Sari la conținut

Poveste!


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Gherla
  • Oras:Gherla

"Coincidenta" face si sa menționeze idiotul despre mine, după ce primeste felicitări pentru initiativa lui de doi lei de la proasta de Delia... Niste fraieri! Pff, altceva nu stiu sa facă...curve proaste!

Corect gramatical :) I DON,T GIVE A FUCK :) IA ZI CE FACI ASTAZI :) EU TRICOTEZ UN PULOVER IN MEMORIA LUI PICON
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

"Coincidenta" face si sa menționeze idiotul despre mine, după ce primeste felicitări pentru initiativa lui de doi lei de la proasta de Delia... Niste fraieri! Pff, altceva nu stiu sa facă...curve proaste!

Unde era curva deșteaptă ! In locul tau mi-aș fi văzut de treabă ...

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Unde era curva deșteaptă ! In locul tau mi-aș fi văzut de treabă ...

Vistantric e super desteapta.Dupa 25 de ani de prostitutie a ajuns o "Diva" cu creierii facuti praf,chilotii rupti in cur si lesinata de foame.

Curvele destepte din generatia ei,azi au o familie,o viluta,o masinuta,un business...........

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Vistantric e super desteapta.Dupa 25 de ani de prostitutie a ajuns o "Diva" cu creierii facuti praf,chilotii rupti in cur si lesinata de foame.

Curvele destepte din generatia ei,azi au o familie,o viluta,o masinuta,un business...........

Păcat...mare păcat . Ia-o sub aripa ta părinte și adu o pe calea cea dreaptă
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Păcat...mare păcat . Ia-o sub aripa ta părinte și adu-o pe calea cea dreaptă

Nici Preafericitul, nici Sanctitatea sa, nu mai pot face nimic pentru ea! E un caz pierdut.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nici Preafericitul, nici Sanctitatea sa, nu mai pot face nimic pentru ea! E un caz pierdut.

Eu i am zis că îi dau o proteza să vadă cum e cu dinți în gura dar dacaa m-a refuzat ,ce sa fac ... Să fie în bafta ei,zic !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"Coincidenta" face si sa menționeze idiotul despre mine, după ce primeste felicitări pentru initiativa lui de doi lei de la proasta de Delia... Niste fraieri! Pff, altceva nu stiu sa facă...curve proaste!

Fă curvo destepta, iar te iei gura in pula ?

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Cu ce ma linguseste?  :slap2

Ura asta ma indoiesc ca te ajuta la ceva...

Obserca ca se pot duce discutii civilizate intre fosti rivali. 

Da' ce sa stii tu? Si peste 3 ani cred ca aceleasi penibilitati o sa scrii...

 

In creierasul tau neted. mult prea mic si nedezvoltat pentru un fizicu tau, cuvintele si notiunile par sa aiba sensuri diferite fata de cele universal acceptate. Tot acolo, tu te visezi 'poeta', dupa cum te-a periat mosul cu bibeloul.

 

Vânătorul de puli în cur, care se visează un fel de Buffalo Bill al forumului, dar care este de fapt, un Buffalo Bulă.

Îi acuză pe alții de agresivitate și mojicie, dar intră pe acest topic cuminte, unde se glumește pașnic și îl inflamează.

Păi, să nu-i dăm noi muie cu lopata? Ia mai muiți-l măi! Hăăăi...hăi!

 

Grobian batran, ce ai tu sub chelie chiar nu pricepe ca nimeni nu-ti mai crede istericalele si bocetele ipocrite? Lasa baile de multime, tu esti doar propria-ti victima. Si a naturii, intr-o anumita parte.

 

Ce sa faci,n-avem ce face ..

 

Ce 'comision' le mai percepi 'colegelor'? Merge afacerea?

 

Vistantric e super desteapta.Dupa 25 de ani de prostitutie a ajuns o "Diva" cu creierii facuti praf,chilotii rupti in cur si lesinata de foame.

Curvele destepte din generatia ei,azi au o familie,o viluta,o masinuta,un business...........

 

Salut, Mos Izmana! Comment allez-vous? Mai furi sticle cu vin de pe la manastirile unde muncesti ca zilier?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

 

 

Ce 'comision' le mai percepi 'colegelor'? Merge afacerea?

 

 

 

Nu ți-o incerca cu mine că nu îți merge . Daca nu te-am deranjat cu nimic, nu ți-am adresat nici macar 1 vorba ,pentru ce te bagi in seama de-a-npulea ?

Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Nu ți-o incerca cu mine că nu îți merge . Daca nu te-am deranjat cu nimic, nu ți-am adresat nici macar 1 vorba ,pentru ce te bagi in seama de-a-npulea ?

 

Mi-ar placea ca - atunci cand mi te adresezi - sa lasi limbajul de mahala, unde, evident, ai crescut. Detest proxenetii/matroanele si celelalte jeguri umane care-i ajuta sa exploateze si sa distruga niste copile, care nu au educatia si accesul la informatie pentru a sti sa se fereasca de voi.

