Sari la conținut

Silvia 21 new 0720699980


Postări Recomandate

  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Ultima oară când am fost la Silvia am stat doua finalizări ambele la fel de plăcute cu acțiune și la capitolul poziții e foarte deschisă depinde ce îți place și cum

Acesta e și motivul pentru care am stat și o ora

 

Aspect Silvia 9+

Igiena 10

Locație 9

Normal 9

Oral 9+ umed cu atenție la oua și schimbări de ritm

 

Merita de asta și revin la ea

 

Am făcut acesta precizare ca uitasem

 

 

Recomand !!

 

Halat 200 ora

  • Like 4
Link spre comentariu

am prins-o acum vreo saptamana si ceva la un show in 3 cu andra. foarte frumoasa fata. totul protejat. fk f ok. mergeti cu incredere. recenzia ar fi:

programare telefonica respectata. 

locatie stiuta, a Andrei, Bota... 9 (tot ce am nevoie, cam intuneric un pic)

fetele

Silvia - tanara 21-22, frumoasa la fata cu ochi superbi 10+++, corp f frumos, proportionat ca la o femeie de futut tare!! cu tate maricele si obraznice (necazute...) superbe, fund si pasa de exceptie, picioare frumoase, o fata de 10+ (intorci capul dupa ea pe strada si daca e in blugi)

Andra - mai trecuta prin viata, corp f frumos, dar alt stil, slim, cu picioare frumoase si subtiri, fund mic, tate simpatice nu prea mari (ar fi venit in dezechilibru cu restul) un corp de 10 (pt cei iubitori de slim) la fata e un pic obosita, dar ochii sunt vii 9++

prestatia 

ON Andra cu CIM 10+++ plus pupaturi, lins la pizdulici si altele, fk cu Silvia.... nr 1

nr 2, ON Andra, OP ambele, NP in mai multe pozitii ambele SUPERRRR!!! 10++ la ambele

mi-am implinit fantezia de a o face cu 2 fete.

scor 600 ron / 1h si 10 min / 2 finalizari cu 2 fete suuuuper!

Merci!!!

de revenit de multe ori !

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Ce numar are domnisoara..mulțumesc baieti

 

 

În cazul în care am omis ceva,va rog sa îmi ziceți(fiind noua pe aici,nu prea mă descurc)și voi răspunde imediat întrebărilor voastre.

Va :*dulce!

Silvia 0720699980

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

orice vizita la draguta Silvia, se lasa cu febra musculara, pe care o resimt 2,3 zile dupa finalizarea exploziva pe care o reusesc cu ea....programare pe care o respecta, daca nu este ocupata cu show, lucru pe care mi l comunica la mesajul de confirmare pe care i l dau cu 1 ora inainte. Sivia chiar daca a luat putin in greutate, este foarte sexy cu formele noi, mai ales cand este pe tocuri..te intampina cu zambetul pe buze, cu rochita de fish net, prin care accidental mai iese cate un sfarc...mmmmm!Ii place sa i se faca cuni, ea in picioare chiar cu un picior ridicat peste capul tau si este o placere sa o vezi ca se excita, sa o auzi ca geme, ca transpira pe sira spinarii, si sa o simt ca de abia asteapta sa o penetrezi. Impresia pe care mi o lasa fata asta este ca, chiar ii place sa se futa. Silvia are niste ochi superbi...dar cate nu au, nu?niste sani de proaspat devenita adolescenta, o pasarica ""numa"" buna de futut. Igiena, tot timpul impecabil, aspect camera, ingrijita, un minus este faptul ca lipseste AC.Este naturala, simti ca nu face nimic fortat si atitudinea ei fata de mine, ma face sa revin la ea. (cel putin 1 data pe saptamana)

100 lei fin tot protejat, 200 lei ora

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut,

Am fost ieri la domnisoara Silvia si pot sa spun ca mi-au fost depasite asteptarile.

In primul rand am ajuns cu 15 min mai devreme si m-a invitat inauntru - un apartament cu 2-3 camere cred in care mai era cel putin inca o colega.

E draguta la fata si arata foarte bine la corp. Este foarte tanara si fit, carnea tare pe ea, curata, are o atitudine ok.

Dupa un scurt preludiu cu putin fk, am trecut la oral protejat care a fost cat se poate de ok avand in vedere ca era protejat, apoi normal protejat.

Singurul lucru care nu mi-a placut a fost locatia, care avea un miros dubios, intepator ca si cum ar fi avut o pisica...sau mai multe.

Halat 100 lei - un nr

 

Note:

Locatie: 7

Aspect fizic: 10 (tate, cur beton)

Oral: 8

Normal: 9

Atitudine: 9

 

De revenit: da, as reveni cu speranta ca poate isi schimba locatia 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Bună tuturor!Sunt noua pe acest site,dar nu și în meserie.Sunt o fata deschisa,îmi plac provocările și experiențele noi.Am 170cm,21 de primăveri,52kg,sunt satena.

Igiena și discreția sunt punctele mele foarte,atât cât și respectul reciproc.

Voi enumera cateva din serviciile mele,zona și voi atașa și câteva poze cu mine..

-Oral protejat

-Normal protejat

-Masaj

-Uro

-Masaj eroic

-Dush împreună

-Sărutări

-Fin corporala

-Alte fantezii stabilite telefonic

Pentru 30min în compania mea-100ron

60min în compania mea -200ron

Pot fi găsită într-o zona centrala(sector3) și programările se fac atât telefonic cât și prin SMS

0720699980

Program 10:00-01:00

Vă aștept cu drag sa ne descoperim reciproc!

Silvia, care este intervalul tau de lucru? Multumesc
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Am revenit azi la Silvia același chip frumos și fundul ei foarte excitant care te face sa ți-o dorești tot mai mult.

Am început in picioare, ma sărutat pe corp și a început sa îmi ia soldatul in mâna și sa îl învioreze cum numai ea știe,după aceste săruturi am trecut in pat unde sa jucat cu soldatul adânc de tot m-a lins la oua și pe corp cu ușoare mușcături.

A trecut deasupra unde m-am bucurat de frumosii ei sâni pe care nu am putut sa nu ii sug in timp ce intra in mine și gemea cu pofta,după on top am trecut la doggy unde am finalizat cu o minunata priveliște acel apetisant fund al Silviei.

M-a pupat de la revedere și sigur o sa revin săptămâna viitoare.

 

Silvia 9

Oral 9.5

Normal 9

Locație 8

Halat 100 finalizarea

De revenit clar e favorita mea

 

Te pup Silvia

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...