Sari la conținut

Alina 25 ani Dristor - 0727525886


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dristor, noua in zona ta,

buna, ma numesc Alina, am 25 de ani, te astept in locatia mea curata si discreta pentru un masaj de neuitat, ofer masaj de relaxare domnilor manierati si cu bun simt. Suna-ma si nu vei regreta.

50 lei 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am vazut anuntul pe anuntul.ro si avand o slabiciune pt tipele roscate si mai ales skinny am pus mana pe telefon si am sunat.
Mi-a comunicat serviciile si am stabilit o intalnire in aproximativ 20 de minute. Am ajuns la ea,in zona dristor fix langa gura de metrou dristor 2,
faimosul bloc de garsoniere,am sunat la interfon si am urcat(este un nene portar/paznic pe acolo dar nu te intreaba nimic,isi vede de treaba lui).
Tipa nu sunt sigur ca este si cea din poze(insa e posibil sa fie,daca pozele sunt mai vechi),insa arata destul de ok,undeva pe la 1.65/70 45-50kg
si bronzata natural,are un tatuaj pe antebrat cu numele ei in caz de il uita(a zis ca a mai lucrat pe la alba iulia in caz de a vizitat-o cineva pe
acolo si isi aminteste de ea si tatuajul ei dp antebrat) iar sanii sunt  f frumosi,ai zice ca are o pereche mica de silicoane insa se pare ca sunt plini
cu lapte caci este si mamica deci daca treceti pe la ea aveti grija sa nu strangeti prea tare :))
Actiunea a debutat cu un sex oral protajat(la alegerea mea insa se poate si neprotejat) efectual soft si ajutata un pic de mana iar mai mult de jumatate
nu ii incapea in gura deoarece...are gura mica,fara atentie la zonele adiacente,dupa am trecut la sex normal unde schimbat cateva pozitii si am finalizat
in balonas dupa am fost sa fac un dush si ne-am asezat sa mai discutam un pic iar intre numere m-am jucat cu pasarica ei unde mi-a mai si alunecat
un deget fara comentarii din partea ei si dupa  mi-a atras atentia ca trece timpul si asa ca am trecut la treaba unde am schimbat cateva pozitii fara
comentarii din partea ei si am finalizat din nou in balonas. Pe tot parcursul actiunii s-a umezit natural,nu a fost nevoie de lubrifiant.
si acum partea aia cu notele:
-locatia : 8,curat in casa,curat la dus,vreo 2 geluri de dus,prosoape curate destul de mari insa nu avea papuci pe acolo :)
-oral : 5-6,destul de slabut,se ajuta prea mult de mana si nu acorda atentie zonelor adiacente.
-sex normal :as zice un 7 deoarece nu refuza nici o pozitie insa nici nu se misca intr-un mod deosebit cand ajunge in o anumita pozitie
-GFE : 6,deoarece no fk si nu e genul lipicioasa,e suficient de prezenta incat sa-si faca treaba si cam atat.
-igiena : 7,nu am simtit nici un miros suspect insa nu era proaspat rasa/epilata la pasarica deoarece cam avea ceva par pe acolo(gen crestere de 1sapt)
-pretul : 150 de ron pt 1 ora.
 

post-65963-0-60621600-1522347994_thumb.png

post-65963-0-34773700-1522348000_thumb.png

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:jungla
  • Oras:jungla

https://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/dristor-noua-in-zona-ta-ofer-masaj-de-relaxare-domnilor-generosi-te-astept-in_47833941.html?l=45f47ad80e557ebb7fdc69c96ddc3a10

 

Dristor, noua in zona ta   0727525886

 

ofer masaj de relaxare domnilor generosi, te astept in locatia mea curata si discreta. Nu raspund la sms si privat,suna-ma si nu vei regreta

 

 

https://stor192067641.anuntul.ro/media/foto/imgs/2017/11/24/192067651.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Am fost sambata la domnita din anunt, halat 50 lei / 15 min (!)/finalizare. Fata este o tigancusa frumusica, vopsita roscat, supla, curata, parfumata discret. Sanii sunt foarte frumosi, ca niste mere, tari si cu sfarcuri erecte, pasarica micuta, cu labii micute, fara sa fie negre ca la alte fete de etnie, fundulet rotund, ce sa mai spun, o fata atragatoare. Are o operatie de cezariana, dar este cusuta artistic, frumos. Oral NP, fara CIM, dar fara artificii, usoare atingeri cu dintisorii, corectate la cerere. Normal destul de bun, fara alte contributii, sta cum o pui, geme usor, cred ca natural, dar cine poate sti... Am vrut sa finalizez oral in prezervativ, dar nu a reusit, ca imi dau drumul mai greu, dupa care a inceput sa spuna ca trece timpul, ca finalizarea este doar 15 min.

Ca sa nu fie prea stresant, desi initial am vrut sa-i mai dau niste bani si sa faca treba fara stresul banilor, am renuntat, si am zis ca sa termine manual. Surpriza ei a fost finalizarea exploziva, pana pe pereti, a zis ca asa ceva n-a vazut pana acum! Am descris acest amanunt ca sa arat ca este frumoasa si eram foarte excitat si incarcat datorita ei. Nu am facut dus nici inainte nici dupa, dar sunt conditii destul de bune.

Notele intre 7 si 8, este potrivita pentru o descarcare rapida, e frumoasa dar nu incearca sa te atraga, doar te lasa sa te bucuri de rotunjimile ei, daca ar fi mai lipicioasa ar fi o varianta buna.

Locatia este cunoscuta, Dristor 2 la biblioteca, locatie potrivita pentru astfel de activitati. Sa auzit numai de bine!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Update. Acum e colega cu Claudia222 la Universitate. Recenzia de mai sus a ramas de actualitate, fata e frumusica si e de incercat pentru fanii slim-ului, piesa de rezistenta - sanii. S-a modificat halatul, lucreaza la aceleasi tarife ca ale claudiei, 100/200, dar fara CIM.

Pe mine m-au invitat fetele si la un trio, dar am declinat. Spor!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...