Sari la conținut

Andreea sex total 0785883276


Postări Recomandate

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

ea este cu siguranta adica daca nu sa foloseste altcineva de pozele ei, chiar poza cu ochelari nu imi place deloc, cat de diferit pot sa se manifesteze gusturile noastre, eu prefer ultimul selfie wow, merg si eu ce dracu nu?

 

Ok am inteles si merci pentru confirmare, acum chiar trebuie sa-i fac o vizita, ca prea m-a zapacit cu poza aia. :)

PS : N-am fost contra, am vrut doar sa ma asigur ca e reala poza ei cu ochelari. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare

 

Am fost la ea recent.Am luat o ora total,300 roni. Am fost multumit de serviciile ei,curata si buna de pwla.

Din punctu meu de vedere cam este de top,acum voi hotarati.

 

Nota generala-9

 

Locatie-Ciresica

 

Servus si spor la ciocanit! 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

andrea este foarte buna dar de top nu este pentru mine o fata la top trebui sa participe activ la forum asa zic eu nu stiu daca sunt fete la top care sunt absolut inactive pe aici

 

Salutare

 

Am fost la ea recent.Am luat o ora total,300 roni. Am fost multumit de serviciile ei,curata si buna de pwla.

Din punctu meu de vedere cam este de top,acum voi hotarati.

 

Nota generala-9

 

Locatie-Ciresica

 

Servus si spor la ciocanit! 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Permiteți-mi sa va explic din ce motiv nu sunt activa pe forum. Nici nu am timp pentru a comenta aici și dacă as avea cu siguranță nu mi-aș permite sa îl irosesc pentru acest forum. Apreciez faptul ca sunteți mulțumiți de serviciile pe care le ofer. Mi-am făcut un cont nou deoarece pierdusem parola de la cel vechi. Va doresc o seara plăcută 😘😊

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

o fii ele dar chestia asta nu poate sa fie optimul, eu ca utilizator destul de activ im doresc chiar la fetele din top sa pot comunica cu ele sa mai faca o poza expre pentru noi sa ne mai manipuleze mental cu cea ce are sa mergem la ea cand ne permite ocazia si ca varsator am sa ma refer mereu la viitor, sunt obsedat de optimare am pierdut o fata enorm de activa care ne a postat saptamanal 1-3 poze noi chiar si mini video-clipuri si ne scria zilnic ceva frumos. stiu poate este doar un forum cacacios cu o adunare de barbati plichtisiti dar si noi avem un minim de nevoii vrem sa cunoastem fetele pe care le vizitam si mai bine.

oricum daca era andrea mai activa pe aici in ultimile 3 lunii eram primul sa o propuna pentru top ca eu ca client am avut de fiecare data experiente placute, ba chiar am vrut sa o vizitez ieri numai ca roxana cu tatuajele ma futut de ma rupt si am mers acasa ca un mos.

 

Sunt vreo doua si cred ca le cam stiii !!

 

bine ai revenit andrea, poate totus iti ei un pic de timp pentru noi ca eu nu cred ca forumul este o sursa proasta pentru clientii noi si sa merita sa ai o voce acolo unde sa discuta/vorbeste despre tine. :kiss2

 

Permiteți-mi sa va explic din ce motiv nu sunt activa pe forum. Nici nu am timp pentru a comenta aici și dacă as avea cu siguranță nu mi-aș permite sa îl irosesc pentru acest forum. Apreciez faptul ca sunteți mulțumiți de serviciile pe care le ofer. Mi-am făcut un cont nou deoarece pierdusem parola de la cel vechi. Va doresc o seara plăcută

  • Like 1
Link spre comentariu

o fii ele dar chestia asta nu poate sa fie optimul, eu ca utilizator destul de activ im doresc chiar la fetele din top sa pot comunica cu ele sa mai faca o poza expre pentru noi sa ne mai manipuleze mental cu cea ce are sa mergem la ea cand ne permite ocazia si ca varsator am sa ma refer mereu la viitor, sunt obsedat de optimare am pierdut o fata enorm de activa care ne a postat saptamanal 1-3 poze noi chiar si mini video-clipuri si ne scria zilnic ceva frumos. stiu poate este doar un forum cacacios cu o adunare de barbati plichtisiti dar si noi avem un minim de nevoii vrem sa cunoastem fetele pe care le vizitam si mai bine.

oricum daca era andrea mai activa pe aici in ultimile 3 lunii eram primul sa o propuna pentru top ca eu ca client am avut de fiecare data experiente placute, ba chiar am vrut sa o vizitez ieri numai ca roxana cu tatuajele ma futut de ma rupt si am mers acasa ca un mos.

 

 

bine ai revenit andrea, poate totus iti ei un pic de timp pentru noi ca eu nu cred ca forumul este o sursa proasta pentru clientii noi si sa merita sa ai o voce acolo unde sa discuta/vorbeste despre tine. :kiss2

 

E absolut imposibil sa inteleg ce ai vrut sa spui . Din toata postarea reiese ca esti un mos ,poate te mai gandesti putin si ne spui ca esti si prost!!

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

o fii ele dar chestia asta nu poate sa fie optimul, eu ca utilizator destul de activ im doresc chiar la fetele din top sa pot comunica cu ele sa mai faca o poza expre pentru noi sa ne mai manipuleze mental cu cea ce are sa mergem la ea cand ne permite ocazia si ca varsator am sa ma refer mereu la viitor, sunt obsedat de optimare am pierdut o fata enorm de activa care ne a postat saptamanal 1-3 poze noi chiar si mini video-clipuri si ne scria zilnic ceva frumos. stiu poate este doar un forum cacacios cu o adunare de barbati plichtisiti dar si noi avem un minim de nevoii vrem sa cunoastem fetele pe care le vizitam si mai bine.

oricum daca era andrea mai activa pe aici in ultimile 3 lunii eram primul sa o propuna pentru top ca eu ca client am avut de fiecare data experiente placute, ba chiar am vrut sa o vizitez ieri numai ca roxana cu tatuajele ma futut de ma rupt si am mers acasa ca un mos.

 

 

bine ai revenit andrea, poate totus iti ei un pic de timp pentru noi ca eu nu cred ca forumul este o sursa proasta pentru clientii noi si sa merita sa ai o voce acolo unde sa discuta/vorbeste despre tine. :kiss2

ce ne mai place sa plangem dupa fetele care s-au retras...important e sa(le) fie bine cu sau fara noi.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

tot asa esti rasa la pasarica, cu forma?

nu mai este asa ....a fost unul hamesit rau i-a dat niste limbi din alea late moldovenesti si i-a stricat forma ...bucura-te insa ca pasarica a ramas tot acolo noroc ca era rasa ca altfel zbura si ea saracuta ca a tras o sperietura de s-a inrosit de tot

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

nu mai este asa ....a fost unul hamesit rau i-a dat niste limbi din alea late moldovenesti si i-a stricat forma ...bucura-te insa ca pasarica a ramas tot acolo noroc ca era rasa ca altfel zbura si ea saracuta ca a tras o sperietura de s-a inrosit de tot

 

:laugh2      :beex2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...