Sari la conținut

Cont Roz Kendra


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu esti capabilă sa citești negru pe alb? Are posting disabled am spus,deci nu poate posta. Nu are dunga, dar nu are posibilitate de pm, poștari etc,vi doar la primit/trimis de puncte de reputație

 

De unele lucruri nu sunt capabila. De exemplu, de ce ar restrictiona un cont, asta nu ai cum sa stii ca doar nu poti sa vezi daca are permisiuni, in loc sa-l baneze?

Visezi in continuare...

Ai intrat pe profilul "iubirii tale" sa vezi ce poze a pus pentru tine?

Link spre comentariu

De unele lucruri nu sunt capabila. De exemplu, de ce ar restrictiona un cont, asta nu ai cum sa stii ca doar nu poti sa vezi daca are permisiuni, in loc sa-l baneze?

Visezi in continuare...

Ai intrat pe profilul "iubirii tale" sa vezi ce poze a pus pentru tine?

 

Ar fi de coma ca Pisicuts sa fi facut asa ceva. Nu cred ca Pisicuts e asa de instabil psihic sa actioneze la comanda RozKendrei pe baza a ce ?!?

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Se vede ce împlinită e grasa de ziua ei sta pe forum sa o ardă cu mine, practic o străină in haterisme, înhăitară cu un troll turbat care spumega in gol ca nu-i vad postările:)) in loc sa se distreze si sa își facă viață EI mișto

Ce lachei triști de dg :laugh2 :laugh2

Stiu pt ca după ce m-a întrebat care ii faza cu contul si l-am lămurit cu explicații mi-a comunicat ce a decis sa facă cu el.

Tu vezi-ti de galetiile cu alcool din care te adapi lifeless trash

Link spre comentariu

De unele lucruri nu sunt capabila. De exemplu, de ce ar restrictiona un cont, asta nu ai cum sa stii ca doar nu poti sa vezi daca are permisiuni, in loc sa-l baneze?

Visezi in continuare...

Ai intrat pe profilul "iubirii tale" sa vezi ce poze a pus pentru tine?

Uite ca Pisicuts a dezactivat contul fara nici un motiv.  Am folosit contul doar sa postez la pentru colorare si atat, pai cum vine asta ?

 

post-258727-0-78933400-1522428699_thumb.jpg

Link spre comentariu

Pai la conturi clone sunt pe site unde vezi ca sunt curatate sau nu ? PISICUTS ce regula am incalcat de mi-a fost dezactivat contul ?!? 

Ca a vrut RozKendra ? E sotia ta sau ce ? Chiar si asa nu inteleg. O sa iti fac o vizita saptamana care vine, sa nu pleci din localitate.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Se vede ce împlinită e grasa de ziua ei sta pe forum sa o ardă cu mine, practic o străină in haterisme, înhăitară cu un troll turbat care spumega in gol ca nu-i vad postările:)) in loc sa se distreze si sa își facă viață EI mișto

Ce lachei triști de dg :laugh2 :laugh2

Stiu pt ca după ce m-a întrebat care ii faza cu contul si l-am lămurit cu explicații mi-a comunicat ce a decis sa facă cu el.

Tu vezi-ti de galetiile cu alcool din care te adapi lifeless trash

 

Asa deci, nu ti-a luat mult.

Te fac de plangi numai cand te gandesti la forum, nu sa mai si scrii!

E doar o chestiune de timp. :)

Welcome to sadistic Amada world!

Tu nu stii ce este dominarea...

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Pai la conturi clone sunt pe site unde vezi ca sunt curatate sau nu ? PISICUTS ce regula am incalcat de mi-a fost dezactivat contul ?!? 

Ca a vrut RozKendra ? E sotia ta sau ce ? Chiar si asa nu inteleg. O sa iti fac o vizita saptamana care vine, sa nu pleci din localitate.

Da prietene nu ai voie sa te dai eu cum clonele lui picon, vasilică, georgeta au fost mereu banate. Te credeumea eu,îți trimite pmuri,mai stiu eu ce mizerii îți da tie care plagiezi identități prin cap

Ia-ți propria identitate si colorează pana la mov,nu îți are nimeni treaba

Link spre comentariu

Da prietene nu ai voie sa te dai eu cum clonele lui picon, vasilică, georgeta au fost mereu banate. Te credeumea eu,îți trimite pmuri,mai stiu eu ce mizerii îți da tie care plagiezi identități prin cap

Ia-ți propria identitate si colorează pana la mov,nu îți are nimeni treaba

Omule tu nu intelegi ca nu am incalcat nici o regula pe acest site, nu m-am folosit de identatea ta sa provoc situatii neplacute.

