Sari la conținut

Postări Recomandate

Eu nu am incercat sa.mi vand abdomenul pe cand tu te folosesti de poze false și de recenzii false,si cand ajunge omul la tine nu stie cum sa o taie.Porti oameni pe drum degeaba.Un om normal la cap nu te.ar fute nici daca l.ai plati tu.SCHIMBA MESERIA CA NU E PENTRU TINE.

Link spre comentariu

Eu nu am incercat sa.mi vand abdomenul pe cand tu te folosesti de poze false și de recenzii false,si cand ajunge omul la tine nu stie cum sa o taie.Porti oameni pe drum degeaba.Un om normal la cap nu te.ar fute nici daca l.ai plati tu.SCHIMBA MESERIA CA NU E PENTRU TINE.

Asta e parerea ta ,a domnului negociator care 5 zile la rand te-ai rugat de reducerea de 50 lei.Cum imi aduc aminte de tine?in aproape 2 sapt de cand sunt in bistrita au plecat 2 clienti de la mine,tu si inca un domn care a revenit ulterior si har domnului recenziile mele nu sunt mincinoase ,de aceea am fost si propusa la vot pt matura anului 2018 .Critica serviciile mele ,cat despre poze nu ti am aratat formele si sti de ce?pt ca am dreptul sa-mi selectez clientii iar pe tine oricum te dadeam afara pt ca nu imi plac negociatorii.Iti doresc o duminica frumoasa si lasa balivernele la adresa mea ,cat despre meserie am una care nici prin gand nu iti trece,de aceea stiu sa va citesc din priviri si dupa cum vorbiti.Tu nu ai fost in stare sa articulezi 3 cuvinte si mai vb de atitudine si de dictie.

Link spre comentariu

Din cate stiu eu o femeie ajunge fără dinti in gura daca e grav neîngrijită pe terenul lung sau la adânci bătrânețe în unele cazuri.in ambele nu e cazul sa fie o femeie care să încânte.du.te în amarul tau si lasa in meseria asta femei care au ceva de spus.

Link spre comentariu

Cand te va lauda unul din Bistrița revin cu scuze,până te lauzi singura nu o sa convingi pe nimeni.

Am avut forumisti din bistrita dar este decizia lor daca scriu recenzii sau nu ,eu nu oblig pe nimeni sa scrie asa cum ai spus tu ca recenziile mele sunt scrise la comanda.Nu ma laud singura ,nu sunt genul ,intodeauna sunt lucruri noi de invatat.Ai facut referire la dantura mea ,da recunosc am probleme cu dintii dar dupa cum am spus imi lucrez la dinti ,am implanturi pe partea de sus si astept vindecarea locurilor .Imi pare rau ca trebuie sa ma cert cu tine sau cu altii ,dar atata timp cat nu ma cunosti ,nu ai stat sa socializezi cu mine 5 minute nu imi poti spune ca nu am atitudine si dictie.

Link spre comentariu

Nu este recenzia mea,am muncit cu o fata acu 2 ani si este recenzia ei.Doar nr de telefon este al meu.Recenzii puteti gasi pe sectiunea Baia Mare ,nr de tel din topic este   

0727607358
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...