Sari la conținut

Andreea sex total 0785883276


Postări Recomandate

  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Crezi ca toti cei de pe forum sunt seriosi???

 

Nu tati, daca spune la tel ca e ok si ca ajunge in 10 min, ii specifici ca daca intarzie acolo un 5 10 min sa te anunte altfel intelegerea pică!

Banuiesc ca o pierdere de 10 min dupa un client nu implica o pierdere prea mare si mai banuiesc ca nici la tine nu e "banda rulanta" cu 15-20 clienti pe zi!

Mai ales tu.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Ar trebui?vine Freddy dupa mine?

Freddy doar zgîriie o leacă la fingering...Doamni fereşti fisting...da sa nu deie azi vrun neam di traista iesit ricent din papuşoi si sați strişi primăvara si scaunele !

 

:))))))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Freddy doar zgîriie o leacă la fingering...Doamni fereşti fisting...da sa nu deie azi vrun neam di traista iesit ricent din papuşoi si sați strişi primăvara si scaunele !

 

:))))))

 

:))) Amelico pe asta cu " neam di traista iesit ricent din papusoi" n-o inteleg. Putin mai pe intelesul meu se poate? :))

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

tipa OK

servicii OK

comunicare OK

preturi OK

locatie OK

de venit si revenit ...eu deja am vizitat-o de 2 ori

numai sa nu si-o ia in cap dar pare fata isteata asa ca nu cred....daca nu ar fi prea repede AS INTRODUCE-O LA TOP...cred ca zilele astea daca nu este cea mai vizitata sigur despre ea se vorbeste cel mai mult

Hm....alt caz gen deliaclaudia!?!?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cetatea Tomis
  • Oras:Cetatea Tomis

Scuipa ân sîni di 3 ori si baga o poza ku gugoasa si iesti protijata di tăti relili !!!

 

:)))))))

Daca scuipa prea tare pe țațele alea, mi-e ca sigur o sa i se întâmple ce nu își dorește.

Mai ales dacă pune și poza, sigur ii face micul gangstarr o colonoscopie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

amelico, andreea este putin cam pudica in privinta pozelor nud, crezi ca nu m-am oferit sa o ajut zilele trecute?din pacate nu am reusit sa o conving deloc.

Obi...io âncierc so ajut pi fată...ka si tini. O poza faşi cît 1000 di cuvinti...si ia poa sa se inspire dila coliejele iei di succies di acilea. Ântrun final...doar ia dicidi. Dara marketingu ie acielasi. Ka iei la cunostinta, ti aliniezi la cerinta peței...ie doar diferenta ântre o fata adaptiva...si una cari rămîne ân turma. Dak iesti pudica...poi asta nui o aliejere buna di job !!!

 

;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Obi...io âncierc so ajut pi fată...ka si tini. O poza faşi cît 1000 di cuvinti...si ia poa sa se inspire dila coliejele iei di succies di acilea. Ântrun final...doar ia dicidi. Dara marketingu ie acielasi. Ka iei la cunostinta, ti aliniezi la cerinta peței...ie doar diferenta ântre o fata adaptiva...si una cari rămîne ân turma. Dak iesti pudica...poi asta nui o aliejere buna di job !!!

 

Amelico Amelico ce-mi faci tu mie :))

 

;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...