Sari la conținut

Andreea sex total 0785883276


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna . Ma numesc Andreea,am 20 de ani si din pacate fac numai deplasari fiind in cautare de locatie. Am 1.65 m 50 kg.

Ofer sex oral p/n si sex normal,69,masaj,dus,finalizare corporala 250 ron h si ptr extra 100 ron sex anal si finalizare orala sau faciala 50 ron. Am si anunt pe publi24 dar o sa postez.si aici cateva poze.

post-260863-0-78232100-1522239817_thumb.jpeg

post-260863-0-50345400-1522239838_thumb.jpeg

post-260863-0-85637300-1522239876_thumb.jpeg

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Buna . Ma numesc Andreea,am 20 de ani si din pacate fac numai deplasari fiind in cautare de locatie. Am 1.65 m 50 kg.

Ofer sex oral p/n si sex normal,69,masaj,dus,finalizare corporala 250 ron h si ptr extra 100 ron sex anal si finalizare orala sau faciala 50 ron. Am si anunt pe publi24 dar o sa postez.si aici cateva poze.

ai uitat sa pui numărul de telefon :)
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Eu doar am intrebat, cateodata vin fetele cu preturi gen daca vrei capra 70 lei..normal extra 50 CIM 50.. etc zii drq sex total 400 lei si ai terminat balciu..preturi de-astea ma ametesc pe mine

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna . Ma numesc Andreea,am 20 de ani si din pacate fac numai deplasari fiind in cautare de locatie. Am 1.65 m 50 kg.

Ofer sex oral p/n si sex normal,69,masaj,dus,finalizare corporala 250 ron h si ptr extra 100 ron sex anal si finalizare orala sau faciala 50 ron. Am si anunt pe publi24 dar o sa postez.si aici cateva poze.

post-260863-0-49525600-1522271140_thumb.jpg

post-260863-0-74624800-1522271152_thumb.jpeg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

Buna . Ma numesc Andreea,am 20 de ani si din pacate fac numai deplasari fiind in cautare de locatie. Am 1.65 m 50 kg.

Ofer sex oral p/n si sex normal,69,masaj,dus,finalizare corporala 250 ron h si ptr extra 100 ron sex anal si finalizare orala sau faciala 50 ron. Am si anunt pe publi24 dar o sa postez.si aici cateva poze.

Buna Andreea , o iei in fundulet indiferent de marime ? Nu sunt Terente dar nu as vrea ca la locul faptei sa existe conditii ascunse , la fel ca la majoritatea . 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

Buna . Ma numesc Andreea,am 20 de ani si din pacate fac numai deplasari fiind in cautare de locatie. Am 1.65 m 50 kg.

Ofer sex oral p/n si sex normal,69,masaj,dus,finalizare corporala 250 ron h si ptr extra 100 ron sex anal si finalizare orala sau faciala 50 ron. Am si anunt pe publi24 dar o sa postez.si aici cateva poze.

 

 

asa gurita mica ai? .... eu unde imi indes pula 

Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

De astazi si pe locatie zona Ciresica

100 ron/fin 25 min oralp/n si normal

200 ron 1h oral p/n si normal

150 ron/fin sex total

250 ron 1h sex total

50 ron extra finalizare orala

preturile par corecte pt piata din cta. te rog mai multe poze (mai de la distanta sa te vad in intregime :) )

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:madagascar
  • Oras:madagascar

De astazi si pe locatie zona Ciresica

100 ron/fin 25 min oralp/n si normal

200 ron 1h oral p/n si normal

150 ron/fin sex total

250 ron 1h sex total

50 ron extra finalizare orala

si daca finalizarea...30-35min? ce faci???

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare fuckeri,

        La d-soara Andreea am ajuns si eu de curand , dupa ce am remarcat-o la rubrica Intrebari & Raspunsuri. Mi-a spus ca e relativ noua in Constanta desi are ceva experienta prin cateva tari europene ... Locatia , in zona rosie Ciresica , la un bloc cam vechi , ca si majoritatea locuitorilor din el , cu unele exceptii totusi . Oricum , apt. e nou renovat si arata bine , inclusiv baia. Partea buna e ca sta si singura. Am facut programare fara probleme la nr. din titlu. Desi timida la inceput, d-soara s-a mai dezghetat pe parcurs. Arata bine, ca in descriere - vezi Intrebari & raspunsuri ( Andreea sex total ) iar pozele sunt reale. Am optat pentru varianta o ora / o fin / 200 ron - mai mult ca sa nu ma simt grabit in cazul in care nu termin in timpul stabilit. Oralul a fost relativ ok, dar fara atentie la zone din pacate. Normalul , iarasi bine, diverse pozitii insa mi s-a parut ca aluneca prea usor, poate datorita extra lubrifiantului aplicat. In general experienta a fost ok. Ca note as zice, media 8. N-am incercat analul ca nu sunt inca amator.

Spor

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...