Sari la conținut

Andreea sex total 0785883276


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

"Probabil scriu ca sunt sătulă pana peste cap, sa vad atâta opulenta crasa pe metru pătrat" pai chiar vad ca nu va mai satura Dumnezeu, de unde pana unde a-ți scos vorbele astea de kkt, răbda omul, dar pana când? Cei care vor sa vina la mine ok, cei care nu stați liniștiți. 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

"Probabil scriu ca sunt sătulă pana peste cap, sa vad atâta opulenta crasa pe metru pătrat" pai chiar vad ca nu va mai satura Dumnezeu, de unde pana unde a-ți scos vorbele astea de kkt, răbda omul, dar pana când? Cei care vor sa vina la mine ok, cei care nu stați liniștiți.

Fatah...I like that !!! ;)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Din păcate nu mai știu parola de la celalalt cont, pentru ca nu prea a fost important pentru mine. Oricum asa "bolnava" cum spuneți voi ca sunt, sunt foarte ocupata și îmi fac treaba exact cum am făcut-o mereu, nu am schimbat nimic și nici nu am avut reclamații. Va pup cu mare drag 😘🤗💋💋

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba

Din păcate nu mai știu parola de la celalalt cont, pentru ca nu prea a fost important pentru mine. Oricum asa "bolnava" cum spuneți voi ca sunt, sunt foarte ocupata și îmi fac treaba exact cum am făcut-o mereu, nu am schimbat nimic și nici nu am avut reclamații. Va pup cu mare drag

ocupata cu ce? cu interferon?

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Fii barbata si foloseste-ti contul tau!!!!! :girly

 

Tot sincer iti zic.. foame lungā!SARACIE FARA TERMEN

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

sa moara valens ca e adevarat ce zici ??

 

sa moarā aia cu care vorbesti tu!!!,dc sa moara Valens??!! pisatule,mori in mortii mātiii

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

de mult caut o victima ca tine :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

 foame lungā!SARACIE FARA TERMEN

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba
  • Oras:Penitenciarul Poarta Alba

 foame lungā!SARACIE FARA TERMEN

te repeti decemaintrebi!  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2  ofticata mica si suparacioasaaaa

Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

fuck the future live today!

 

“Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me, danger is very real, but fear is a choice.”

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

...Oricum asa "bolnava" cum spuneți voi ca sunt, sunt foarte ocupata și îmi fac treaba...

Bravo la tini fatah...lasai pi ajtia di capu lor...tu fati triaba si stai ocupata. Dao la tati flacai cari vin la tini si nuti bati capu birfitori dipi Nimfo !

 

;)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...