Sari la conținut

Andreea sex total 0785883276


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

0732815066

 

frumos..arânjatā, chiar dichisitā.Chiar mi-ar place sa vad poze "asa ne cosmetizatā". Asa exact cum primeste clientii,ceva mai  de casa,de obisnuit..

  • Like 6
Link spre comentariu

Foarte neserioasa fata... te pune pe drumuri aiurea...sun imi comunica detaliile la telefon, o intreb daca e libera ca ajung in 10 min, imi spune ca da si cand ajung la scara nu mai raspunde la telefon. Noroc ca mi-a raspuns colega, Delia se intituleaza...un ponei care avea locatie la ciresica, peste drum de starcafe, nu stiu daca are topic deschis aici, eu am luat anuntu de pe publi24 ...parerea mea... de evitat.

Link spre comentariu

Stie cineva care e topicul colegei ei, Delia? Am inteles ca are, dar nu i-am luat numarul. Fata e o bomba sexy, o tigancusa mica, slim si frumoasa

https://nimfomane.com/forum/topic/107203-adelina-desfatare-in-pat-0732476631/page-5

  • Like 1
Link spre comentariu

Din partea mea este buna de trecut la "de evitat"

Batut drumu de pomana la 12 noaptea dupa ce am stabilit intalnire cu 5 minute mai devreme.Ajung in fata blocului o sun de cateva ori ai nimic...resemnat dau sa plec si vad inca 3 insi vebind catre acelasi bloc si vb la telefon primind indicatii aceeasi adresa.

Plec mai departe...o sun si raspunde de data asta si ma cheama la ea...ii zic ca ai mai chemat 3 tipi care sunt in fata blocului acum si zice ca nu e prob ca or sa stea in bucatarie ca au venit la colega ei....

Concluziile le puteti trage si voi

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721283490
  • Oras:cta
  • Telefon: 0721283490
  • Oras:cta

Am foat si eu de mai multe ori la ele si pot spune ca ultima data le-am luat pe rând pe amândouă iar de la una din ele m-am ales cu gonoree aștept sa iasă analizele sa văd sigur dar doctorul a zis ca asta este după sintomele avute au prestat decât oral

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Da no risk no fun, pe care o banuiesti incerc deja de 2 saptamani sa ajung la andrea, care este infectioasa ea sau colega ce zici?

Am foat si eu de mai multe ori la ele si pot spune ca ultima data le-am luat pe rând pe amândouă iar de la una din ele m-am ales cu gonoree aștept sa iasă analizele sa văd sigur dar doctorul a zis ca asta este după sintomele avute au prestat decât oral

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Am foat si eu de mai multe ori la ele si pot spune ca ultima data le-am luat pe rând pe amândouă iar de la una din ele m-am ales cu gonoree aștept sa iasă analizele sa văd sigur dar doctorul a zis ca asta este după sintomele avute au prestat decât oral

taica eu cred ca cele doua nu te-au futut cum trebuie sau v-ati certat si nervos fiind la iesire ai calcat in vreo balta cu talpa piciorului ...si asa ai luat gonoree.bine ca n-ai calcat cu ambele talpi in balta aia nenorocita ca altfel ...te duceai la medic si ala, fara sa-ti faca nici o analiza , doar uitanduse la tine ....sigur iti spunea ca ai  sifilis ...si ala taica e de rau ....ca se urca la cap si da sensibilitate la gripa porcina ,la gripa aviara sau si mai rau la stranutatul mustelor ori rapciuga tantarilor . eu spun sa-ti faci cat mai repede analizele ...ca te-o fi supt vreuna mai tare ca tantarul si sa nu ai cumva virusul WEST NILE.....mare grija .  sa nu fi panicat insa ...poate totusi nu ai nimic altceva decat o reactie alergica data de dorinta de razbunare.

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

Am citit ca are o perioada de incubatie de 30 de zile unde nu observi nimic de infectia gonoree, teoretic poate sa fie oricare fata daca nu traieste in biserica si vizita asta nu a fost un blackout in timp de celibat.

 

taica eu cred ca cele doua nu te-au futut cum trebuie sau v-ati certat si nervos fiind la iesire ai calcat in vreo balta cu talpa piciorului ...si asa ai luat gonoree.bine ca n-ai calcat cu ambele talpi in balta aia nenorocita ca altfel ...te duceai la medic si ala, fara sa-ti faca nici o analiza , doar uitanduse la tine ....sigur iti spunea ca ai  sifilis ...si ala taica e de rau ....ca se urca la cap si da sensibilitate la gripa porcina ,la gripa aviara sau si mai rau la stranutatul mustelor ori rapciuga tantarilor . eu spun sa-ti faci cat mai repede analizele ...ca te-o fi supt vreuna mai tare ca tantarul si sa nu ai cumva virusul WEST NILE.....mare grija .  sa nu fi panicat insa ...poate totusi nu ai nimic altceva decat o reactie alergica data de dorinta de razbunare.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am citit ca are o perioada de incubatie de 30 de zile unde nu observi nimic de infectia gonoree, teoretic poate sa fie oricare fata daca nu traieste in biserica si vizita asta nu a fost un blackout in timp de celibat.

n-ai citit bine...

