Sari la conținut

Poveste!


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Auzi, da' tu nu stii ca esti matroana si ca luai 'comisioane', ce dovezi iti trebuie?

 

 

 

 

 

Eu ți-am mai spus o data ce sa faci ,nu mai repet .

Când o să ai dovezi că ceea ce spui tu este real și nu aberezi că un nebun ,atunci discutam ...

Ia o linguriță de haloperidol sa te calmezi !

 

Care tupeu ? Că mă apăr in fata unui om bolnav mintal ,înseamnă că am tupeu ?

Mă opresc aici . Nu are rost sa dezbat un subiect cu un om dependent de haloperidol.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Despre faptul ca nu intelegi gluma nu trebuie sa ne spui nimic ...se stie

 

Daca nu esti cuminte imi scot pula din gura ta si apoi vei plange ca data trecuta :))))

Stai kuminte, alte zeci așteaptă :)))

Sa glumească :)))

Link spre comentariu

Eu ți-am mai spus o data ce sa faci ,nu mai repet .

Când o să ai dovezi că ceea ce spui tu este real și nu aberezi că un nebun ,atunci discutam ...

Ia o linguriță de haloperidol sa te calmezi !

Saracul vanator.Ce ingrozitor trebuie sa ii fie sa isi bata lumea pula de el in halul acesta  =))

  • Minus 14
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Saracul vanator.Ce ingrozitor trebuie sa ii fie sa isi bata lumea pula de el in halul acesta  =))

A încercat să facă el ceva astăzi ,dar nu ia ieșit... Nu stau să mă cert cu toți nebunii .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In Your Nightmares :)
  • Oras:In Your Nightmares :)

Bă, ce nepoliticos ești azi... :)))

 

Ce te-am întrebat io și ce ai răspuns tu... Io cre'ca știi sa citești, da' încep sa mă gândesc serios la aia cu retard intelectual :)))

 

Ma, prostu' satului, pe bune daca nu te compatimesc pentru lipsa-ti acuta de materie cenusie functionala! E trist sa vezi un om atat de prost, da' macar stai in banca ta si nu te mai baga aiurea in seama.

 

Eu ți-am mai spus o data ce sa faci ,nu mai repet .

Când o să ai dovezi că ceea ce spui tu este real și nu aberezi că un nebun ,atunci discutam ...

Ia o linguriță de haloperidol sa te calmezi !

 

Care tupeu ? Că mă apăr in fata unui om bolnav mintal ,înseamnă că am tupeu ?

Mă opresc aici . Nu are rost sa dezbat un subiect cu un om dependent de haloperidol.

 

Iarasi ai editat!:) Esti prea nervoasa, matroano! Cat e comisionu' la tine? 50%?

 

PS Chiar nu ne intereseaza ce medicamente ti-au prescris tie cei de la Spitalul 9!

 

Despre faptul ca nu intelegi gluma nu trebuie sa ne spui nimic ...se stie

 

Daca nu esti cuminte imi scot pula din gura ta si apoi vei plange ca data trecuta :))))

 

:)

Te-ai enervat putin, mocofanule? Ia spune aici, cati bani si cate zeci de ore ti-ai irosit din viata ca sa-ti banezi temporar dusmanii de pe forum?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ma, prostu' satului, pe bune daca nu te compatimesc pentru lipsa-ti acuta de materie cenusie functionala! E trist sa vezi un om atat de prost, da' macar stai in banca ta si nu te mai baga aiurea in seama.

 

 

 

Iarasi ai editat!:) Esti prea nervoasa, matroano! Cat e comisionu' la tine? 50%?

 

PS Chiar nu ne intereseaza ce medicamente ti-au prescris tie cei de la Spitalul 9!

 

 

 

:)

Te-ai enervat putin, mocofanule? Ia spune aici, cati bani si cate zeci de ore ti-ai irosit din viata ca sa-ti banezi temporar dusmanii de pe forum?

.. Zi ce mai faci...

 

Lasă autodescrierea, nu te mai lauda, nu ma interesează :)))

Link spre comentariu

 

:)

Te-ai enervat putin, mocofanule? Ia spune aici, cati bani si cate zeci de ore ti-ai irosit din viata ca sa-ti banezi temporar dusmanii de pe forum?

Daaaaaaa....numa nervi  sunt tot.....se si vede din modul din care iti dau sa sugi pula  :)))))

 

Ia spune ,daca  iti dau sa sugi mai mult  - promiti ca intri mai des pe forum ? =))

  • Minus 15
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daaaaaaa....numa nervi  sunt tot.....se si vede din modul din care iti dau sa sugi pula  :)))))

 

Ia spune ,daca  iti dau sa sugi mai mult  - promiti ca intri mai des pe forum ? =))

ești generos :)))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

In creierasul tau neted. mult prea mic si nedezvoltat pentru un fizicu tau, cuvintele si notiunile par sa aiba sensuri diferite fata de cele universal acceptate. Tot acolo, tu te visezi 'poeta', dupa cum te-a periat mosul cu bibeloul.

 

 

 

Grobian batran, ce ai tu sub chelie chiar nu pricepe ca nimeni nu-ti mai crede istericalele si bocetele ipocrite? Lasa baile de multime, tu esti doar propria-ti victima. Si a naturii, intr-o anumita parte.

 

 

 

Ce 'comision' le mai percepi 'colegelor'? Merge afacerea?

 

 

 

Salut, Mos Izmana! Comment allez-vous? Mai furi sticle cu vin de pe la manastirile unde muncesti ca zilier?

Iar te bagi ca supozitoru'?

Pizdoiule!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

El e vanatorul ala din banc care umbla in padure sa suga pula ursului nu stiai ????

 

La el site ul e padurea .....:))))

Cu alte cuvinte, ori e prost, ori îi place să sugă pula. Cred că amândouă!
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...