Sari la conținut

Silvia 21 new 0720699980


Postări Recomandate

  • Oras:Vegas
  • Oras:Vegas

altul!!! ce inseamna mai frate ca pretul e sub ce ofera??? e foarte buna silvia da dar ce ofera in afara de un futut pana la urma ??? cat trebuie sa coste o descarcare dupa parerea ta cat salariul minim pe economie??? te simti tu de doua ori mai bine daca te-ai descarcat pe 200 ron decat pe 100 de ron sau esti mos si daca ti-o scoala una zici ca e zeita ? pai atunci da-i tu un cadou suplimentar fetei sau du-te la lux si lasa-ne in pace pe noi ! eu nu va mai inteleg mai fratilor de parca pentru voi suta de lei e nimic asa le incurajati sa mareasca preturile!!! noroc ca fetele astea care au mentinut preturile normale sunt destepte si stiu ca asa castiga mai mult si se si distreaza mai bine decat sa stea sa astepte trei mosi cu bani pe zi!

In momentul in care imi spun parerea, mortaciuni d-astea ca tine, care ar vrea sa futa pe 50lei, daca se poate, toata noaptea, ar trebui sa se abtina.

Cand am zis ca pretul este sub ce ofera, am luat un reper(e clar ca am fost si la ceva mai scump). Daca cu tine s-a comportat normal, fara nici un artificiu, poate nici tu nu esti in stare sa te porti, sau poate aparitia ta lasa de dorit, si te incadreaza, automat, la "duzina". Domnisoara este destul de stilata, si cred ca are si servicii de volum, si de valoare.

In concluzie, ar trebui sa mai trieze din clienti, ca poate mai mult.

 

O zi placuta!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:nimfomane.com
  • Oras:nimfomane.com

Am fost sambata la Andra. Sustine ca nici ea nu stie nimic de Silvia. (sau mai probabil nu poate spune)

Banuiesc ca daca se retragea sau pleca in strainatate, nu avea motive sa nu spuna. 

Mai degraba si-a prelungit vacanta sau va reapare sub o alta forma. Trebuie sa recunoastem ca are o clasa peste multe altele ”de top” sau ”premiate” :) Si din punctul de vedere al prestatiei si cel al programarilor, raspunsurilor, etc.

 

 Tu cam puti un pic sau mi se pare ?  :)

Link spre comentariu
  • Oras:nimfomane.com
  • Oras:nimfomane.com

Niciodata sefu. Poate te-ai aplecat prea mult si prea aproape. Recunosc, mai targ si eu cate un partz. Ghinion.

 

 Auzi mah tu semeni leit cu unu banat de pe aici cu multe clone : @cinestie se numea si manca mult rahat. Te pomenesti ca esti var cu respectivul ?   :D

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Auzi mah tu semeni leit cu unu banat de pe aici cu multe clone : @cinestie se numea si manca mult rahat. Te pomenesti ca esti var cu respectivul ?   :D

 

Eu stiu sefu cine cu cine seamana pe aici? In 5 ani n-am stat sa vad cine cu cine seamana si cine cu cine-i ruda pe aici. Vad ca tu, de pe un cont facut luna trecuta, vorbesti despre clone si despre istoria forumului. 

Citeste-mi postarile cu atentie, roaga eventual un prieten sa te ajute in a le intelege, si apoi trage o concluzie. Daca tot vrei sa fii justitiar pe aici. 

Eu stiu ca intelegi greu, dar mizez pe faptul ca uiti repede, si astfel sper sa incheiem schimburile astea stupide de pe topicurile unor fete care nu ne-au gresit cu nimic. Sau cel putin mie. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

In momentul in care imi spun parerea, mortaciuni d-astea ca tine, care ar vrea sa futa pe 50lei, daca se poate, toata noaptea, ar trebui sa se abtina.

Cand am zis ca pretul este sub ce ofera, am luat un reper(e clar ca am fost si la ceva mai scump). Daca cu tine s-a comportat normal, fara nici un artificiu, poate nici tu nu esti in stare sa te porti, sau poate aparitia ta lasa de dorit, si te incadreaza, automat, la "duzina". Domnisoara este destul de stilata, si cred ca are si servicii de volum, si de valoare.

