Sari la conținut

Andreea sex total 0785883276


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am fost si eu in urma cu vreo sapt la Andreea.Fata arata bine si se fute bine dar duapa parerea mea putin cam putin larguta la anal sau probabil am prinso eu dupa ragno:))))nu este vreo divă dar tinand cont de calitate pret merge.Cand am fost eu presta pe tomis mai jos pe langa cafe brazil mai jos de exrra blat.fara mirosuri,micuta de statura,dragutica dar cum am mai spus nu wow.oral de un 7,normal de un 7 si anala de un 6 cu indulgenta:))))cam scurta in gfe si dupa parerea mea nu cred ca e singura in garsoniera

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost si eu in urma cu vreo sapt la Andreea.Fata arata bine si se fute bine dar duapa parerea mea putin cam putin larguta la anal sau probabil am prinso eu dupa ragno:))))nu este vreo divă dar tinand cont de calitate pret merge.Cand am fost eu presta pe tomis mai jos pe langa cafe brazil mai jos de exrra blat.fara mirosuri,micuta de statura,dragutica dar cum am mai spus nu wow.oral de un 7,normal de un 7 si anala de un 6 cu indulgenta:))))cam scurta in gfe si dupa parerea mea nu cred ca e singura in garsoniera

 

Ma faci sa rad dar in fine, de ce CREZI tu ca nu sunt singura? Ai putea sa detaliezi si ptr colegii tai! Zic si eu :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Sunt libera da, dar ma poti suna si preciza ca am vb aici

faci si facefuck? Fata esti plina de surprize. Mi e dor de un footjob
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...