Sari la conținut

Ioana 0738542078 / 0737978263 / 0721142723


Postări Recomandate

Si alte dameze arata binisor. Si la fel ca tine, raman fara clienti din cauza comportamentului. Degeaba arati bine daca nu ai cuvant. Va veni o noua piesa care macar 2 saptamani o sa fure toata piata de futaciosi. Si mi-ar placea. Sa se dea o lectie. Cand e nevoie de banisori, anuntam k suntem disponibile intre ora si ora. Dar cand ne mai duc...... parintii la film si nu suntem disponibile, nu raspundem nici macar la tlf. Sau lasat macar un mesaj aici. Sau setat tlf pe mesaj instant. "Azi nu lucrez" Simplu. Daca vine un "parinte" cu cineva relativ bine si care sa stie sa se poarte, 99,9 din ce e pe site, nu mai aveti din ce sa platiti "facturi". Scuze! E de la soare, de la arsuri. Ca am fost la peste si a fost cald. Peste in adevaratul sens. La pescuit.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Mai domnule wolf123 una la mana eu duminica nu lucrez 2 nu cred ca aveai vreo programare la mine si eu nu am respectat.o... Iar in ultimul rand nu cred ca ai tu de unde sa stii daca am eu peste sau nu... Asa ca te rog frumos sa termini cu aberatiile astea.... Di nu iti convine ceva simplu nu ma mai cauta ... , astea fiind spuse seara buna

Link spre comentariu

  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

Dragutzo anunta.daca nu lucrezi duminica.sa nu mai stea 10 persoane sa te sune. Eu nu am vzg nici o postare de a ta. unde este specificat ca nu lucrezi duminica.pune ai pe publi si unde iti faci .nu lucrez duminica si atunci oamenii vad acolo sau aici.ade te :-* unde vrei u ☺

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...