Sari la conținut

Doar un topic cu poze cu Rândunica


Postări Recomandate

  • Oras:Unde's pizde cu mâncărimi
  • Oras:Unde's pizde cu mâncărimi

La poza aia cu gaoaza se vad cam multe bubițe pe fund și celulita puternica. Dar corpul pare ca merita o maciuca...cat de cât... Nu excelează.

 

Niste preturi nu vad. Cat e numarul? Cât e ora? Și în ce zona e?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Nimeni nu-i perfect.

La poza aia cu gaoaza se vad cam multe bubițe pe fund și celulita puternica. Dar corpul pare ca merita o maciuca...cat de cât... Nu excelează.

Niste preturi nu vad. Cat e numarul? Cât e ora? Și în ce zona e?

Du-te acasa!

Du-te tare pana nu iti explic eu cum sta treaba cu maciuca...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Unde's pizde cu mâncărimi
  • Oras:Unde's pizde cu mâncărimi

Și de ce s-a umflat tarata în tine și dai negativ??? Ca ți-am spus ca ești plina de celulita și ai bucile pline de bube???

Aici va evaluam ca pe marfa, nu e loc de aere de dive ca ești departe de asa ceva.

Nu e vina mea ca toți la terminații si lăbarii de profesie divinizeaza orice coarda le apare în fata ochilor.

 

Și ai grija cu amenințările ca s-ar putea sa te arzi rău de tot oricâtă încredere ai avea tu în ðŸŸðŸ ðŸ¡. Mereu coardele proaste și tupeiste baga baietzashii la belele și lucrări la procuratura.

 

😉😉😉

 

 

 

 

Nimeni nu-i perfect. Du-te acasa!

Du-te tare pana nu iti explic eu cum sta treaba cu maciuca...

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Din ce am observat eu direct la Randunica ( am fost de mai multe ori) , intotdeauna arata bine la fata si corp.

Nu am studiat-o cu lupa sau sa o masor etc.

Este foarte ingrijita si voi vreti cu toate acestea top model.

Piele fina si pussy curata.

Mai rar asa ceva.

Daca vrei respect , ofera.

Ce te costa sa fii amabil si politicos ?

In fond daca un barbat este neingrijit si needucat i se arata usa.

La fel daca dama nu este pe gustul lui , se scuza si pleaca.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Aici va evaluam ca pe marfa, nu e loc de aere de dive ca ești departe de asa ceva.

Nu e vina mea ca toți la terminații si lăbarii de profesie divinizeaza orice coarda le apare în fata ochilor.

 

Indraznesc sa sper ca intre labarii de profesie pe de-o parte - si "durii" care se lauda cum triaza ei femeile ca pe vite, scuipand cu dispret pe ele, exista si oarece clasa de mijloc - oameni (mai mult sau mai putin)... normali...?  :blush:

 

Corect, tu ai spus doar ce ai vazut in poza, dar se putea gasi o exprimare mai putin "din topor".

Tu ai luat-o asa, ea-i mai impulsiva din putinul cat o stiu eu (exclusiv online ma refer)... si uite asa incep toate razboaiele pwlii mele. Istoria ultimilor 5 ani de forumeala pe aici, cuprinsa in 2-3 postari :)

 

Pe de alta parte, cu scuzele de rigoare, personal nu-s 100% convins ca, la randul tau, nu faci parte din "clone wars" cu scopul expres de a trolla / flame-ui, asa ca discutia s-ar putea sa fie gratuita...

 

:beex2

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...