"Gonoreea este cauzată de o bacterie denumită Neisseria gonorrheae, care se transmite prin contact sexual vaginal, anal sau oral.„ Apare mai frecvent la tineri şi are o perioadă de incubaţie de 3-21 de zile. De multe ori, simptomele nu sunt evidente."

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

depinde acum pe ce pagina citeste fiecare, dar tot a avut mult timp sa mai puna capra cateva fete intre timp nu?

n-ai citit bine...

"Gonoreea este cauzată de o bacterie denumită Neisseria gonorrheae, care se transmite prin contact sexual vaginal, anal sau oral.„ Apare mai frecvent la tineri şi are o perioadă de incubaţie de 3-21 de zile. De multe ori, simptomele nu sunt evidente."

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721283490
  • Oras:cta
  • Telefon: 0721283490
  • Oras:cta

Sa confirmat este gonoree si sintomele au fost exact după 4 zile vineri le-am vizitat si marți am început problemele. Fiecare face cum cred eu unul nu le mai vizitez niciodată cu toate ca mergeam destul de des la ele . Vineri când am mers prima oară am mers cu delia ( Menționez ca nu aveau nici una nici un prezervativ in casa si am zis ca ramân pentru oral si nu ne trebuie ) ma supt delia vreo 10-15 min si după am schimbat dormitorul la Andrea ma supt si ea puțin si am continuat între țațe unde am si finalizat.

Ultima locație de vineri era la star Cafe la parter.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0721283490
  • Oras:cta
  • Telefon: 0721283490
  • Oras:cta

taica eu cred ca cele doua nu te-au futut cum trebuie sau v-ati certat si nervos fiind la iesire ai calcat in vreo balta cu talpa piciorului ...si asa ai luat gonoree.bine ca n-ai calcat cu ambele talpi in balta aia nenorocita ca altfel ...te duceai la medic si ala, fara sa-ti faca nici o analiza , doar uitanduse la tine ....sigur iti spunea ca ai  sifilis ...si ala taica e de rau ....ca se urca la cap si da sensibilitate la gripa porcina ,la gripa aviara sau si mai rau la stranutatul mustelor ori rapciuga tantarilor . eu spun sa-ti faci cat mai repede analizele ...ca te-o fi supt vreuna mai tare ca tantarul si sa nu ai cumva virusul WEST NILE.....mare grija .  sa nu fi panicat insa ...poate totusi nu ai nimic altceva decat o reactie alergica data de dorinta de razbunare.

Sper ca data viitoare sa te alegi si tu cu o reacție dinasta alergică ca sa văd cum te răzbuni tu

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

foarte proasta veste pentru mine ca am vrut sa trec si eu prin cuibul asta sa le pun capra dar blowjob cu condom este kkt

Sa confirmat este gonoree si sintomele au fost exact după 4 zile vineri le-am vizitat si marți am început problemele. Fiecare face cum cred eu unul nu le mai vizitez niciodată cu toate ca mergeam destul de des la ele . Vineri când am mers prima oară am mers cu delia ( Menționez ca nu aveau nici una nici un prezervativ in casa si am zis ca ramân pentru oral si nu ne trebuie ) ma supt delia vreo 10-15 min si după am schimbat dormitorul la Andrea ma supt si ea puțin si am continuat între țațe unde am si finalizat.
Ultima locație de vineri era la star Cafe la parter.

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

deci cum o dai in fiecare configuratie andrea are si ea, find ca daca tu ai primit de la colega a loato si ea de la tine si daca nu este asa oricum avea infectia. ce ma oftic inainte de a accepta blowjob cu condom mai bine pun mana singur ca nu face placere deloc :no2

  • Like 2
Link spre comentariu

pana acum mergeam pe deviza ca, curvele-s mai curate, ca pizdele agatate pe la party-uri, s-a distrus si mitul asta... CE MAI FUTEM BA SI NOI COAIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ?!?!?

Partea naspa este ca sunt si care merg si fut pe varianta , alea fiind cu toate " boalele" se gaseste unu care dupa ce se duce la 10 lei muia ca face el rost de niste bani si merge si la 150 muia, si asta a fost tot , deacum 15 prezervative inclusiv la muie si esti ferit de probleme, si un sfat din partea mea , nu mai mergeti fratilor pe varianta sau la toate nespalatele

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...