Acum ca am lamurit asta, raspunde: ce 'comision' le mai percepi 'colegelor' tale?

 

Link spre comentariu

Mi-ar placea ca - atunci cand mi te adresezi - sa lasi limbajul de mahala, unde, evident, ai crescut. Detest proxenetii/matroanele si celelalte jeguri umane care-i ajuta sa exploateze si sa distruga niste copile, care nu au educatia si accesul la informatie pentru a sti sa se fereasca de voi.

Acum ca am lamurit asta, raspunde: ce 'comision' le mai percepi 'colegelor' tale?

 

Miskinel ,vezi ca ar trebui sa intri si de pe contul celalalt.

 

L-ai neglijat cam mult 

 

Ai de pula mea :)))))))

  • Like 1
  • Minus 14
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mi-ar placea ca - atunci cand mi te adresezi - sa lasi limbajul de mahala, unde, evident, ai crescut. Detest proxenetii/matroanele si celelalte jeguri umane care-i ajuta sa exploateze si sa distruga niste copile, care nu au educatia si accesul la informatie pentru a sti sa se fereasca de voi.

Acum ca am lamurit asta, raspunde: ce 'comision' le mai percepi 'colegelor' tale?

 

Ți-ar plăcea ...bine spus.

 

In primul rând , nu știu ce tot aiurești aici .

In al doilea rând ,te rog foarte politicos să îți vezi de farfuria ta și să lași aerele de superioritate cu mine ,că nu ține . Prostii de-astea se făceau acum 10 ani in urma . Încearcă să mai evoluezi .

 

In al treilea rând,nu am luat niciodată nimănui comision , nu am avut colege și nici nu voi avea / lua vreodată !

 

Altceva ?! Cu ce te mai pot ajuta dle vânător ?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Miskinel ,vezi ca ar trebui sa intri si de pe contul celalalt.

 

L-ai neglijat cam mult 

 

Ai de pula mea :)))))))

Omul e de la DIICOT,ce știi tu 😂😂
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Miskinel ,vezi ca ar trebui sa intri si de pe contul celalalt.

 

L-ai neglijat cam mult 

 

Ai de pula mea :)))))))

 

Fugi de-aici, natafleata! Auzi, da' niste pastilute pentru paranoia de ce nu ti-au dat cat te-au tinut internat?

 

Ți-ar plăcea ...bine spus.

 

In primul rând , nu știu ce tot aiurești aici .

In al doilea rând ,te rog foarte politicos să îți vezi de farfuria ta și să lași aerele de superioritate cu mine ,că nu ține . Prostii de-astea se făceau acum 10 ani in urma . Încearcă să mai evoluezi .

 

In al treilea rând,nu am luat niciodată nimănui comision , nu am avut colege și nici nu voi avea / lua vreodată !

 

Altceva ?! Cu ce te mai pot ajuta dle vânător ?

 

Minti! Ca orice proxenet/matroana. Sunt dovezi (si) pe forum. Acum, sunt convins ca mosul cu bibelou' - protectorul/fanul tau pe forum - o sa-ti sara in aparare si o sa se jure pe doctoratul lui ca nu minti.

In rest, nu pot sa nu observ ca esti semi-analfabeta, dar te amagesti ca tupeul de mahala si agresivitatea tin locul argumentelor sau al dialogului.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Fugi de-aici, natafleata! Auzi, da' niste pastilute pentru paranoia de ce nu ti-au dat cat te-au tinut internat?

 

 

 

Minti! Ca orice proxenet/matroana. Sunt dovezi (si) pe forum. Acum, sunt convins ca mosul cu bibelou' - protectorul/fanul tau pe forum - o sa-ti sara in aparare si o sa se jure pe doctoratul lui ca nu minti.

In rest, nu pot sa nu observ ca esti semi-analfabeta, dar te amagesti ca tupeul de mahala si agresivitatea tin locul argumentelor sau al dialogului.

Pune acele dovezi la bătaie atunci !

Care mos?Scumpete,eu nu am nevoie de apărători/avocați , mă descurc singura cu oameni de genul tau.

 

Cauta-ma maine că astăzi nu sunt acasă ,te rog !

Link spre comentariu

Fugi de-aici, natafleata! Auzi, da' niste pastilute pentru paranoia de ce nu ti-au dat cat te-au tinut internat?

 

 

Minti! Ca orice proxenet/matroana. Sunt dovezi (si) pe forum. Acum, sunt convins ca mosul cu bibelou' - protectorul/fanul tau pe forum - o sa-ti sara in aparare si o sa se jure pe doctoratul lui ca nu minti.

In rest, nu pot sa nu observ ca esti semi-analfabeta, dar te amagesti ca tupeul de mahala si agresivitatea tin locul argumentelor sau al dialogului.

Da auzi .......cand mai copiezi din nou cuvant cu cuvant glumele lu Miskin si apoi zici ca nu esti el SENILITATE mica ce esti  =))

  • Like 1
  • Minus 14
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...