In concluzie, ar trebui sa mai trieze din clienti, ca poate mai mult.

 

O zi placuta!

Mai nene exact asta spun ca daca tu ai nevoie de artificiu ca sa ti se scoale pai cumparati.l singur in plm nu-i pune si pe altii sa plateasca pentru tine !!! da.le tu la fete 100 sau 1000 cadou in plus ca te suporta si se prefac cu tine  ca eu  n.am nevoie ca eu le fut bine si ies artificii oricum !!! esti si prost ca tu crezi ca daca o sa aiba mai putini clienti o sa se simta mai bine u tine dar ea tot o sa se prefaca la fel cu tine dar pe mai multi bani!!!

Link spre comentariu
  • Oras:nimfomane.com
  • Oras:nimfomane.com

Eu stiu sefu cine cu cine seamana pe aici? In 5 ani n-am stat sa vad cine cu cine seamana si cine cu cine-i ruda pe aici. Vad ca tu, de pe un cont facut luna trecuta, vorbesti despre clone si despre istoria forumului. 

Citeste-mi postarile cu atentie, roaga eventual un prieten sa te ajute in a le intelege, si apoi trage o concluzie. Daca tot vrei sa fii justitiar pe aici. 

Eu stiu ca intelegi greu, dar mizez pe faptul ca uiti repede, si astfel sper sa incheiem schimburile astea stupide de pe topicurile unor fete care nu ne-au gresit cu nimic. Sau cel putin mie. 

 

 Individule, nu pot sa iti desenez dar am sa ma adresez celor cativa neuroni pe care e posibil sa-i mai ai acolo sus la mansarda. Oricum nu am timp sa iti citesc postarile si nici nu ma intereseaza. Daca am observat ce nu ai vazut tu in 5 ani probabil ca suferi de orbul gainilor. 

 Te-am citat mai sus fiindca faci comparatie intre titulara acestui topic (deocamdata retrasa) si alte fete pe care nici nu le cunosti. Deci ori esti un frustrat, ori esti cam prost si nebagat in seama, in conditiile in care ridici topicul acestei fete in mod artificial si iti dai cu parerea aiurea despre altele. Ala de care am pomenit mai sus tot asa proceda si e inca pe aici. 

 Cred ca am fost destul de explicit. Nu e nevoie sa imi raspunzi.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am revenit la Silvia luna trecuta, si pot spune ca isi imbunatateste serviciile din ce in ce mai mult, din toate punctele de vedere. Ca si raport calitate-pret, este cel mai bun de pe piata, as indrazni sa spun ca pretul este sub ceea ce ofera.

 

O zi placuta!

Ce te opreste sa-i dai mai mult, mare boier?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Individule, nu pot sa iti desenez dar am sa ma adresez celor cativa neuroni pe care e posibil sa-i mai ai acolo sus la mansarda. Oricum nu am timp sa iti citesc postarile si nici nu ma intereseaza. Daca am observat ce nu ai vazut tu in 5 ani probabil ca suferi de orbul gainilor. 

 Te-am citat mai sus fiindca faci comparatie intre titulara acestui topic (deocamdata retrasa) si alte fete pe care nici nu le cunosti. Deci ori esti un frustrat, ori esti cam prost si nebagat in seama, in conditiile in care ridici topicul acestei fete in mod artificial si iti dai cu parerea aiurea despre altele. Ala de care am pomenit mai sus tot asa proceda si e inca pe aici. 

 Cred ca am fost destul de explicit. Nu e nevoie sa imi raspunzi.

 

 

Barosane, daca nu mi-ai citit postarile si nici nu m-ai cunoscut in alte imprejurari, dar te lansezi in aprecieri la adresa mea, frustarile de care vorbesti iti apartin. 

Dupa cum vad, te nemultumesc laudele aduse Silviei. Probabil Silvia este si cauza frustrarilor tale. Este problema ta si a ei. Cat despre opiniile mele, nu-s problema ta. La fel, nici fetele pe care le-am vizitat sau nu. Banuiesc ca nu ai stat cu borcanul in urma mea. 