Explica si mie in termenii tai "plastici" cum e posibil ca sa nu mai ma pot folosi de acel cont ?!?

 

Iti spun eu ! Nu e nici o logica: logica ta sau a lui Pisicuts.  El a putut verifica postarile facute si sigur nu a gasit nici o problema la acele postari pentru colorare.

 

Deci cum e posibil asa ceva ?!?!?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pai la conturi clone sunt pe site unde vezi ca sunt curatate sau nu ? PISICUTS ce regula am incalcat de mi-a fost dezactivat contul ?!? 

Ca a vrut RozKendra ? E sotia ta sau ce ? Chiar si asa nu inteleg. O sa iti fac o vizita saptamana care vine, sa nu pleci din localitate.

Ia si patru curve dacă tot te duci :)))
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Lasa ca stiu eu pe unde isi petrece veacul, la ce bodega. O sa ii fac cunostinta cu cativa conationali mai negri.

Io zic ca faci treabă mai bună cum ți-am zis io :)))
Link spre comentariu

pe forum sunt niste legi scrise ... si cateva nescrise ( alea nescrise ... sunt ca folclorul ... umbla din gura-n gura), iar tu ai calcat intr-una din ele. Csf, ncsf. Parerea mea  :hihat

ce regula am incalcat ? Nu am incalcat nici o regula. Unde scrie ce exista un singur Popa Vasile in toata lumea si nimeni nu mai are voie sa aibe acel nume ? hai sa fim seriosi

Link spre comentariu

Inca astept un raspuns PROMPT si LOGIC din partea Conducerii acestui site pentru ca e doar o gluma proasta.  In utlima perioada te-ai facut de tot cacatul pe aici.

PS: Pisicuts nu ma intelege gresit, nu plang dupa cont, vreau sa vad logica dupa care te ghidezi, daca exista una binenteles.

Link spre comentariu
  • Oras:Xxx
  • Oras:Xxx

Omule tu nu intelegi ca nu am incalcat nici o regula pe acest site, nu m-am folosit de identatea ta sa provoc situatii neplacute.

Explica si mie in termenii tai "plastici" cum e posibil ca sa nu mai ma pot folosi de acel cont ?!?

 

Iti spun eu ! Nu e nici o logica: logica ta sau a lui Pisicuts.  El a putut verifica postarile facute si sigur nu a gasit nici o problema la acele postari pentru colorare.

 

Deci cum e posibil asa ceva ?!?!?

Si atunci de ce te-ai folosit de identitatea mea ca un obsedat/psihopat? Stai wickedstar pe pulicica ta si fii tu însuți. S-au ti se scoala pulicica si trompeta deodată ca vrei nu doar sa fii femeie,ci taman eu.

Simte-te alta femeie atunci, alta decât una cu un cont deja consacrat si stiut

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ce regula am incalcat ? Nu am incalcat nici o regula. Unde scrie ce exista un singur Popa Vasile in toata lumea si nimeni nu mai are voie sa aibe acel nume ? hai sa fim seriosi

Te-ai dat drept RozKendra.

Ciudat, lumea de obicei ascunde.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Inca astept un raspuns PROMPT si LOGIC din partea Conducerii acestui site pentru ca e doar o gluma proasta.  In utlima perioada te-ai facut de tot cacatul pe aici.

PS: Pisicuts nu ma intelege gresit, nu plang dupa cont, vreau sa vad logica dupa care te ghidezi, daca exista una binenteles.

 

Cate conturi ai la activ si cate au fost banate?

Este logic ce faci?

Dispari! Deja am nervi!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Lucifer draga nu intelegi, asta e. Nu toti pot intelege situatia in sine.

 

Nu înțeleg eu? :)))

Nenica, am vrut sa-i iau locu Tatei :)

 

Asa, de departe privind... Nu se face. :)

Numai Vadim își semna articolele din ziarul lui cu RN :)

 

Orice ai avea cu ea, pastreaz-o decent.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...