Sari la conținut

Andreea sex total 0785883276


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
Acum 6 ore, mihailct a spus:

Pai...sa ne închidem și noi in circuit zic...că este păcat altfel...🙃😁

sa revina, dar doar daca are chiar chef de futai ca am fost la ea cam de 5 ori si de 3 ori ma dezamagit rau statea intinsa ca vaca si sa uita la un soap made in turcia, foarte naspa, doar capatana mea obsedata de futai ma ajutat atunci dar acum dupa atatea vizite la fete diferite cred ca nu mai mergeam inca de 2 ori sa ma conving ca nu este bine la cap tanti

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 3 minute, mihailct a spus:

Pai era cu gândul la iubi nu la futai...poate sa mai copt între timp...cine știe ...dar este buna de calarit...din ce am văzut...o așteptăm la un test 🥳🥳🥳💪💪💪

Testul sa fie off road?😁😁😄😄

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 10 ore, scarlxxrd a spus:

sa revina, dar doar daca are chiar chef de futai ca am fost la ea cam de 5 ori si de 3 ori ma dezamagit rau statea intinsa ca vaca si sa uita la un soap made in turcia, foarte naspa, doar capatana mea obsedata de futai ma ajutat atunci dar acum dupa atatea vizite la fete diferite cred ca nu mai mergeam inca de 2 ori sa ma conving ca nu este bine la cap tanti

Au apus vremurile alea cand facea oralul ala deep smecher si uneori si neintrebata, anal etc cam de cand statea pe tomis la usa aia cu boabe de cafea

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...