Sari la conținut

Ioana 0738542078 / 0737978263 / 0721142723


Postări Recomandate

Mai fetelor puneți nise poze cu voi goale ca sa aiba si băieți ăstia material de l..ă...dak tot se plâng k nu ii primiți pe la voi...sau de servici....

Prietenas. Am spus de la inceput. Fata a fost ok prima data. Apoi managerul a fost mai restrictiv. Si nu-si comunica programul. Atat spuneam. Daca tu crezi ca faci aici un comentariu pro si speri sa beneficiezi de o bonificatie, te inseli amarnic baietas. Nu am comentat nimic de atitudine, igiena, servicii etc. Ma repet. Fata a fost ok. Doar ca nu anunta programul, sunam ca prostii, s-a mutat ca se cearta cu alta iubita a managerului( daca nu esti tu ala), doar asta spuneam. Este un forum unde ne exprimam parerile! Nu sunt rautacios cu nimeni. Stiu ca adevarul doare. Respect daca sunt respectat. Daca tu esti soljisorul, iti faci treaba si e treaba si raspunderea ta. Daca esti client, abtine-te ca e mai bine si reducere nu te gandi ca vei capata. Si (pleonasm), iar ma repet, vii tu cu 2 postari si te iei de mine.... Sa fim seriosi! Nu ca eu as avea multe. Am calarit multe dar nu aveam cont aici. Spuneam si intr-o alta postare anterioara. Deci, cu ce am gresit eu?!
Link spre comentariu

Salut. O cunosc bine pe Ioana. Am fost de multe ori la ea ca e o fata ok. De cate ori o sa am ocazia cu siguranta o sa trec sa vad tatuajul. Sti tu Ioana ce zic. Iar daca esti fidel fata are si mai multa incredere. Te pup Ioana. E in top pe Targoviste.

Link spre comentariu

Salut. O cunosc bine pe Ioana. Am fost de multe ori la ea ca e o fata ok. De cate ori o sa am ocazia cu siguranta o sa trec sa vad tatuajul. Sti tu Ioana ce zic. Iar daca esti fidel fata are si mai multa incredere. Te pup Ioana. E in top pe Targoviste.

Link spre comentariu

Salut. O cunosc bine pe Ioana. Am fost de multe ori la ea ca e o fata ok. De cate ori o sa am ocazia cu siguranta o sa trec sa vad tatuajul. Sti tu Ioana ce zic. Iar daca esti fidel fata are si mai multa incredere. Te pup Ioana. E in top pe Targoviste.

Link spre comentariu

Salut. O cunosc bine pe Ioana. Am fost de multe ori la ea ca e o fata ok. De cate ori o sa am ocazia cu siguranta o sa trec sa vad tatuajul. Sti tu Ioana ce zic. Iar daca esti fidel fata are si mai multa incredere. Te pup Ioana. E in top pe Targoviste.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Buna baietii... Multumesc maryo85 te mai astept pe la mine :*.. Wolf123 tin sa te anunt ca nu m am mutat nicaieri si 2 nu mai vorbi ce nu sti te rog frumos sa te opresti cu exprimatul pareri fara sa ma cunosti bine? Tine ti parerile pentru tine pana la proba contrarie... Daca chiar vrei sa ma cunosti vino sa ne vedem si apoi poti comenta dar in cunostiinta de cauza... Pana atunci gata...

Link spre comentariu

Ioana vreau sa facem un sex in 3 cu Wolf asta ...cu siguranța i-ar plăcea :))) Dacă nu ți-a răspuns Ioana înseamnă ca avea client in acel moment .Ghinionul tău ca ai sunat fix in momentele in care era ocupată ...Fiind profesionista nu cred ca ți/ar plăcea sa te lucreze in timp ce vorbește la telefon de ex....Dar de ce sa spunem lucruri bune când ne putem da cu părerea aiurea...

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Baietii anal nu fac...da Grorge asa e ai dreptate.. Isi da cu parerea aiurea... Aia e lasa.l in pace nu are sens sa imi bat capul am lucruri mai importante de facut...

Link spre comentariu

Ioana vreau sa facem un sex in 3 cu Wolf asta ...cu siguranța i-ar plăcea :))) Dacă nu ți-a răspuns Ioana înseamnă ca avea client in acel moment .Ghinionul tău ca ai sunat fix in momentele in care era ocupată ...Fiind profesionista nu cred ca ți/ar plăcea sa te lucreze in timp ce vorbește la telefon de ex....Dar de ce sa spunem lucruri bune când ne putem da cu părerea aiurea...

Georgefelatio! Oricand vrei baietel. Poate ramanem doar noi doi sa ne "iubim"
Link spre comentariu

Ioana vreau sa facem un sex in 3 cu Wolf asta ...cu siguranța i-ar plăcea :))) Dacă nu ți-a răspuns Ioana înseamnă ca avea client in acel moment .Ghinionul tău ca ai sunat fix in momentele in care era ocupată ...Fiind profesionista nu cred ca ți/ar plăcea sa te lucreze in timp ce vorbește la telefon de ex....Dar de ce sa spunem lucruri bune când ne putem da cu părerea aiurea...

Georgefelatio! Oricand vrei baietel. Poate ramanem doar noi doi sa ne "iubim"
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ia wolf stii ceva te rog cat de frumos pot sa dispari dupa topicul meu ca deja aberezi prea mult bine ? Ia gata ca mi ai adus nervi la maximum...

Asta a și vrut. Acum, pe bune, wolf... te aberezi rău și ti-a cam spus asta toată lumea. E cazul să te opresti până nu te faci prea rău de râs.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...