Sari la conținut

Andreea sex total 0785883276


Postări Recomandate

Locația este in spate la hotel Dobrogea. La vila tonis. 100 fin 200h. După o pauza buna de relaxare psihică sunt fresh acum. Mi-am schimbat atitudinea dragilor. Va aștept cu drag â¤â¤

Sa-ti dea Dumnezeu sanatate 😂😂😂

Bine ai revenit !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -295
  • Oras:CONSTANTA
  • Oras:CONSTANTA

Tot meniul pls...cu anal la bucata/oră etc.

 

Locația este in spate la hotel Dobrogea. La vila tonis. 100 fin 200h. După o pauza buna de relaxare psihică sunt fresh acum. Mi-am schimbat atitudinea dragilor. Va aștept cu drag ❤❤

Link spre comentariu
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta
  • Telefon: 07 noi doi
  • Oras:constanta

Buna dragilor. Am revenit in constanta. Numărul meu 0725175395. Va aștept cu drag. Pupici ❤❤❤

Activeaza si tu te rog whatsapp pe numarul asta
Link spre comentariu

Am fost la fata cand statea la ciresica cu colega minion.

Are poze reale si corp frumos dar are atitudine de sictir fara chef fara nimic am fost de 2 ori pe tru ca are corp frumos.

Oral mecanic

Normal ok dar fara implicare

Anal adanc fara multe comentari

150/300

Daca schimba atitudinea ar fi buna de tot e frumoasa are corp misto face anal si daca vrea face si oral adamc de tot dar e cam

Plictisita si mecanica, acum ca a revenit nu stiu cam ar fi, spune ca are chef si atitudine buna dar nu stiu daca o spune doar ca sa trage clienti din mou sau e adevarat.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost la fata cand statea la ciresica cu colega minion.

Are poze reale si corp frumos dar are atitudine de sictir fara chef fara nimic am fost de 2 ori pe tru ca are corp frumos.

Oral mecanic

Normal ok dar fara implicare

Anal adanc fara multe comentari

150/300

Daca schimba atitudinea ar fi buna de tot e frumoasa are corp misto face anal si daca vrea face si oral adamc de tot dar e cam

Plictisita si mecanica, acum ca a revenit nu stiu cam ar fi, spune ca are chef si atitudine buna dar nu stiu daca o spune doar ca sa trage clienti din mou sau e adevarat.

îmi cer scuze, nu știu când ai venit tu la mine. Este adevărat ca mai am și eu momente proaste, pentru ca după cum vezi sunt tot om ca toată lumea, nu sunt vreo păpușa sa fiu fără griji și probleme tot timpul. Toți cei care ma cunosc și m-au vizitat știu faptul ca prețul care l-ai specificat tu este fals. Încerc din toate puterile sa fiu ok cu toată lumea. Te pup
  • Like 1
Link spre comentariu

Pretul cand am fost la tine atat a fost nu tin minte cand exact. Eu te inteleg sinte cred ca na oameni suntem dar cand nu esti bine nu face programari ca omu care vine na are vina sa plateste si sa nu primeste ce i sa promit si cum trebuie, in rest esti ok frumoasa cu un corp frumos si ce oferi e ok mai ales daca schimbai putin atitudinea erai si pentru top

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Va salut! 👋

 

Am fost și eu la gagica asta și tot ce pot spune este ca se merită per total. Nu o cunosc dinainte, pe când a mai activat, deci nu pot să fac o comparație, așa că să trec la recenzie.

 

Modalitate de contact, apel. Vorbit, programat, ajuns în zona o suna ma îndrumă la subsolul vilei intru, ea era goala pușcă ðŸ˜, ma invită în dormitor și stabilesc "ședința" pentru o finalizare și ne apucam de treabă. Am venit pregătit, nu am avut nevoie de duș, gagica era sigur pregătită, pentru ca nu am simțit niciun miros sau probleme cu igiena pe tot parcursul întâlnirii.

