Sari la conținut

Andreea sex total 0785883276


Postări Recomandate

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

La 100 de lei noi Ron intrarea, ar trebui să intri tocmai în fund cum ar veni.

A, vrei mai ieftin, bagi doar capu' și na, scuipi de ciudă.

 

Eu însă, apreciind această speță de caz subiectiv, consider că pentru o intrare, sau băgare, chiar introducere până la urmă, sau cum ar zice alții .. "o muie" .. dai de 2 ciocolățele în plus.

Nu o avea pula umeri, da al dracu de bine e intrarea despre care se face vorbă. ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

andreea zi merci ca ai clienti pentru ca ei ti-aduc banii ....recenziile ......nu platesc facturile.

 

si ...atunci cand nu ai recenzii poate fi un semn de bine ,inseamna ca nu ai nemultumiri,reprosuri la servicii 

 

mai rar se repede omul sa te laude dar daca are vreo nemultumire imediat ti-ai luat "recenzie" ...nedorita.

 

poate saptamana asta iti fac o vizita ca nu te-am mai vazut de mult ...si poate vine si recenzia

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

andreea zi merci ca ai clienti pentru ca ei ti-aduc banii ....recenziile ......nu platesc facturile.

 

si ...atunci cand nu ai recenzii poate fi un semn de bine ,inseamna ca nu ai nemultumiri,reprosuri la servicii

 

Da , stiu si eu asta dar totusi, na :)) . Cateodata imi mai place si mie sa citesc daca a fost bine, i a placut, ce i-a placut ,etc . In afara de asta e o metoda de a invata si a incerca sa ma depasesc pe mine insumi

 

mai rar se repede omul sa te laude dar daca are vreo nemultumire imediat ti-ai luat "recenzie" ...nedorita.

 

poate saptamana asta iti fac o vizita ca nu te-am mai vazut de mult ...si poate vine si recenzia

Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Disponibila ! Recenzii mai primesc si eu?! Clienti sunt,recenzii nu.

ma baga si tu din cand in cand nr de tel si o sa-l rugam pe pisic sa aduge si in titlu. Eu as fi venit acumbpt un footjob da pe tel nu gasasc nr de tel si mi-e lene sa caut in toate paginile
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ce inseamna client serios?

Glumeam si eu, vorbeam de oamenii seriosi inclusiv pe forum. Unii mai intreaba anumite lucruri doar ca sa se afle in treaba(fara suparare) . Apropo de fantezii, nu stiu ce sa zic... fanteziile oamenilor : ei mi le zic,daca au, eu ma gandesc daca e ok sau nu. De aici si " posibil" . Va multumesc.

Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Glumeam si eu, vorbeam de oamenii seriosi inclusiv pe forum. Unii mai intreaba anumite lucruri doar ca sa se afle in treaba(fara suparare) . Apropo de fantezii, nu stiu ce sa zic... fanteziile oamenilor : ei mi le zic,daca au, eu ma gandesc daca e ok sau nu. De aici si " posibil" . Va multumesc.

decat sa raspunzi aici mai bine raspundeai la msg pe tel :)
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Pana seara tarziu,nu am o ora fixa .imi poti scrie pe forum sambata si stabilim. Te pup

tel tau nu mai are net?
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...