost banat ca i-ai postat numele de familia,clona nu mai poate posta pt ca pisicuts baneaza conturile tuturor care fac copii după ușeri mai cunoscuți, folisindu-le nicknamurile si avatarele.

Nu mai lătra

Link spre comentariu

Păstrează-ti schizofreniile pt tind. Tu ai fost banat ca i-ai postat numele de familia,clona nu mai poate posta pt ca pisicuts baneaza conturile tuturor care fac copii după ușeri mai cunoscuți, folisindu-le nicknamurile si avatarele.

Nu mai lătra

Am postat numele de familie dupa ce m-a banat matracuco. Ai spalat maieul ala jegos Rozico ?!?

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Ce a remediat? Contul clona este activ...

Vrei sa spui ceva sa intelegem si noi?

 

 

 

 

Nu e, dar nici nu se lauda cu mai multa sanatate psihica...

Nu esti capabilă sa citești negru pe alb? Are posting disabled am spus,deci nu poate posta. Nu are dunga, dar nu are posibilitate de pm, poștari etc,vi doar la primit/trimis de puncte de reputație
Link spre comentariu

Ce a remediat? Contul clona este activ...

Vrei sa spui ceva sa intelegem si noi?

 

 

 

Nu e, dar nici nu se lauda cu mai multa sanatate psihica...

 

E psihopata cu acte in regula, nu ma mira starea de delir in care se afla. E bine sa ignoram cazuri fara scapare si tratament.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...