Nu ma mai cita, ca eu n-am sa-mi fac niciodata cont platit pentru a injura si acuza pe baza unor simple banuieli. Si nici sa-mi generez satisfactie din a acorda minusuri reputatiilor.

Dupa cum ai vazut, eu imi vad de treaba mea pana se baga un prostan in seama.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vegas
  • Oras:Vegas

Mai nene exact asta spun ca daca tu ai nevoie de artificiu ca sa ti se scoale pai cumparati.l singur in plm nu-i pune si pe altii sa plateasca pentru tine !!! da.le tu la fete 100 sau 1000 cadou in plus ca te suporta si se prefac cu tine ca eu n.am nevoie ca eu le fut bine si ies artificii oricum !!! esti si prost ca tu crezi ca daca o sa aiba mai putini clienti o sa se simta mai bine u tine dar ea tot o sa se prefaca la fel cu tine dar pe mai multi bani!!!

Esti total pe langa subiect. In fine, spor in continuare!

Link spre comentariu
  • Oras::*
  • Oras::*

Buna dragi mei, m-am reantors cu o mica schimbare:va pup și va aștept cu drag:* :*-Oral protejat

-Normal protejat

-Masaj

-Uro

-Masaj erotic

-Dush împreună

-Sărutări

-Fin corporala

-Alte fantezii stabilite telefonic

Pentru 30min în compania mea-150ron

60min în compania mea -250ron

Pot fi găsită într-o zona centrala(sector4) programările se fac atât telefonic cât și prin SMS

0720699980

Disponibila 11:00/ 01:00

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A zis bine, cine a zis, ca revine cu o schimbare de pret (sau poate ia dat idei)! Acum o sa aiba ceva de așteptat, nu cred că o să mai fie îmbulzeală...dpmdv:)

 

Crezi ca trebuie sa-i dea cineva idei cand din 43 de pagini are 2 - 3 recenzii naspa (si alea dubioase) ? Si cand piata-i plina de debutante cu 150 - 200 pentru 30 de minute? Sa nu-ti mai zic de cele cu 50 - 80 de lei pentru descarcari de 10 - 15 minute. 

Sunt si eu alaturi de tine printre cei ”loviti” de cresterea preturilor. Dar buba cred mai degraba ca-i la teparele ce fura fotografii de pe net, care nu ofera mai nimic pentru aceleasi sume de bani, etc. 

In ultimele 2 luni am sesizat retragerea catorva fete aflate prin topurile anuale. Nu dau nume si fara sa le dau idei, probabil ca vor aplica aceeasi strategie. Fenomenul era de asteptat. Pana si tigarile au ajuns 20 de ron de la 16 lei, acum 2 ani.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Salutare ,

 

Pot spune ca Silvia e cea mai buna experiența pe de pe forum are tot ce ii trebuie sâni , corp , te simți ca la o prietena ,o recomand .

Ma bucur ca a revenit și am profitat , face un oral demențial cu bătăi peste gura, schimbări de ritm și normal a fost mai bun ca niciodată , geme ,da contre .

Nu mai intru in detalii pentru ca abia am ieșit de la ea și încă sunt sub influența experienței cu ea.

Merita prețul de 150 fin raportat la ce terminate sunt pe piața la prețul acesta ,ea te face sa uiți de griji , nevoi și toate cele de acasă .

 

Igiena 10

Corp , arată mai bine ca in 2019 are un upgrade â˜ºï¸ 9.5

Aspect 10

Oral 9.5

Normal 9

Halat 150 fin

De revenit , eu o sa o fac pentru ca își merita locul la top .

 

Pup Silvia 😘

  • Like 1
Link spre comentariu

confrati consumatori de placeri vinovate

pana la urma piata le regleaza pe toate oricat am comenta noi si orice pret si-ar pune fetele

ce e important insa de inteles, si am mai mentionat si cu alte ocazii:

- sa nu ne multumim ca niste labagii cu putin, si prin putin la refer la conditii nu la 3 finalizari intr-o ora cum vad ca mai intreaba unii(wtf?!?)

- eu nu prea merg la finalizare ca nu imi place graba, prin urmare mi se pare corect sa platesc un pret mai mar daca:

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...