Sari la conținut

Andreea sex total 0785883276


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Prima mea intalnire, un outcall. Pretul era relativ ok, mi era gandul numai la anal plus ca ma asigurase ca e ok si nu minte ca altele ca fac si ajuns acolo nu mai fac. Cum prima intalnire a fost super. Am apelat si la un incall. I am tot urmarit topicul si am ramas impresionat citind numai lucruri pozitive. Pot sa spun ca de la prima intalnire si pana la a 2 a am observat chiar imbunatatiri.

Locatia: 9 echipata cu tot ce trebuie

Aspect:9 ( mie mi a placut de la bun inceput)

Oral : 9.5 (ceva imbunatatiri)

Normal: 9.5 ( cand ii vad dunga aia la gogoasa ma excita maxim)

Anal:10 (in afara de andreea blonda cel putin in cazul meu e singura cu care am putut sa ma bucur 100% de actul in sine)

De revenit: Da

  • Like 5
Link spre comentariu

Azi lucreaza si bine face..intre padure si gratar mi-am facut timp si de o a doua vizita la Andreea...sunat,stabilit,ajuns si am avut iar norocul sa fiu primul client pe ziua de azi:))intalnirea a decurs ok fara graba..oralul bun cu atentie si la oo..analu bun si el fara mirosuri sau comentarii..de data asta a fost si normal unde ea a fost in actiune si am finalizat..ce sa ziccc..plec linisit la padure la mici,bere si fripturi:))aa..halatul 150 ron..spor sa fie

  • Like 7
Link spre comentariu
Reputație: -556
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am avut marele noroc să fiu și eu nr 19 din ziua aia ... Cam așa arăta femeia atunci când am fost la ea . Se vedea că s-a tras în curu’ ei ca la revoluție . I-am dat muie grea și mult cur . Duce , duce ca vâslașii la galeră . Practic faci aproape tot ce vrei cu ea .. Fără regrete / Fără sentimente /. Pozele sunt cam mincinoase ... noroc cu tatuajul și cu cei câțiva floci lăsați în dungă la pizdă . E bondoacă cu ‘ ‘ curu mare .. și țâțe cam de 35 de ani ..Divă gen “iarna pe uliță “. .Banală ..Mici probleme cu tenul ... nu se machiază deloc ( nici timp nu cred că are ...face țop-țop dintr’o pulă’n alta ) ...dantura cam încălecată și gălbioară .. nu un parfum ..nu o fantezie ceva . Chiloții ăia din ață ..trași în cur până la subțiori .. un sutien vorbitor de chineză ... și ....niște papuci de pluș 😂😂😂😂😂😂😂😂. Asta în cazul în care ți-ai făcut filme’n cap că o fuți așa cum se prezintă în poze ..pe tocuri și cât de cât mai aranjată ..... in interioarele alea ..și pe paturile alea ... și pe lenjeriile alea ..poate și o muzică Cill ..AȘA CUM AR FI NORMAL. O vei fute pe cea descrisă de mine mai sus ...într-o garsonieră pe gen sinistați sirieni ...pe un pat 🤪vai steaua lui .. pe o pătură de aurolaci cu un imprimeu cu leoparzi ... și te vei spăla într-o baie de cămin .. .300 / h “.Bani de semințe†.. Practic gratis pt mine 😜 . .....

  • Like 15
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...