 

ÃŽncepe cu un oral neprotejat, făcut destul de ok, deep, atenție la sateliți, ma joc și eu puțin cu ea, bag botul la savarina, sâni, mai un sărut, trece ea iar la oral și după băgăm caciulita și ii dam cu normal pe la spate (aici ai ce sa vezi, un fund mare și mișto) geme plăcut, da ușoare contre, finalizez în balon, curățat, echipat și plecat acasă.

 

Acum notele:

 

Oral: 9 atenta la sateliți

Normal: 9

Anal încă nu face, dacă făcea alegeam să stau o oră

Gfe: 8, nu prea vorbăreață, dar nici nu am avut când la o finalizare

Corp: 9 cel din poze, sânii moi la atingere, fund plăcut, aici este piesa de rezistență

 

Cadou 150

 

De revenit când baga și anal în meniu.

Salutare și dacă am omis ceva, Sorry ðŸ™

  • Like 1
Link spre comentariu

Va salut! 👋

 

Am fost și eu la gagica asta și tot ce pot spune este ca se merită per total. Nu o cunosc dinainte, pe când a mai activat, deci nu pot să fac o comparație, așa că să trec la recenzie.

 

Modalitate de contact, apel. Vorbit, programat, ajuns în zona o suna ma îndrumă la subsolul vilei intru, ea era goala pușcă ðŸ˜, ma invită în dormitor și stabilesc "ședința" pentru o finalizare și ne apucam de treabă. Am venit pregătit, nu am avut nevoie de duș, gagica era sigur pregătită, pentru ca nu am simțit niciun miros sau probleme cu igiena pe tot parcursul întâlnirii.

 

ÃŽncepe cu un oral neprotejat, făcut destul de ok, deep, atenție la sateliți, ma joc și eu puțin cu ea, bag botul la savarina, sâni, mai un sărut, trece ea iar la oral și după băgăm caciulita și ii dam cu normal pe la spate (aici ai ce sa vezi, un fund mare și mișto) geme plăcut, da ușoare contre, finalizez în balon, curățat, echipat și plecat acasă.

 

Acum notele:

 

Oral: 9 atenta la sateliți

Normal: 9

Anal încă nu face, dacă făcea alegeam să stau o oră

Gfe: 8, nu prea vorbăreață, dar nici nu am avut când la o finalizare

Corp: 9 cel din poze, sânii moi la atingere, fund plăcut, aici este piesa de rezistență

 

Cadou 150

 

De revenit când baga și anal în meniu.

Salutare și dacă am omis ceva, Sorry ðŸ™

Bv ție✌ï¸âœŒï¸âœŒï¸dar am o întrebare..ai dat 150 că ai vrut tu sau ți a cerut ea? Că din cate vad mai sus tariful este 100/200...?
  • Like 1
Link spre comentariu

Salut: 🙠asa mi-a cerut așa i-am dat. Ce-i drept eu acum vad prețul de mai sus, ca a postat. :)) eu am citit doar ca a revenit. Greșeala mea.

Am înțeles..a încercat..a reușit..bila neagră pentru ea..nu respectă ce a spus..asta este..daca a meritat macar nu ai ce regreta..ciocane tari
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Am înțeles..a încercat..a reușit..bila neagră pentru ea..nu respectă ce a spus..asta este..daca a meritat macar nu ai ce regreta..ciocane tari

Treaba aia se numeste japca ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Locația este in spate la hotel Dobrogea. La vila tonis. 100 fin 200h. După o pauza buna de relaxare psihică sunt fresh acum. Mi-am schimbat atitudinea dragilor. Va aștept cu drag ❤❤

Finalizarea orala este inclusa in pret sau platim extra?

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator almitak1
Reputație: 0

Pana la urma cum ramane cu analul? Ne putem intelege in vreun fel?

A zis pe pagina precedenta: ”Momentan nu fac anal, dar o sa va anunț aici când voi începe din nou sa fac și anal” 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...